KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello

Egy furanak hangzo kerdest teszek most fel...valakinek  tunt mar fel h esetenkent a bet365 "eltulajdonit" a penzbol(lefarag az egyenlegedbol) vagy nemtudom mijen mas szinonimat probaljak keresni az ellop szo helyett.

Nekem mar tobb alkalommal si feltunt..mivel arbolok.nem hagyomanyos arbot hanem egy kisse eltero modszer hatsznlok .kotok naponta 40-50 fogadast naluk, neha meg bonuszokat is szoktam kiforgatni.Mivel h arbolok ezert nap vegen rendszeresen vezetem a konyvelest ,mert ez szuksegszeru..mar vagy 3 alkalommal is elofordult h hianyzik a penzbol..atneztem termeszetesen az oszes fogadast minden oke..megis az egyenlegemen kevesebb szerepel.

Van egy konkret pelda mikor csalason kaptam oket, epp egy uj szmalat nyitotam es a kezdobonuszt forgattam ki, a forgatas sikeres befejezese utan kikertem az egyenlegemen szereplo penzt ami 269.39 euro volt.Masnap belepek a szamlara latom h szerepel 236.81 euro a foegyenlegen, vagyis a fuggoben levo kifizetesektol visszadobtak..es kiirtak a foegyenelgre..eltulajdonitottak , h ne hasznaljak mas szot 32.58 Eurot. Termeszetesen nem szoltam semmit  hisz en sem vagyok egy angyal mivel a bonuszukra vadasztam.

Valakinek itt a forumon tunt mar fel hasonlo dolog?

Elég hihetetlennek hangzik. Nem azt mondom hazudsz, hanem azt hogy tévedsz.

Idézetet írta: TiB Dátum február 15, 2014, 20:29:34
Egyetértek. Sok hülyeséget csinál néha a bet365, de teljesen kizárt, hogy meglopjon bárkit is. Az első nagyon egyszerű ok, hogy nincs rászorulva, a másik meg, hogy ha egyszer előfordulna ilyen, akkor rövid időn belül tönkremennének. A mai világban ilyen nem lehet meglépni, és szerintem a bet365-nek esze ágában sincs néhány euróért tönkremenni. Én így látom :)


Enis hasonlokeppen velekedtem mint te , de miutan nem 1 szer fordult elo es a konyvelesben a fuggoben levo kifizetesi osszeg eltert a Beten szereplotol amit az elozo  peldabanemlitettem ,sajnos ezenokbol kifolyolag szilard meggyozodesem h nem hujeseget irtam.

Ne haragudj, de én speciel nem tudom komolyan venni azt, aki a hülye szót j-vel írja..Ez erősen gyanítja, hogy mégis csak tévedsz..

De semmi személyeskedés.

Idézetet írta: Galt88 Dátum február 15, 2014, 20:39:12

Enis hasonlokeppen velekedtem mint te , de miutan nem 1 szer fordult elo es a konyvelesben a fuggoben levo kifizetesi osszeg eltert a Beten szereplotol amit az elozo  peldabanemlitettem ,sajnos ezenokbol kifolyolag szilard meggyozodesem h nem hujeseget irtam.


Meg hozzafuznem aztis h a heti megrakott tetek osszege 8000 Euro folott van, ami sztm szerepetjatszhat..

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 15, 2014, 20:46:36
Ne haragudj, de én speciel nem tudom komolyan venni azt, aki a hülye szót j-vel írja..Ez erősen gyanítja, hogy mégis csak tévedsz..

De semmi személyeskedés.


Ez mar szemelyeskedes!

Tartsd meg magadnak a tyukszaros velemenyeidet!

,,De semmi szemelyeskedes!"- hogy a te szavaiddal eljek

Nézd meg a függőben lévő fogadásokat 48 órában....
Arbolásnál pedig könnyen lehet tévedni. Ezer féle képpen megoldhatják hogyan csináljanak "több pénzt" maguknak. És nem úgy kezdik hogy lehúznak egy magyart, akinek néhány euro úgy is feltűnik.

Idézetet írta: bendehal Dátum február 15, 2014, 20:54:58
Nézd meg a függőben lévő fogadásokat 48 órában....
Arbolásnál pedig könnyen lehet tévedni. Ezer féle képpen megoldhatják hogyan csináljanak "több pénzt" maguknak. És nem úgy kezdik hogy lehúznak egy magyart, akinek néhány euro úgy is feltűnik.

Eggyetertek veled, es az volt az elso ,h tobszor is atneztem a fuggoben levo fogadasokat , sot az osszes megkotott fogadast hogy netalan nem e valamejik iroda viszadta a tetet es amiadt keletkezett a hiany de minden  eggyes fogadas rendbenvolt.. tovabba tobszor ujraszamoltam a dolgokat mielott ezt a bejegyzest  letrehoztam.

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem volna hogy szerintetek érdemes volna befektetni mondjuk 100-200$-t a betfair-be, olyan stratégiát játszva hogy csak élő labdarúgás meccseket játszani meg meg 2. félidőben 60. perctől még pedig hogy fogadni hogy nem lesz X kimenetel a vége (mondjuk 3-3) ha látom hogy hogy hazai csapat vezet 2-0-ra pl...., de lehetne ezt még forgatni, magyarán élő fogadásokon végeredményeket, esetleg gól számokat lay-elni, ezek ált. ilyen 1,05-1,20 odds között mozognak, magyarul egy meccsen kb 5-15$-t tudnék nyerni, érdemes megpróbálni?

Idézetet írta: TiB Dátum február 15, 2014, 20:29:34
Egyetértek. Sok hülyeséget csinál néha a bet365, de teljesen kizárt, hogy meglopjon bárkit is. Az első nagyon egyszerű ok, hogy nincs rászorulva, a másik meg, hogy ha egyszer előfordulna ilyen, akkor rövid időn belül tönkremennének. A mai világban ilyen nem lehet meglépni, és szerintem a bet365-nek esze ágában sincs néhány euróért tönkremenni. Én így látom :)

Tökéletesen egyetértek. Nem gondolnám én sem, hogy bármelyik nagy nevű iroda akár pár ezer euró, v. dollár elsíbolásával kockáztatná a sok év alatt felépített renoméját.

Az viszont tény, hogy a honlapok magyar fordításai néhol csapnivalók. Pl: Bet365 Hoki "Első 3 gól" vagy Melyik csapat üti be először a harmadik gólt. ::)

Sziasztok!

Rettenetesen új vagyok itt is és a Bet365ön is, így bocsássátok meg ha nagyon triviálisak lennének a kérdéseim.

Új volt nekem, hogy élő fogadásnál ki lehet szállni úgymond a tippből- ezt minden alkalommal meg lehet tenni, vagy valamilyen szinten korlátozva van a dolog? ( Eddig 3 élő fogadást ütöttem 1,4es körüli ODDs mellett 2,5 alatti gól fogadásra és néhány perc elteltével mindháromszor feldobta, hogy mennyivel szállhatok ki )

Át fogom olvasni az egész jogi szabályozás cécót, csak annyi érdekelne elöljáróban, hogy csak a kifizetésre vonatkoznak a szabályok?

Köszönettel : Ark


Idézetet írta: Galt88 Dátum február 15, 2014, 20:39:12

Enis hasonlokeppen velekedtem mint te , de miutan nem 1 szer fordult elo es a konyvelesben a fuggoben levo kifizetesi osszeg eltert a Beten szereplotol amit az elozo  peldabanemlitettem ,sajnos ezenokbol kifolyolag szilard meggyozodesem h nem hujeseget irtam.

Több, mint két éve több tucat számlán naponta vezetem az egyenlegemet.
Vagy késő este, vagy másnap reggel írom fel egy excel táblába. Többször előfordult már, hogy nem stimmelt valami, de majdnem minden esetben én tévedtem!
(elfelejtettem, hogy átnyertem a pénzt egy olyan számlára, ahol előző nap még 0 volt az egyenlegem, vagy függőben volt nyertes fogadásom, miközben a másik oldalt már vesztesként kiértékelték, ilyesmik...)
Sajnos egy-két esetben az is előfordult, hogy nyertes fogadásom törölték és ezért nem stimmelt az egyenlegem.
De olyat sehol, semelyik irodánál nem tapasztaltam, hogy ne lett volna nyoma a pénz "eltűnésének".

Egyébként a bet365-nél a Történetben bármilyen időszakra lebontva listázhatjuk, hogy milyen fogadásaink voltak, sőt, a lista alján ott az összesítés, hogy mennyiért játszottunk és mennyi lett a nyereményünk.

Idézetet írta: Arkangyal Dátum február 16, 2014, 11:33:19

Új volt nekem, hogy élő fogadásnál ki lehet szállni úgymond a tippből- ezt minden alkalommal meg lehet tenni, vagy valamilyen szinten korlátozva van a dolog? ( Eddig 3 élő fogadást ütöttem 1,4es körüli ODDs mellett 2,5 alatti gól fogadásra és néhány perc elteltével mindháromszor feldobta, hogy mennyivel szállhatok ki )


Szia!

"Manuálisan" bármikor kiszállhatsz egy tippből, ha a tipped ellenkezőjét meg tudod játszani. (azaz szerepel valahogy a kínálatban és van is rá pénzed)
A bet365-nél nincsenek ilyen tapasztalataim, nem tudom, mikor ajánlja fel, de valószínűleg jobban jársz, ha utánaszámolsz, mert "olcsóbban" - nagyobb haszonnal - is megúszhatod a kiszállást, mint ha automatikusan elfogadnád a felajánlott verziót. (főleg igaz ez, ha több irodát is figyelsz.)


Befizettem a coral-ra. megkérdeztem hogy kapok e bónuszt. azt mondták nem.
A pénzt kiutaltam skrillre. Ez az egész kb 8perc volt.
Még nem jött meg a pénz, de a coralon megnéztem a kifizetéseket és ott nincs folyamatban lévő.
Elképzelhető hogy lenyultak?

Szerintem kizárt. A Coral egy jó nevű, megbízható iroda. A kifizetés akár 1 nap is lehet. Elképzelhető, hogy dokumentumokat is kérnek (bár tőlem nem kértek).

de már öt napja várom. ez volt bwinnel is de ott végük megjött