KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem tudjátok, hogy a képen melyik város látható a háttérben?

Idézetet írta: TiB Dátum június 14, 2017, 21:42:55
Nem tudjátok, hogy a képen melyik város látható a háttérben?
Szerintem az Siófok.  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum június 14, 2017, 21:42:55
Nem tudjátok, hogy a képen melyik város látható a háttérben?

Nem fogom szidni a képet, de lehet, hogy Sydney. :laugh:

Idézetet írta: TiB Dátum június 14, 2017, 21:42:55
Nem tudjátok, hogy a képen melyik város látható a háttérben?

Picsába, nem látni a nagy seggétől.  :D De sztem Miami lesz az.

Idézetet írta: TiB Dátum június 14, 2017, 21:42:55
Nem tudjátok, hogy a képen melyik város látható a háttérben?

Igaza van Alexthebest-nek, még Miami partjainál fotóztam....  :cya:


Sziasztok :), melyik az a sportfogadás oldal a tippmixen kívül, ahol nagy kombikat lehet játszani alacsony téten (max. 0,2€/szelvény), ilyen 5/20, vagy 4/20-akra gondolok. Köszönöm, ha válaszoltok. Sok zöldet :cya:

Idézetet írta: The_Sun_System Dátum június 15, 2017, 20:09:25
Sziasztok :), melyik az a sportfogadás oldal a tippmixen kívül, ahol nagy kombikat lehet játszani alacsony téten (max. 0,2€/szelvény), ilyen 5/20, vagy 4/20-akra gondolok. Köszönöm, ha válaszoltok. Sok zöldet :cya:

A bet365-nél 50 ft-os alapon max. 14 eseményt kombinálhatsz.
Ezt egyszerűen, áttekinthetően megteheted, csak a kívánt kötésnagysághoz kell beírnod a tétet.
Mondjuk 14 eseménynél 4-es kötésből már 1001 variáció van, 5-ösből meg 2002, így ha 50 ft-os téttel kevered a 14 eseményt minden létező 4-es és 5-ös variációra, akkor belekerül több, mint 150,000 ft-ba...
20 esemény keverése meg jóval többe.  :)

Érdemes lehet bankert használni (a bet365-nél lehet is), amivel fixként kivehetsz tetszőleges számú eseményt és ehhez keverheted a többit.

WilliamHillen van asszem 0.01€-s tét

Szia Knapp, köszönöm a választ :) , akkor 14-nél nagyobb nincs, ez nagy kár.... A tippmix jó lenne, de ha jól emlékszem a tippmixpro-n is korlátozott (nem 20, hanem 13 talán) és nem ugyanaz a kínálat a pro-n mint a sima tippmix-en. Igen tudom mennyibe kerülne köszönöm, csak elméletileg érdekelt létezik-e online a tippmix-hez hasonló rendszer. Ha van valakinek tippje, továbbra is várom  :cya:

Köszi davixxx és nem tudod mekkora a legnagyobb kombijuk?

Betfair pools betting ingyenes ticket. Ma két meccs volt, eltaláltam mind a kettőt. Felajánl 15.66 eurót cash outra, ott van a bal felső ficakban. Látható a többi tippem is. Ti mit tennétek? Várjam meg az első félidőt a japán meccsel? Én szerintem kiveszek egy 5 - 10 közötti összeget, és hagyom a többit, hátha, de még alszom rá egyet.


így van. Én is kivenném (legalább) a felét, a másik felét meg végigvinném hátha. Még így is nagyobb az esély hogy árva petákot sem nyersz mint hogy igen..

Én 10-et kivennék, az már szerintem egy szép nyeremény egy ingyenes fogadásból, a maradékból pedig még mindig nyerhetsz több tízezer eurót :D

#2878 június 18, 2017, 09:38:41, alexthebest
Valami ilyesmit gondoltam én is, úgyhogy nyomtam egy 60% -os cash outot, ami 9.xx euró lett, ez is ingyen van, és azzal a 6.xx euróval még mindig negyven ezerért játszom. Euróban  ;D  ;D (persze ahogy markymark is írta, az lenne a csoda ha még egyet eltalálnék, amilyen balfasz vagyok mind az utolsó percben menne el, szóval ahogy tegnap, úgy ma sem követem azokat a meccseket amiket amúgy nem követnék.)
Na azért gogo  :beerchug:

Sziasztok,

Úgy gondoltam, hogy tétemeléssel próbálkozom, de úgy, hogy fixálom a profitot ami jelen esetben 2ezer ft.

Tehát adott egy 1.70-es odds amit 2857 Ft,-al kell megtennem, hogy a tiszta profit 2000 ft legyen | 2000/(odds-1) |. Ha a következő szorzó 1.90 akkor mennyivel kell tennem hogy az előzőleg elvesztett összeget visszanyerjem és még a tiszta haszon 2000 ft meglegyen?
Ezt egy excel-ben akarom csinálni függvényekkel, hogy már csak a következő meccs odds-át kelljen beírnom, hogy az kiszámolja a tétet automatikusan.

Köszönöm aki válaszol!