KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: corsica Dátum november 20, 2014, 11:00:53
Véleményeket kérnék.
Melyik kimenetelnek nagyobb az esélye, ill. 100 megjátszásból melyik jöhet be nagyobb gyakorisággal:
2.00 odds kettes kötésben: eredő odds:4.00, vagy: meglepetést vadászva szólóban megjátszott 4.00 odds.
Erre próbálok valami stratot kidolgozni.

Utóbbi. Szvsz kettes oddsszal nem érdemes kombikat rakni, mert önmagukban is nagyon szépen hoznak, ha 50% felett el tudod őket találni. Ha szólóban kettes oddsokat akarsz összehasonlítani szólóban 4-es oddszokkal, akkor azt gondolom, hogy azon múlik, milyen jó vagy a megleptések kiválasztásában.

Idézetet írta: corsica Dátum november 20, 2014, 11:00:53
Véleményeket kérnék.
Melyik kimenetelnek nagyobb az esélye, ill. 100 megjátszásból melyik jöhet be nagyobb gyakorisággal:
2.00 odds kettes kötésben: eredő odds:4.00, vagy: meglepetést vadászva szólóban megjátszott 4.00 odds.
Erre próbálok valami stratot kidolgozni.

Ahogy söprű is írta, a szóló 4-es oddsnak nagyobb a valószínűsége. Számokkal is alátámasztva:

Vegyünk egy átlagos bukit, amelyik 5% haszonkulccsal dolgozik. Ha feltételezzük, hogy az általa kínált odds a valós esélyeket tükrözi (ez nyilván nem mindig igaz, viszont másból nem tudunk kiindulni), akkor egy szóló 2-es odds esélye 47,5%, a 4-esé pedig 23,75% (esély = 0,95 / odds). Két db 2-es odds kötésben: 0,475 x 0,475 = 22,56%.
Minél nagyobb a buki haszonkulcsa, annál nagyobb a különbség a szóló 4-es és a kettes kombi valószínűsége között, előbbi javára. 0% haszonkulcsnál pedig hosszú távon mindegy lenne melyiket játszod, de ilyen buki meg nincs.

Idézetet írta: benson Dátum november 20, 2014, 13:05:00
Ahogy söprű is írta, a szóló 4-es oddsnak nagyobb a valószínűsége. Számokkal is alátámasztva:

Vegyünk egy átlagos bukit, amelyik 5% haszonkulccsal dolgozik. Ha feltételezzük, hogy az általa kínált odds a valós esélyeket tükrözi (ez nyilván nem mindig igaz, viszont másból nem tudunk kiindulni), akkor egy szóló 2-es odds esélye 47,5%, a 4-esé pedig 23,75% (esély = 0,95 / odds). Két db 2-es odds kötésben: 0,475 x 0,475 = 22,56%.
Minél nagyobb a buki haszonkulcsa, annál nagyobb a különbség a szóló 4-es és a kettes kombi valószínűsége között, előbbi javára. 0% haszonkulcsnál pedig hosszú távon mindegy lenne melyiket játszod, de ilyen buki meg nincs.

Ezért is van vesztésre ítélve az a "tippmixes stratégia", mikor 5 (vagy több) "tuti" eseményből próbálsz összehozni egy 2-es szorzós kombit...

Sziasztok!

Ritka hülye kérdéssel fordulnék hozzátok, de legfeljebb nevettek egyet :)
Egyik barátom fent van egy társkereső oldalon, de azzal szórakozik hogy nem akarja megmondani hogy melyiken, pedig kíváncsi lennék az adatlapjára :)
Végignéztem, beregisztráltam már vagy 12-15 helyet de ezt sehol nem találom...kaptam egy kis segítséget is tőle azért, ezt a képernyőfotót küldte segítségképpen:
Nekem nagyon fontos lenne a dolog, így ha ti nem is, de esetleg valamely ismerősötök aki ott van a társkeresők világában hátha egyből tudná hogy melyik ez.
Nagyon köszönöm előre is a segítséget.
És igen: nőügy van a dologban, jól sejtitek :)

Idézetet írta: Szurki Dátum november 20, 2014, 15:20:09
Sziasztok!

Ritka hülye kérdéssel fordulnék hozzátok, de legfeljebb nevettek egyet :)
Egyik barátom fent van egy társkereső oldalon, de azzal szórakozik hogy nem akarja megmondani hogy melyiken, pedig kíváncsi lennék az adatlapjára :)
Végignéztem, beregisztráltam már vagy 12-15 helyet de ezt sehol nem találom...kaptam egy kis segítséget is tőle azért, ezt a képernyőfotót küldte segítségképpen:
Nekem nagyon fontos lenne a dolog, így ha ti nem is, de esetleg valamely ismerősötök aki ott van a társkeresők világában hátha egyből tudná hogy melyik ez.
Nagyon köszönöm előre is a segítséget.
És igen: nőügy van a dologban, jól sejtitek :)

Nőügy?
De hisz ide csak férfiak regisztrálnak a kép szerint!   ;D

Sziasztok!
Frissregesként kérnék információt egy jótét lélektől/lelkektől Bet365-ös kifizetéssel kapcsolatban. Mivel a fogadóiroda most állambácsi rossz oldalán helyezkedik el, hogy működik a dolog? Mennyi az az összeg, amit még ki lehet számlára kérni anélkül, hogy problémám lenne belőle? (Pár tízezer forintról lenne szó az én esetemben, 50 000 körüli összeg, plusz-mínusz pár tízezer, de a biztonság kedvéért menjünk el százezerig). Olvasgattam a dolog után, és Skrillt és Paypalt is láttam, mint alternatív kiutalási módszert. Vagy ti ezt javasoljátok bankszámlára való utalás előtt/helyett? Ha rendszeresen utalgatnék ki (havonta mondjuk) ilyen összegeket (szép is lenne, de amíg élünk, remélünk), akkor mi lenne a helyzet?
Köszönöm annak az illetőnek, aki segít a témában. Ha van ennél jobb topik is a megvitatásra, szóljatok.

A félország ennyi pénzt keres.
A te 60ezred sem különlegesebb mint a többieké.
Mindenki azt írja nincs a NAV-nak erre kapacitása.
Valószinűleg így is van.

Idézetet írta: bendehal Dátum november 20, 2014, 17:37:04
A félország ennyi pénzt keres.
A te 60ezred sem különlegesebb mint a többieké.
Mindenki azt írja nincs a NAV-nak erre kapacitása.
Valószinűleg így is van.

Akkor ez még nem problémás összeg. Köszönöm a gyors reagálást. Még azért várok mások észrevételeire is a témával kapcsolatban, nem számítottam ilyen hamar válaszra.  :ok:

söprű, benson, Knapp köszi a válaszokat.
Megpróbálkozom meglepetés vadászattal, azért is, mert már elegem van az állandóan szívató kis oddsokból.
Számtalan H tipp ment el  1.50-1.60 szorzón. Míg DV- játszva kétesélyként 2.30-2.40 jött volna. 2-3 bajnokságot fogok favorizálni. Bújom a statokat , a lehető legtöbb infót begyűjtve próbálkozom eredményes lenni.

Idézetet írta: corsica Dátum november 20, 2014, 19:05:28
söprű, benson, Knapp köszi a válaszokat.
Megpróbálkozom meglepetés vadászattal, azért is, mert már elegem van az állandóan szívató kis oddsokból.
Számtalan H tipp ment el  1.50-1.60 szorzón. Míg DV- játszva kétesélyként 2.30-2.40 jött volna. 2-3 bajnokságot fogok favorizálni. Bújom a statokat , a lehető legtöbb infót begyűjtve próbálkozom eredményes lenni.

Ha erre rá jönn a többi tippmixes...

Idézetet írta: TiB Dátum november 20, 2014, 21:38:59
Nem csak a fogadók és pókeresek felejtenek el adózni, hanem az apródosok, vaterások jelentős része, továbbá a lakás, garázs és egyéb dolgok kiadóinak többsége és még sorolhatnánk. Lényegében annyian csalják el az adót, valljuk be minden szinten, kezdve a kisembertől a nagyemberig, hogy képtelenség mindenkire lecsapni. Csak az állami szervek vizsgálatával szerintem egy évig ellene a NAV, mert hallottam én már olyat, hogy a rendőrég előszeretettel vett és adott el dolgokat kéz alatt.

De ha mégis csökkenteni szeretnéd az adóellenőrök felbukkanását, ahogy írtad is, regisztrálj Skrillre és igényelj egy kártyát, illetve tokent is. Így sem leszel eltűnve az ellenőrzési térképről, de nehezebben találnak meg. Ha még ezek után is félsz, akkor a Skrill legyen eurós, kártya is eurós, és gyűjtsd a pénzt, majd amikor egy kellően nagy összeget elértél, pár ezer forint benzinből ugorj át Ausztriába és vedd le ott a pénzt. A többszöri pénzlevételnél felmerülő átváltási költségből még akár ki is jöhet az utazási költség.

Pesten is van egy eurós ATM  :great:

Azt, szeretném kérdezni, hogy ha már van pénzem a skrillen azt hogyan tudnám, játékra használni, mert azt írja, hogy a pénzemmel csak vásárolni lehet, játszani pedig nem ???!!! Valaki írja már meg, hogy mit csináljak, mert csak ott áll a pénzem, és nem tudok egy fillért sem átküldeni, a bet365-re !!! Előre is köszönöm, ha segít valaki ebben ! Üdv.  APURIMAC

Az NHL haromesely tenyleg tippelhetetlen vagy gyenge vagyok? 12/0

Srácok, futbol24-nél hogy lehet kikapcsolni az eredményváltozásnál felugró ablakot?  :D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 22, 2014, 17:27:22
Srácok, futbol24-nél hogy lehet kikapcsolni az eredményváltozásnál felugró ablakot?  :D
Jobb felső sarokban három cuccos van:

No events info
On Event
Always

Ott a felsőt kell kattintani