KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hi! Papiros Tipmix-en mekkora a legkisebb tét?


egy 30 szoros forgatás mennyire teljesíthető 2 hét alatt?
van ez a yobetit nevű oldal,ahol max 50 eurót adnak bónuszként befizetésre,gondoltam mivel úgyis fogadni akarok annyiért megteszem ott és ha nem jön a tippem még mindig van esélyem visszahozni ha megforgatom 30-szor az 50-es bónuszt

Belegondolva azért elég soknak tűnik,napi legalább 100 eurót kéne forgatni,hogy meglegyen

Elég necces ...
3-5 szörös forgatások vannak normális esetben,
esetleg 7szeres, ez még teljesíthető.

Léteznek kevésbé ismert oldalak (nem bet365,unibet stb.) melyek magyar játékosoknak is adnak bónuszt, teljesíthető forgatási követelményekkel? Sajnos egyre több oldaról tiltják ki országunkat.

Gazember kolléga ki lett rakva vagy csak megunta hogy itt mindenki hülyébb nála és lelépett? Ahogy látod már nem tag  :-\

Idézetet írta: ereghard Dátum szeptember 27, 2017, 13:11:29
Gazember kolléga ki lett rakva vagy csak megunta hogy itt mindenki hülyébb nála és lelépett? Ahogy látod már nem tag  :-\

Igényelte regisztrációjának törlését.


Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 27, 2017, 13:13:29
Igényelte regisztrációjának törlését.

Visszafog majd jönni. Belefog még olvasni a fórumokban is, lehet visszaregisztrál vagy bármi. De 1.1 odds-t adok arra, hogy látjuk még itt vagy IP locatorral látnánk, hogy itt járt.
Ilyen embereknek nagy a kíváncsisága, de ez így van rendjén. Pacsi GazembR!  :beerchug: ;D
Tomiszi is rendszeresen benéz, a naplómba is. Csak letiltotta az üzentet küldést, pedig szívesen beszélgettem volna már vele.

Idézetet írta: Tomka Dátum szeptember 27, 2017, 17:55:34
Visszafog majd jönni. Belefog még olvasni a fórumokban is, lehet visszaregisztrál vagy bármi.

Remélem, tetted nagy téttel!

Sziasztok eddig úgy tudtam hogy Mastercardra nem lehetséges a nyeremény lekérése de ma az egyik  kaszinó oldal rám cáfolt volt egy kis nyereményem náluk lekértem bankiutalásal erre visszarakták a számlámra hogy kérjem le a befizetéshez használt kártyára ami MasterCard  gondoltam szívatnak. Lekértem arra és pár órán belül megjött rá a pénz  :D kicsit furcsáltam a dolgot de a lényeg hogy tényleg kifizettek rá.


Idézetet írta: Atika Dátum szeptember 27, 2017, 20:50:57
Sziasztok eddig úgy tudtam hogy Mastercardra nem lehetséges a nyeremény lekérése de ma az egyik  kaszinó oldal rám cáfolt volt egy kis nyereményem náluk lekértem bankiutalásal erre visszarakták a számlámra hogy kérjem le a befizetéshez használt kártyára ami MasterCard  gondoltam szívatnak. Lekértem arra és pár órán belül megjött rá a pénz  :D kicsit furcsáltam a dolgot de a lényeg hogy tényleg kifizettek rá.

Volt egy idő amikor nem volt lehetséges. Mostanság viszont már lehet rá igényelni kifizetést is.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 28, 2017, 13:10:16
Volt egy idő amikor nem volt lehetséges. Mostanság viszont már lehet rá igényelni kifizetést is.

A fórumon népszerű irodáknál továbbra is csak a VISA (esetenként a Maestro) szerepel kifizetésre alkalmas kártyaként.
Pedig elvileg működnie kéne mastercarddal is, ha abból indulok ki, hogy mondjuk az aliexpress tudott kártyára visszatérítést küldeni, mikor több mint két hónapig nem jött meg a csomag, tehát a kártyaszám elegendő volt nekik. (ráadásul netelleres kártya volt, tehát bankszámlaszámot nem is tudtam volna adni hozzá)

Esetleg hivatalból rákérdezhetnétek az unibetnél vagy a bwin csoportnál, hogy ennek milyen gyakorlati oka van!

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 28, 2017, 14:29:32
A fórumon népszerű irodáknál továbbra is csak a VISA (esetenként a Maestro) szerepel kifizetésre alkalmas kártyaként.
Pedig elvileg működnie kéne mastercarddal is, ha abból indulok ki, hogy mondjuk az aliexpress tudott kártyára visszatérítést küldeni, mikor több mint két hónapig nem jött meg a csomag, tehát a kártyaszám elegendő volt nekik. (ráadásul netelleres kártya volt, tehát bankszámlaszámot nem is tudtam volna adni hozzá)

Esetleg hivatalból rákérdezhetnétek az unibetnél vagy a bwin csoportnál, hogy ennek milyen gyakorlati oka van!

Ha pl. a Sportingbet népszerűnek számít, ott pl. már visszatesznek MC-re is. Ez biztos összefüggésben áll azzal is, hogy a Budapest Bank pár éve a sima folyószámlám kártyáját is MC-re változtatta, így tán elterjedtebb lett stb. (Előtte csak befizetni tudtam a másik számlám MC kártyájával, kifizetni meg a simára szoktak)