Október 19, 2017, 09:17:47 am CEST

Szerző Téma: KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)  (Megtekintve 224202 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető dynand

• Haladó
Re:KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)
« Válasz #2895 Dátum: Június 17, 2017, 23:43:30 pm CEST »
Én 10-et kivennék, az már szerintem egy szép nyeremény egy ingyenes fogadásból, a maradékból pedig még mindig nyerhetsz több tízezer eurót :D

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető alexthebest

• Régi motoros
« Válasz #2896 Dátum: Június 18, 2017, 09:36:07 am CEST »
Valami ilyesmit gondoltam én is, úgyhogy nyomtam egy 60% -os cash outot, ami 9.xx euró lett, ez is ingyen van, és azzal a 6.xx euróval még mindig negyven ezerért játszom. Euróban  ;D  ;D (persze ahogy markymark is írta, az lenne a csoda ha még egyet eltalálnék, amilyen balfasz vagyok mind az utolsó percben menne el, szóval ahogy tegnap, úgy ma sem követem azokat a meccseket amiket amúgy nem követnék.)
Na azért gogo  :beerchug:
« Utoljára szerkesztve: Június 18, 2017, 09:38:41 am CEST írta alexthebest »

Nem elérhető Tomikaa

• Kezdő
  • **
« Válasz #2897 Dátum: Június 18, 2017, 13:09:57 pm CEST »
Sziasztok,

Úgy gondoltam, hogy tétemeléssel próbálkozom, de úgy, hogy fixálom a profitot ami jelen esetben 2ezer ft.

Tehát adott egy 1.70-es odds amit 2857 Ft,-al kell megtennem, hogy a tiszta profit 2000 ft legyen | 2000/(odds-1) |. Ha a következő szorzó 1.90 akkor mennyivel kell tennem hogy az előzőleg elvesztett összeget visszanyerjem és még a tiszta haszon 2000 ft meglegyen?
Ezt egy excel-ben akarom csinálni függvényekkel, hogy már csak a következő meccs odds-át kelljen beírnom, hogy az kiszámolja a tétet automatikusan.

Köszönöm aki válaszol!

Nem elérhető NoCukor

• Kezdő
  • **
« Válasz #2898 Dátum: Június 18, 2017, 13:34:23 pm CEST »
Az előzőleg feltett tétedet hozzáadod a kívánt nyereségedhez, tehát jelen esetben:

2857+2000=4857 ennyit kell nyernünk

4857/0,9=5396 a következő téted

Egyébként most én is ezzel a befixált nyereséges tétemeléssel próbálkozom, több-kevesebb sikerrel. Ha gondolod, dobj egy privit és összedobhatjuk amink van, hátha kisül belőle valami

Nem elérhető ereghard

• Haladó
« Válasz #2899 Dátum: Június 18, 2017, 13:37:13 pm CEST »
(szorzó)*(tét)-(előzőleg feltett tétek)-(tét) =2000

A tétet keresed :

Tét = (2000+(előzőleg feltett tétek)) / (szorzó-1)

Vagyis a példában :
Tét =(2000+2857)/0.9=5396

Nem elérhető Tomikaa

• Kezdő
  • **
« Válasz #2900 Dátum: Június 18, 2017, 13:55:44 pm CEST »
Köszönöm srácok a gyors válaszokat, miután megírtam a hsz-t elmentem ebédelni és közben beugrott nekem is, visszajöttem a géphez és gyors meg is csináltam, csak hozzá kell adni a kívánt profithoz az előzőleg feltett összegeket :D (én marha, 1 órát baszakodtam vele, kicsit túlkomplikáltam)

Valószínű félre is rakom ezt a lehetőséget mert az 5. körig se jutok el 100ezerből. Ha leviszem a fix tétet 1000-re akkor is az 5. meccset még tudom rakni de utána már nem a következőt. Max minimalizálni tudom a veszteségem, de ahhoz jönnie kell a következőnek..
Nagyobb 3-as körüli szorzónál még a 7. kört tudnám tenni fix 2ezres profitnál, de még az sem az igazi. 10 körig ki kéne bírnom, igaz sose volt annyi veszteség egyszerre de kitudja mit hoz a jövő...

Nem elérhető NoCukor

• Kezdő
  • **
« Válasz #2901 Dátum: Június 18, 2017, 14:49:51 pm CEST »
A 2000 kívánt nyereség szerintem sok, ha kisebb bankod van. 400-500ft bőven elég lehet, pláne ha mondjuk olyan eseményeket választasz amiket gyorsan lezavarnak, és már nézheted is a következőt. Sokan alkalmazzák ezt a fix nyereséges statisztikát pl döntetleneknél fociban, egy a bibi vele, hogy lényegében ez is egy amrtingale, ami tudjuk hová vezet  ::)

Nem elérhető drzdolik

• Haladó
« Válasz #2902 Dátum: Június 18, 2017, 17:09:22 pm CEST »
http://www.eredmenyek.com/merkozes/Isv16k2r/#tabella;table;overall

ebben a bajnokságban valami bunda van?
mert ez nem olyan véletlenszerűen van, mint általában, persze van egy két vendég győzelem, de nagy részt szinte mindig a hazai csapat nyer, 5 esetben 1.30 alatti volt a hazai oddsa, és a legnagyobb hazai is 1.66 volt.
amit belinkeltem ott is 1.40 de nem értem miért a második helyezettnek hogy van 6 pontja vendégben
a tizedik helyezett totál középcsapat pedig szerzett 10 győzelmet a 12 hazai meccsén

Nem elérhető drzdolik

• Haladó
« Válasz #2903 Dátum: Június 18, 2017, 17:42:16 pm CEST »
Amúgy közben olvastam a táblázatot, sajnos tapaszatalatból mondom hogy a duplázós tétemelés nem jó,
persze ha én bukok egymást után 4-5 -öt akkor emelem az egységnyi tétemet.
De 2000 Ft-ért egymilliót kockáztatni butaság.
Egyébként olvastam erről egy stratégiát, csak már nem tudom hol
a lényege hogy "lépcsők" vannak és X fogadás után emeled a tétet. De így most sajnos nem tudom visszaidézni.

Nem elérhető zstamasi

• Újonc
  • *
« Válasz #2904 Dátum: Június 25, 2017, 20:16:15 pm CEST »
Sziasztok!
Olyan után érdeklődnék hogy hogyan működik az élő fogadás technikai háttere. Több éve benne vagyok a fogadási dolgokban.
Eladó és fogadó szinten is. De azt még nem hallottam senkitől hogy hogyan működik pl. olyan tenisz mérkőzés ami sehol sincs közvetítve szinte
csak végeredmény látható, itt hogyan változnak az odszok ha a meccs folyik. Ki vagy mi követi a mérkőzést , ki vagy mi látja ha pl. out vagy akár
második szerva van.
Válaszokat előre is köszönöm.

Nem elérhető lunatik

• Haladó
« Válasz #2905 Dátum: Június 26, 2017, 00:16:30 am CEST »

Az un. scout-ok kuldik az infot a helyszinrol a bukinak vagy egy cegnek, aki tovabbadja a bukinak, altalaban mobilon vagy tableten.

Itt egy angol nyelvu blogbejegyzes egy scout-tol, eleg jol leirja az egesz folyamatot az o szemszogebol:

https://www.betangel.com/blog_wp/2015/08/09/my-job-as-a-football-data-scout/

Elérhető SPF Admin

• senki
  • Tősgyökeres
« Válasz #2906 Dátum: Június 26, 2017, 06:51:15 am CEST »
Sziasztok!
Olyan után érdeklődnék hogy hogyan működik az élő fogadás technikai háttere. Több éve benne vagyok a fogadási dolgokban.
Eladó és fogadó szinten is. De azt még nem hallottam senkitől hogy hogyan működik pl. olyan tenisz mérkőzés ami sehol sincs közvetítve szinte
csak végeredmény látható, itt hogyan változnak az odszok ha a meccs folyik. Ki vagy mi követi a mérkőzést , ki vagy mi látja ha pl. out vagy akár
második szerva van.
Válaszokat előre is köszönöm.

Vannak erre szakosodott cégek, melyek az adatok szerződés alapján biztosítják a fogadóirodáknak. Emberük kint van a meccsen és közvetíti.

Nem elérhető Lucho

• Haladó
Re:Betfair Infó
« Válasz #2907 Dátum: Június 26, 2017, 09:09:19 am CEST »
Nálam Operán bejön egy olyan üzenet, hogy a paddy powert nem lehet elérni az országból.

Valami ötlet?

Nem elérhető zstamasi

• Újonc
  • *
« Válasz #2908 Dátum: Június 26, 2017, 09:12:22 am CEST »
Persze erre gondoltunk mi is. De Létezik olyan hogy abban a pillanatban ahogy megtörténik egy esemény a mérkőzésen, abban a pillanatban már
meg is változott az oddsz. Tehát ha valamelyik játékos nyer egy pontot a tenisz mérkőzés során, ott ül vki benyom egy gombot a tableten ez küld egy jelet a fogadóirodába (pl.SZrt) ott fogadják a jelet ez tovább megy a lottózókba és megjelenik a terminálon azonnal. Ez így tökéletesnek tűnik, de nekünk inkább a sebességnél van kétségünk. Mert szinte azonnal megváltozik az oddsz. Úgy tűnik hogy nincs késés,pedig ha ember van a másik oldalon és valamilyen adatvonalon küldi a jeleket akkor nem hiszem el hogy ilyen gyorsan tud változni minden.

Elérhető Anyuci123

• Haladó
Re:Re:Betfair Infó
« Válasz #2909 Dátum: Június 26, 2017, 10:35:42 am CEST »
A P.P- én sem tudom elérni.Nem enged belépni sem.Betson,Expekt dettó!🙂

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #2909 Dátum: Június 26, 2017, 10:35:42 am CEST »