KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Teljesen mindegy, nyugodtan küldheted. Azért kell feladó, hogy ha nem tudják kézbesíteni, akkor vissza tudják küldeni neked.

Excelben melyik az a függvény, amelyik megszámolja egy adott tartomány nem üres celláit, mindenféle feltétel vizsgálata nélkül? Folyamatosan bővülő táblázatról van szó, ezért kellene.

Sziasztok!

Tud valaki olyan linket ami sportágakra lebontva havi vagy inkább heti programot ad?

Idézetet írta: benson Dátum október 15, 2013, 10:54:57
Excelben melyik az a függvény, amelyik megszámolja egy adott tartomány nem üres celláit, mindenféle feltétel vizsgálata nélkül? Folyamatosan bővülő táblázatról van szó, ezért kellene.

Az AB.DARAB2 (angol verzióban: DCOUNTA) megszámolja neked az adatbázisban lévő nem üres cellákat.

Unibet a feladós teniszmeccset visszafizeti vagy sem, én gyanakszok az utóbbira?


Sziasztok,matchbookon van még 25 eurós fogadásbiztosítás?Mert nem találom a felületen.Illetve Sportingbet,BetClic,Betfair-en kívül még ismertek olyan irodát,ahol ingyen fogadást adnak?Köszi :ok:

Betfairen akartam fogadni egyet, de kozben megvaltozott a szorzo..es cancelt adtam a betre...utana vettem eszre, hogy levont az osszegbol es oda rakta, hogy exposure.


Ez mit jelent? vissza fogom meg kapni azt a penzt?

Milyen ingyenes programok vannak (ill. melyiket ajánlanátok) arra, hogy videofelvételt csináljak a képernyőn történtekről? Fel akarom venni a Coral-nál közel fél éve fennálló problémámat, és elküldeni ezeknek a buziknak.

Idézetet írta: benson Dátum október 18, 2013, 07:59:50
Milyen ingyenes programok vannak (ill. melyiket ajánlanátok) arra, hogy videofelvételt csináljak a képernyőn történtekről? Fel akarom venni a Coral-nál közel fél éve fennálló problémámat, és elküldeni ezeknek a buziknak.


A Camtasia Studio-t próbáld ki pókeres vidiket szoktak vele rögzíteni, van 30 napos trial.

Idézetet írta: benson Dátum október 18, 2013, 07:59:50
Milyen ingyenes programok vannak (ill. melyiket ajánlanátok) arra, hogy videofelvételt csináljak a képernyőn történtekről? Fel akarom venni a Coral-nál közel fél éve fennálló problémámat, és elküldeni ezeknek a buziknak.

Játékvideohoz használtam anno de egy probát megér a Fraps neked is.


Idézetet írta: benson Dátum október 18, 2013, 07:59:50
Milyen ingyenes programok vannak (ill. melyiket ajánlanátok) arra, hogy videofelvételt csináljak a képernyőn történtekről? Fel akarom venni a Coral-nál közel fél éve fennálló problémámat, és elküldeni ezeknek a buziknak.

Én is ezt csináltam, de csak hónapokig tartó levelezgetés után sikerült megoldaniuk a login problémát. Sok jóra ne számíts.

Valaki meg tudná mondani mi az a middle (arb témánál állandóan találkozok vele)?????

Idézetet írta: betörő Dátum október 18, 2013, 20:07:28
Valaki meg tudná mondani mi az a middle (arb témánál állandóan találkozok vele)?????

Két tipp olyan metszete, amivel nagyot lehet kaszálni. Ha a többi kimenetel, akkor nullszaldó körüli dolog; bár alábbi példánál minden eset profitot termel. (gondolom ilyet nem is találni túl gyakran)

google ezt dobta elsőnek: middles