KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


És ha beérkezik a karácsonyi adományozásra ígért 100,000 ft?

Te Dvid, miért nem szponzorálsz itt az org-on valamilyen tippjátékot. Valami jó kis zsíros nyereményalappal, valami rövid indoklásos, hosszabb távú versenyt, mondjuk innentől dec. 31-ig?
Elvileg persze tilos bármit is szervezni szerintem, de nevezzük mondjuk 'játékpénznek' az alapot  ::)
Egy jó kis történelmi tippversenyt megszponzorálnál, itt rengetegen átértékelnék ezt a Dvid vagy Gazembr jelenséget. Én azt veszem észre, legalábbis azt szűröm le, hogy neked valamiért fontos a mi elismerésünk. Nekem egy-két kommentből amúgy az jön le, hogy te alapesetben nem gazember, hanem jóember vagy. (Egyébként volt itt a fórumon korábban jóember is,  akkor még nem voltál aktív, amikor ő igen  :) )

Mint szinte mindenki, én is szoktam olvasni, amiket írsz, hogy elment virtuális akármin milliós tét, meg volt valami irodával bajod,ahol tán nem fizettek, vagy nem is tudom pontosan mi, vagy tán eljátszottad, vagy hagytad a fenébe, összemosódnak már a dolgok.

Mondjuk ez a tippjáték csak egy ötlet a részemről, ami így kipattant a fejemből, azt sem tudom, az oldal üzemeltetői beleegyeznének-e, de volt már itt több tippjáték, inkább kisebb mint nagyobb nyereménnyel, amit egyik-másik fórumtag szponzorált. Ha lenne egy általad szponzorált brutális tippjáték, jó lenne elsősorban nekünk, elvileg az oldalnak is, és talán a megítélésednek is, mert szerintem nagyon sokan nem tudnak mit kezdeni ezzel a Dvid vagy Gazembr jelenséggel.
Bevallom, én sem.

Hű bakker, írtam egy kommentet, de nem küldtem el, most nagyon fegyelmezett vagyok.

Atyaeg, hogy itt mindennap buli van  :redchug: :beerchug:

Ekozben Pique twittere: "az org marad".  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 10, 2017, 16:52:24
Atyaeg, hogy itt mindennap buli van  :redchug: :beerchug:

Ekozben Pique twittere: "az org marad".  ;D

A buli tacklist-je:

Fainul a buli
Virítsd a lovét
Money, money, money

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 10, 2017, 14:27:49
A weboldal jelenleg ügyvéd jelenlétében sem eladó.

köszönöm válaszod, amint kicsit is arra felé hajlanál, hogy eladd akkor keress nyugodt szivvel, hidd el megtudunk egyezni úgy hogy egy lépést sem kell tenned privátban küldök azért egy telefonszámot egy jobb pillanatodban csörögj....és értekezünk, ez az új felhasználói nevem, ezen tudtok megtalálni.


Kraken tagad, Dvid kerdez, Kraken koszoni a valaszt, mig GazemberR a hatterbol mozgatja a szalakat (Phillippel). Skizofrenia.

Idézetet írta: Kraken Dátum október 10, 2017, 18:59:58
köszönöm válaszod, amint kicsit is arra felé hajlanál, hogy eladd akkor keress nyugodt szivvel, hidd el megtudunk egyezni úgy hogy egy lépést sem kell tenned privátban küldök azért egy telefonszámot egy jobb pillanatodban csörögj....és értekezünk, ez az új felhasználói nevem, ezen tudtok megtalálni.

Ez valami humorfesztivál?!
5 órával ezelőtt még azon csodálkoztál, hogy összekevernek Gázemberrel!   ;)

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 10, 2017, 19:13:33
Kraken tagad, Dvid kerdez, Kraken koszoni a valaszt, mig GazemberR a hatterbol mozgatja a szalakat (Phillippel). Skizofrenia.

Az ügyvéd Kraken néven ismeri, ezért kellett változtatnia!

Idézetet írta: Kraken Dátum október 10, 2017, 13:28:14
Valóban, megnéztem ezen felhasználók hozzászólásait és fogalmam sincs... teljesen különböző ( Phillipe + Dvid ) Phillipe teljesen amatőr kérdéseket tett fel azt nehezen hiszem, hogy ő egy személy lenne velem és a másik kettővel ? Az említett gazembr-ét sajnos nem tudtam...lehetséges, hogy egy szolgáltatónál vagyunk ?
lehetséges :beerchug: :cya:

Én ismerek több Krakent is. Minden áldott reggel megküzdök vele a budin! Eddig mindig én nyertem!  :redchug:

Ez a forma vagy teljesen retardált, vagy egy zseniális troll, egyelőre nem tudnám eldönteni  ;D Nem véletlenül mondják, hogy az őrültség és a zsenialitás között vékony a határvonal...

Idézetet írta: Kraken Dátum október 10, 2017, 18:59:58
köszönöm válaszod, amint kicsit is arra felé hajlanál, hogy eladd akkor keress nyugodt szivvel, hidd el megtudunk egyezni úgy hogy egy lépést sem kell tenned privátban küldök azért egy telefonszámot egy jobb pillanatodban csörögj....és értekezünk, ez az új felhasználói nevem, ezen tudtok megtalálni.

Nem tudom, mennyire valós az, hogy milliókat keresel sportfogadással, vagy, hogy mennyire vagy sikeres vele, de azt hiszem nem is ez a lényeg. A hozzászólásaidból nekem ugyanaz jött le eddig, mint oaklandnek, mégpedig, hogy elismerést szeretnél... Sajnálom, mert ez azt jelenti, hogy nagyon magányos lehetsz. Csak egy jó tanács: ne egy fórumon próbálj meg kétségbeesetten változtatni ezen. Menj emberek közé, élvezd a pénzedet, ÉLJ! Mert előbb-utóbb teljesen bekattansz. Ez, amit most csinálsz legfeljebb nevetség tárgyává fog tenni, vagy sajnálkozást fog kiváltani a fórumozókból...

Szerintem ezt az oldal generalja ,h jol szorakozzon mindenki. :D :D

Szerintetek kikapunk a Feröer szigetektől is? Azt sem tudom, hol van.