KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: AC_28 Dátum július 20, 2016, 02:14:59
Nincs ebbe semmi fantazia, csak a ,,termeszet" ellen mentek... Minden kicsit eppeszu tipster arra torekedik hogy egy olyan strategiat fejlesszen ki, ami profitabilis, es kibir hosszabb buko szeriat is... Mert ez a termeszetes... vannak jo napok, vannak rossz napok, ki kell birni... Itt meg a memberek hablatyolnak valamit arrol, hog milyen jo szisztema az, amikor a hibalehetoseged egyenlo a nullaval... hat ez kb olyan jo lehet, mint julius elsejetol egy rovidnadragban jarni, es komoly pofaval azt mondani, hogy majd augusztus vegeig sut majd a nap, lehules, es eso nelkul... Ahogy a martingelbe bele lehet bukni, ugy bele buksz majd ebbe is... kulombseg ezresnel valasztani egy ket lepkefing oddsot, vagy uganazt lefaradva szazezreser 15 kor utan... jonnek a pszihes dolgok, beszari huzasok. Es meg utana jon az, hogy ,,haverra, asszonyra halgattam" illetve ,,megszegtem a szisztemat" Ja azt a szisztemat, ami elejetol santitott...

Szerintem senki sem mondta hogy ez egy jó stratégia. Csak azt hogy nem lehetetlen egyszer-kétszer úgy beletenyerelni a szarba hogy sikerüljön. Persze ha évi kétszer bejön akkor van is profit, de ez mák. Szerintem sokan megpróbáltuk már, de aligha van olyan aki ezt folyamatosan játssza. Nekem például pár próbálkozás után egyszer sikerült (és többször milla közelébe) de annyira fájt a bukó hogy még most sem felejtem, szóval soha nem próbálom újra. Tampa Bay 1.4 -es favoritként, PO-helyre hajtva otthon az egyik ligautolsó ellen legjobb dobójukkal augusztus 19-én. MLB fórumon követtem, ezrek szidták az anyjukat   ;D
Mindenki feszegeti a saját határait, a kezdő sportfogadó miért lenne különb?  :redchug:

Számtalanszor csináltam ezt korábban, igaz lepkefing téttel.
Viszont volt hogy 100X pénz is összejött, hosszútávon egy idegörlő baromság. de szeretem/ném nagyobb téttel is :)

Idézetet írta: AC_28 Dátum július 20, 2016, 02:14:59
Nincs ebbe semmi fantazia, csak a ,,termeszet" ellen mentek... Minden kicsit eppeszu tipster arra torekedik hogy egy olyan strategiat fejlesszen ki, ami profitabilis, es kibir hosszabb buko szeriat is... Mert ez a termeszetes... vannak jo napok, vannak rossz napok, ki kell birni... Itt meg a memberek hablatyolnak valamit arrol, hog milyen jo szisztema az, amikor a hibalehetoseged egyenlo a nullaval... hat ez kb olyan jo lehet, mint julius elsejetol egy rovidnadragban jarni, es komoly pofaval azt mondani, hogy majd augusztus vegeig sut majd a nap, lehules, es eso nelkul... Ahogy a martingelbe bele lehet bukni, ugy bele buksz majd ebbe is... kulombseg ezresnel valasztani egy ket lepkefing oddsot, vagy uganazt lefaradva szazezreser 15 kor utan... jonnek a pszihes dolgok, beszari huzasok. Es meg utana jon az, hogy ,,haverra, asszonyra halgattam" illetve ,,megszegtem a szisztemat" Ja azt a szisztemat, ami elejetol santitott...
Sok mindenben igazad van, de azt tegyük hozzá, hogy ezt úgy írod, mintha az ember kinézne egy meccset, ahol 1,004 egy emberre az odds. Ja, úgy könnyű elveszíteni mindent, de tenisznél élőben azért, ha az ember megnézi az előző gémek lefolyását, hogy mennyi brék volt addig, stb akkor azért jó eséllyel elkerülhető a bukás, pláne, ha mint feljebb írtam az ember reagál az eseményekre. Nem egyszer, nem kétszer 10-20x-oztam meg így a pénzem. Persze milliós összeggel nem csinálnám, de alapvetően bőven lehet sikeres. Kizárólag az önmérsékleten múlik minden.

Idézetet írta: AC_28 Dátum július 20, 2016, 02:14:59
... hat ez kb olyan jo lehet, mint julius elsejetol egy rovidnadragban jarni, es komoly pofaval azt mondani, hogy majd augusztus vegeig sut majd a nap, lehules, es eso nelkul... Ahogy a martingelbe bele lehet bukni
Klágenfurtban a bermuda nadrág egész nyáron viselet:-)

Idézetet írta: Oroxy Dátum július 20, 2016, 09:06:12
Azt azért leszögezném, hogy én sem csak így játszok, viszont azt be kell látni, hogyha sikerül, akkor sok pénzt lehet vele nyerni és nekem az a célom, hogy a bankrollom hízzon. Alapvetően én is egy fogadási szisztémát követek, ami az évek alatt bevált/megszerettem, de ezek is sokkal látványosabban működnek nagy bankrollal. Ezt kizárólag arra használom, hogy az elején egy valamire való bankrollt csináljak. Persze utána is rakok fel nagy összegeket, de az összeset csak abban az esetben, mikor annyira érzek valamit, hogy ha törik, ha szakad, akkor is rárakok mindent.

EZ!

Ezt a "szisztémát" nem is olyan kevesen használják! Lényegében mindenki, aki 10-es meg 14-es kötésekkel próbál kevés pénzből sokat csinálni.
Tétkezelés szempontjából a kötésben fogadás ugyanaz, mint a folyamatos allin-ezés: egy nyertes meccs után mész tovább a következőre, pénzkivonás nélkül.

Hja és mindkettőnek az az alapja, hogy szerényen elhiszed magadról, képes vagy 100%-os találati arányra!  ;)
(miközben 90% feletti találati aránnyal is simán lehetsz veszteséges mindkét esetben)

Mondjuk szerintem az ilyen 10-14-es kötések eleve veszteségre vannak ítélve. Régen én is csináltam ilyet, hogy megnézzem 50 ft-ból hova lehet eljutni. Hát semeddig. Viszont egyesével jóval hatékonyabb tud lenni. Mondjuk részemről én ezt feljebb kiveséztem. Normális hozzáállással, meg fegyelemmel simán lehet azt a szintet hozni, mint játszani az 1,4-1,8 körüli szorzókat, amiknek bejön mondjuk a 60-80%-a.

Idézetet írta: ragnaROCK Dátum július 19, 2016, 17:11:09
Persze, ahogy írtátok ez szépen hangzik és azért nagy téttel (100k), tényleg nem nagy ördöngösség minden nap összehozni akármilyen piaccal 1,1-es szorzót (de még az 1,05-tel is kijön egy kellemes havi fizetés) és így a kockázat is sokkal kisebb, és itt még az sem para, ha 1-1 nap kimarad.

3 millió forintot kockáztatsz havonta 150-300 000 forint profitért, amely csak 100%-os találati aránynál jön.
Nekem ez inkább magas kockázatnak tűnik.  ☺

1.05-ös szorzók esetén 96%-os találati aránynál kevesebb, mint 50 000 havi profitod lesz, 90%-osnál meg már 165 000 veszteséged.

Idézetet írta: afrikailajos Dátum július 20, 2016, 09:36:21
Klágenfurtban a bermuda nadrág egész nyáron viselet:-)

Klágenfurti beach bitch - eket lesni, szalma kalap alol, yes, yes.

Idézetet írta: ragnaROCK Dátum július 20, 2016, 11:13:06
Mondjuk szerintem az ilyen 10-14-es kötések eleve veszteségre vannak ítélve. Régen én is csináltam ilyet, hogy megnézzem 50 ft-ból hova lehet eljutni. Hát semeddig. Viszont egyesével jóval hatékonyabb tud lenni. Mondjuk részemről én ezt feljebb kiveséztem. Normális hozzáállással, meg fegyelemmel simán lehet azt a szintet hozni, mint játszani az 1,4-1,8 körüli szorzókat, amiknek bejön mondjuk a 60-80%-a.

Egyesével keresgélve valóban nagyobb eséllyel találsz value oddsokat, de ettől még messze nem lesz 100%-os találati arányod.
A szorzók azèrt jó megközelítéssel az esemény előfordulásának valószínűségét tükrözik, ezen nem tudsz változtatni.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 20, 2016, 11:17:42
3 millió forintot kockáztatsz havonta 150-300 000 forint profitért, amely csak 100%-os találati aránynál jön.
Nekem ez inkább magas kockázatnak tűnik.  ☺

1.05-ös szorzók esetén 96%-os találati aránynál kevesebb, mint 50 000 havi profitod lesz, 90%-osnál meg már 165 000 veszteséged.

Gyerekek, szaz szonak is egy a vege. Ez hulyeseg. Knapp kollega leirta miert. Senki se szuperman, emberek vagyunk, emociok ott vannak a tippelesnel, ezt csak jo szisztemaval lehet kikuszobolni. Annak ellenere ha valaki tud mutatni tipstert, aki ala tudja tamasztani szamokkal, megneznem. De szeretnem leszogezni, hogy bizony a roi keves lesz, mert nem a kezdo otezrest forgatod meg - a vegen szazezrek, netan millak. Es ez is feltett penz. Tevedes elhitetni magaddal, csak azer mert nem tartod a kezedbe, attol meg a tied. Kepzeld csak el, kezedbe viszed a legkozelebbi tipszmixuldebe. Es nem utolso sorba az egesz egy teher. Ólinezel harom hetig, es utana vidaman azt mondhayod: semmiert dolgoztam 3 hetig. Isteni motivacio, mit ne mondjak. Sokkal gorcsosebb leszel, figyeæmetlenebb...

Idézetet írta: Knapp Dátum július 20, 2016, 11:17:42
3 millió forintot kockáztatsz havonta 150-300 000 forint profitért, amely csak 100%-os találati aránynál jön.
Nekem ez inkább magas kockázatnak tűnik.  ☺

1.05-ös szorzók esetén 96%-os találati aránynál kevesebb, mint 50 000 havi profitod lesz, 90%-osnál meg már 165 000 veszteséged.
De nem muszáj 1,05-ös szorzóval dolgozni mindig, lehet kevesebbel is. És azért írtam, hogy 1 nap alatt kell azt összehozni. 300 sporteseményből csak csurran cseppen valami. Azt sem gondolom normálisnak, ha valaki milliókkal csinálja, de ezért is írtam, hogy elkezdeni 100k-val, úgy, hogy mellette van fedezet, úgy azért el lehet jutni valahova. Nyilván nem ez a tuti taktika, és én legtöbbször arra alkalmazom, hogy kicsit tornásszak a bankrollon, ha éppen kivettem valamennyit, vagy más tippekkel buktam, de arra viszont tökéletes, főleg, mint ahogy írtam, ha az ember képes ésszel és odafigyelve csinálni ezt az egészet.

Idézetet írta: ragnaROCK Dátum július 20, 2016, 11:44:06
De nem muszáj 1,05-ös szorzóval dolgozni mindig, lehet kevesebbel is. És azért írtam, hogy 1 nap alatt kell azt összehozni. 300 sporteseményből csak csurran cseppen valami. Azt sem gondolom normálisnak, ha valaki milliókkal csinálja, de ezért is írtam, hogy elkezdeni 100k-val, úgy, hogy mellette van fedezet, úgy azért el lehet jutni valahova. Nyilván nem ez a tuti taktika, és én legtöbbször arra alkalmazom, hogy kicsit tornásszak a bankrollon, ha éppen kivettem valamennyit, vagy más tippekkel buktam, de arra viszont tökéletes, főleg, mint ahogy írtam, ha az ember képes ésszel és odafigyelve csinálni ezt az egészet.

Minél alacsonyabb szorzókkal csinálod, annál magasabb találati arány kell a nyereségességhez és annál több eseményt kell eltalálnod.
Ha 1.1-es szorzók helyett 1.01-es eseményekből játszol 9-szer, 10-szer annyit, akkor nem kockáztattál kevesebbet. (sőt, az én megközelítésemben inkább valamivel többet)

A 100%-os találati arányhoz meg nem elég a kis odafigyelés. ☺
Rövid távon elég ugyan a mázli is (ruletten is tudsz 6 duplázással alig 16 000 ft-ból 1 milliót csinálni, 2-es szorzókkal egy jó irodánál közel ugyanannyi erre az esélyed fogadással is), hosszú távon meg inkább nézd meg papíron, milyen eredményt hozna, ha megjátszanál mondjuk 1000 ilyen alacsony szorzós tippet!

Egyébként a megszokottnál magasabb tétek a legtöbb emberre hatnak, vagy "rágörcsöl" a fogadásra vagy éppen egy allin-es sikerszéria hatására könnyelműbb lesz. Mindkettő segít a rossz döntések meghozatalában.   ;)



Jóideig én is biztonságos fogadásnak véltem az 1.01-es odds-al való fogadást. De belegondolva (most mindenféle profit utáni tétemelés nélkül) az 1.01-es odds azt jelenti, hogy 100szor kell egymás után nyerni, hogy egyáltalán az alaptéted árát kitermeld és csak utána mondhatod el, hogy profit van belőle. Így már azért más a dolog fekvése, mert annyi jó tippem tuti nem lesz egymás után :)
Még az 1.1-es odds is olyan, hogy 10x egymás után fogadj hibátlanul... nekem az sem ment sokáig :D

Idézetet írta: hchefi Dátum július 20, 2016, 17:39:31
Még az 1.1-es odds is olyan, hogy 10x egymás után fogadj hibátlanul... nekem az sem ment sokáig :D

Hát nem tudom... Azért a talpas játék el szokott menni 11-13 tippig és van hogy az odds 1.3 körül alakul. És aki megnyeri indul a következőn ott is megy valamennyit. Többször volt címvédés legutóbb 14+14 jó tippel prigioni. 28  jó tipp 1.3 as átlagon az 1550x pénz...  :cya: