KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum március 14, 2016, 13:35:16
Én ezt találtam: Beállítások/Általános/A módosítás ellenőrzése  -  ezután felajánlja a lehetőséget arra, hogy sorrendet cserélj. Tehát nem kell átírnod a neved, csak egyből A módosítás ellenőrzése. Nem tudom, hogy ez a jó módszer-e :)

Igen, ez az, köszi! Itt kerestem először, de úgy voltam vele, hogy "A módosítás ellenőrzése" csak a tényleges névváltoztatásra (pl. házasság kötés esetén) vonatkozik, nem pedig a megjelenítésre.

Hi!
Mit tudtok a Tipbet.com-ról? Magyaroktól fogad el regisztrációt?

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum március 14, 2016, 21:10:11
Hi!
Mit tudtok a Tipbet.com-ról? Magyaroktól fogad el regisztrációt?

Érdemes szétnézni az egyéb fogadóirodák topikban:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,13843.0.html


Ha a bet365 büntetőnél "elfelejti "felfüggeszeni a piacokat, és valaki fogad azt később eltörlik igaz?
Most a lengyel meccsnél ez volt

Ha észreveszik a hibát, akkor törlik. Nekem pár éve a Sportingbeten volt, hogy elengedtek egy ilyen fogadást.

Jónapot kívánok!

Martingale stratégiában, kétesélyes  fogadásnál egyenlő oddsokon( 2 kimenetel van, egyenlő eséllyel, pl handicap, ~1,9-es oddson) kinek mennyi volt a leghosszabb vesztőszéria?

Nekem ugyan nincs tapasztalatom, de nagyon nem ajánlom a martingale stratégiát.

Az a tapasztalat hogy akarhány vesztővel is számolsz csak idő kérdése hogy jöjjön rá mégegy sajnos

Idézetet írta: gecsomane Dátum március 21, 2016, 10:43:38
Jónapot kívánok!

Martingale stratégiában, kétesélyes  fogadásnál egyenlő oddsokon( 2 kimenetel van, egyenlő eséllyel, pl handicap, ~1,9-es oddson) kinek mennyi volt a leghosszabb vesztőszéria?

Az idézet helyet a köszönetre nyomtam, én majom  ;D

Nem hiszem, hogy 6-7-nél több lenne. Ha csak egy ezressel indítol, a hetediknél  már olyan bukóban vagy, hogy vagy elfogy a pénzed, vagy úgy sem mersz még nyolcadikra is pénzt tenni.
Aki régóta fogad, martingale nélkül is néha belefut olyan szériába, hogy bármire tesz pénzt, elmegy. Tényleg bármire, tuti nem jön be. Nekem pl. évente 3-4 ilyen hétvégém mindig van, amikor a 2-3 hónap alatt épített bankom egy hétvége alatt nagyjából leamortizálom. Ha előre tudnám, melyik lesz az a három-négy hétvége, amikor semmi sem jön be, már gazdag lennék. Villám lenne, és nem csak evéshez. Csajok jönnének-mennének meztelenül, és nem csak a monitoromon...

Idézetet írta: gecsomane Dátum március 21, 2016, 10:43:38
Jónapot kívánok!

Martingale stratégiában, kétesélyes  fogadásnál egyenlő oddsokon( 2 kimenetel van, egyenlő eséllyel, pl handicap, ~1,9-es oddson) kinek mennyi volt a leghosszabb vesztőszéria?

Martingale a sportfogadásban halál (rouletten is), mert az események függetlenek egymástól.

Idézetet írta: gecsomane Dátum március 21, 2016, 10:43:38
Jónapot kívánok!

Martingale stratégiában, kétesélyes  fogadásnál egyenlő oddsokon( 2 kimenetel van, egyenlő eséllyel, pl handicap, ~1,9-es oddson) kinek mennyi volt a leghosszabb vesztőszéria?

Akárhányan válaszolnak, kicsi lesz a minta, ráadásul csak az számít, hogy neked milyen hosszú lesz a leghosszabb vesztő szériád, ha ilyesmibe belekezdesz!  :)

Az viszont érdekes (és takarékosabb) elmélet, hogy a nyertes fogadásoknál duplázol, így legalább amikor buksz, akkor nem a saját "kívülről" betett pénzedet, hanem az addigi nyereségedet bukod el, azaz valójában csak az alaptéteddel leszel  szegényebb.

Más megközelítésben: ha hiszünk abban, hogy lesz egy 8-as, 10-es vagy még hosszabb sorozat, ami nekünk nem kedvez, akkor abban is nyugodtan hihetünk, hogy néha összejön egy ugyanilyen hosszú duplázós sorozat, ami nekünk kedvez.   :)
Matematikailag ugye ugyanakkora rá az esély, ha ugyanakkora szorzókról beszélünk...
Viszont a kockáztatott pénz mindenképpen kevesebb, ha mindig az alaptétről indulunk újra.

Idézetet írta: rabona Dátum március 21, 2016, 17:29:37
Biztos, hogy lesz nyerőben is 10-es sorozat, ami jelen esetben 10 ezer forint nyereség. Nem egy nagy biznisz.

Ha nyeréskor duplázod mindig a tétet az nem 10 eft lesz egy 10es sorozatnál... ;D

1000*2^10=1024000


Remélem nem csak én számolgatok órák óta   ::)