KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum február 04, 2015, 11:36:20
Damon Hill 1997-ben friss világbajnokként miért az Arrows csapatát választotta?

Máig nem értem. Help!

Az oreg jo sir Frankie nem gatyazott a versenyzoivel, siman kidobott vilagbajnokokat (pl Piquet). Es gondolom olyan rosszkor tortent, hogy a nagy ulesek mar foglalva voltak... De teny es valo, en se emlekszem ra mar pontosan, mi volt ott a gubanc.

Sziasztok! Ki tud nekem abban segíteni,hogy pontosan mit jelent a Betfair-nél lóverseny eredményeknél(Timeform,cards and results fül)ha visszanézek régebbi futamokat a BSP/ISP index? Illetve közvetlen az indítás előtti oddsokat meg lehet-e találni valahol?

Előre is köszi,


Kezdőként nem lehet mindenhová írni?

Nasgurtól akartam megkérdezni, hogy az úgy hiteles-e egy napló, ha a vesztes kört kitörli utólag? Nem szégyen egy rossz tipp, nekem szinte csak az van.

Idézetet írta: borostyan Dátum február 07, 2015, 19:32:22
Kezdőként nem lehet mindenhová írni?

Nem lehet, de privát üzenetet tudsz neki küldeni.


Idézetet írta: borostyan Dátum február 07, 2015, 19:32:22
Nem szégyen egy rossz tipp, nekem szinte csak az van.

"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." M.S.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 07, 2015, 20:00:10
Nem lehet, de privát üzenetet tudsz neki küldeni.
Köszönöm.  :ok:
Meg gondolom smst is írhatnék neki. 8) Igaz nem tudom a számát. ;D

Nem tudja valaki megmondani hogy különböző sportágaknál melyek a mértékadó irodák?



rainbow a legújabb reinkarnációja luckyman-nek? Álmatlan éjszakám lesz, ha nem kapok választ.  :help: :help: :help:


Horvát vagy osztrák offline irodák valamelyikében van ázsiai fogadási lehetőség?

Hogyan értelmezzem az U/O 1.75-t vagy az U/O 2.25-t? Ez mikor nyer és mikor veszít?