KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum szeptember 17, 2015, 14:57:07
Én fél éve küldtem levelet, elemzéssel. B@sztak válaszolni. Utána még küldtem kettőt, válaszra se méltattak. Ha jól tudom patyi tag náluk, egy-két tenisz elemzését már olvastam. Viszont arra még nem vettem a fáradtságot, hogy vele felvegyem a kapcsolatot. :P


Akkor nem csak velem van abaj...mert nekem se akarnak válaszolni...

Ennek a holland u19 meccsnek az elején teljesen rossz oddsok voltak szerintem. 7.5/8.5 over volt beadva 10-s odds-n. Valaki rakta? (én nem csak kérdem..)

Ma kezdődik a Rögbi Vb....tudd valaki ajánlani valamilyen hasznos oldalt hozzá?
Statisztikák előzmények stb.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum szeptember 19, 2015, 23:25:11
Akarva, akaratlanul kíváncsi lennék arra az illetőre, aki az angol meccseken megnyílvánult Bilic-et illetően: TESSÉK: csak hirtelen 3 nagycsapat skalpját szedte darabokra..........a másik, mint, hogy érthetetlen a City oddsa a Juve ellen, háááááát kicsit nagyon gáz a pali, főleg, ha ugyanaz írta a cikkeket.............

Mennyit buktál a City - West Hamen?
Milyen cikkekre gondolsz? Én olyat nem olvastam hogy a City szorzója érthetetlen? Ki volt az a féleszű?


Mindkét csapat történelmi szezonkezdést produkált, csak ellentétes irányban. Ezek után lehet ezt szépíteni, de meglepetés kategória volt, hogy a Juve nyert. Miért nem volt ott a meccs előtt hozzászólásban, hogy gáz vagy cikkíró, mert leírtad a Juvét? Az angol foci topikot is végigtekertem, ott sem látom beírva előzetesen, hogy a West Ham majd végigveri a nagyokat. Utólag persze....

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 20, 2015, 08:38:01
Én vagyok az a féleszű és gáz pali, aki nem értette a City szorzóját.

Alex: http://www.sportfogadas.org/hir-Bajnokok_Ligaja_Manchester_City___Juventus-3701.html
Én sem értettem, meg elég sokan. A bukik szokás szerint tudtak valamit. A bukik mindig tudnak valamit.
Kezd ez gyanús lenni!  ;D

Hogyan érhető el, a betfair oldala ??? Mi, a cím ???


uff
ha eddig csak pc-n toltam a játékokat, (nem vagyok kocka, csak gta, fifa meg nba) akkor mennyire nehéz átállni xbox-ra vagy ps4-re? ja igen, meg h xbox v ps4?

Ha PC-n kontrollerrel nyomtad, akkor szerintem nem nagy átállás. A billentyűzet után viszont veszedelem. Én Xboxon szoktam játszani, a fifátt birom, de az f1-ben hiányzik a billentyű, a kormányt nem tudom megszokni. 


Idézetet írta: hubika88 Dátum október 01, 2015, 20:13:57
uff
ha eddig csak pc-n toltam a játékokat, (nem vagyok kocka, csak gta, fifa meg nba) akkor mennyire nehéz átállni xbox-ra vagy ps4-re? ja igen, meg h xbox v ps4?

Egyáltalán nem nehéz, sőt könnyebb a kontrollerrel .
Hát ez kb kinek mi. SZVSZ ps4...

(szóval gondolom Xboxot veszel :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: )

Idézetet írta: Lacapi Dátum október 01, 2015, 20:43:23
Ha PC-n kontrollerrel nyomtad, akkor szerintem nem nagy átállás. A billentyűzet után viszont veszedelem. Én Xboxon szoktam játszani, a fifátt birom, de az f1-ben hiányzik a billentyű, a kormányt nem tudom megszokni.
En kontrollertol meg nem kaptam inhuvelygyulladast de szamitogeptol mar osszejott egyszer (15 eve, C&C: Tiberian Sun volt a tettes  ;D ) a billentyuzet szvsz csak FPS-nel/strategia/maszatolos RPG jatekoknal hasznos, minden masra praktikusabb a kontroller.

Tud valaki olyan fordító oldalt vagy esetleg olyan fordító programot ahol Magyar mondatokat le tudok fordítani Angolra.
Ilyen,hogy google translate kizárva..az ilyeneknél jobb kellene!..melyik a legjobb szerintetek?