KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Menjünk át az offtopikba, Milan szólt már hogy ne ide offoljunk.



luckyzoz for president !!!
Fogalmam nincs miért lett kitiltva 30 napra, viszont annak idején neki köszönhettem, hogy a semmiből ki tudtam venni 12 ezer forintot, mert ő írta be, hogy XY játékgépen ingyen pörgetések vannak.
Ja és jól tetted, hogy b.sztál a 30 napos kitiltásra. Mi ez valami törvényszék, hogy 30 napos büntetéseket osztogatnak? :o

LUCKYZOZ FOR PRESIDENT

Idézetet írta: butyi Dátum március 02, 2015, 23:00:16
hopp egy georgeboyd?  :laugh:

Vele mi is lett?
Bátran megkérdezem, az itt nem számít offnak.
Nekem tetszett a "konkrét" stílusa. Többnyire. 

Idézetet írta: luckyzoz Dátum március 02, 2015, 20:25:29
Nem azért írtam ezt le, hogy sajnáljatok, tudom mindenkinek a saját baja a legnagyobb, de nem csoda hogy "becsavarodtam", szerintem...

Két dolgot tehetsz alapvetően: vagy megpróbálod megkeresni azokat a pontokat, embereket (vagy akár zenéket) az életedben, ahonnan tudsz erőt meríteni, vagy ráborítod a világra a problémáidat, ezzel viszont előbb-utóbb elüldözöl mindenkit magad mellől, legyen az családtag vagy mezei fórumozó...
Első lépésként nézd a pozitív oldalát: 40 éves korodra van egy fix alapjövedelmed munka nélkül is, így kevesebbet kell összeszedned a megélhetéshez! 
Elég sokan sírnak az miatt, hogy nincs meg a rokkantosításhoz szükséges 60%-uk vagy éppen a felülvizsgálat után megvonták tőlük a rokkantnyugdíjat. Durva, de ehhez képest még "szerencsés" is vagy a 44%-kal.
Az Aranycsapat legidősebb tagjai majdnem 90 évig éltek. Neked mi a terved a hátralévő 50 évre?

(én is rendszeresen nézem a "Hogy ne éld az életed" című sorozatot a Comedy Centralon, hogy el ne tévedjek az élet útvesztőjében! hehe)


Idézetet írta: Gerpa Dátum március 03, 2015, 00:30:22
Mi ez valami törvényszék, hogy 30 napos büntetéseket osztogatnak? :o

Nem. Egy fórum, amelynek vannak szabályai.
Hidd el, hogy a te érdeked is, ha nem mondhat/írhat bárki bármit.   ;)

Idézetet írta: Gerpa Dátum március 03, 2015, 00:30:22
luckyzoz for president !!!
Fogalmam nincs miért lett kitiltva 30 napra, viszont annak idején neki köszönhettem, hogy a semmiből ki tudtam venni 12 ezer forintot, mert ő írta be, hogy XY játékgépen ingyen pörgetések vannak.
Ja és jól tetted, hogy b.sztál a 30 napos kitiltásra. Mi ez valami törvényszék, hogy 30 napos büntetéseket osztogatnak? :o

LUCKYZOZ FOR PRESIDENT

Olvass vissza -már ha még megvannak a hszei. Több embert küldött el a retekbe, rendszeresen semmibe veszi az admint és szabályait, fórumozókat. Nagyon sokan köszönhetük neki kódokat, bónuszokat stb, de amit mostanában művelt az már nem ide illő. A magánügyi problémáit meg nem itt kéne leverni másokon. Képzeljük el ha mind ezt tennénk...

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 02, 2015, 18:45:05
Jó ötlet, idén SPF Box Kupa lesz.  ;D

Én is indulhatok? Leadok pár kilót addig, hogy fittebb legyek.  :ok:

Idézetet írta: szumos Dátum március 03, 2015, 08:20:20
Én is indulhatok? Leadok pár kilót addig, hogy fittebb legyek.  :ok:

Persze, hogy indulhatsz, helyettem.  ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum március 03, 2015, 00:35:40
Vele mi is lett?
Bátran megkérdezem, az itt nem számít offnak.
Nekem tetszett a "konkrét" stílusa. Többnyire. 

georgeboyd igényelte, hogy töröljük a felhasználóját a fórumról.

Sziasztok
Trixie fogadásról mi a véleményetek?
Köszi

Idézetet írta: barroshun Dátum március 19, 2015, 14:25:27
Sziasztok
Trixie fogadásról mi a véleményetek?
Köszi

Teljesen mindegy milyen gyűjtőfogadással illetve annak kombinációjával játszol, ha a tippek nem zöldülnek.

Valakinek van valami ötlete tenisz élő deuce fogadásokra. Első sorban a NEM-re vagyis a 1,22-1,36 közötti szorzós fogadásokra gondolok. Esetleg alaki próbálkozott velük? Milyen sikerrel?

#1994 március 22, 2015, 13:00:21, 26juventino
Idézetet írta: mezrajaed Dátum március 22, 2015, 11:57:08
Valakinek van valami ötlete tenisz élő deuce fogadásokra. Első sorban a NEM-re vagyis a 1,22-1,36 közötti szorzós fogadásokra gondolok. Esetleg alaki próbálkozott velük? Milyen sikerrel?

Ha ilyenre akarsz fogadni, akkor a női teniszt felejtsd el. Férfi tenisznél is csak a magasabb rangú mérkőzéseket kellene kiválasztani, ahol legalább az egyik fél magas első és második szervapont százalékkel rendelkezik. De igazából ez mind lényegtelen mert a játékosok helyzete, a játék képe adogatásról adogatásra változik, ezt abban a szituációban lehet eldönteni, hogy lesz e deuce vagy sem.
Figyelembe kell venni a brékhátrányt, a meccs esélyeket, meg minden egyéb lelki tényezőt, hogy mennyire veszi komolyan a játékot. Naponta látni olyat, hogy a saját adogatásukat szórakozzák el 40-0-ről.
Nem tudom mekkora téttel szeretnéd játszani, de nagy összegeknél nagyon meg kell fontolni, hogy melyik meccsre fogad az ember.