KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Gratulalok. :D kicsit szomoru, hogy egy (elvileg) gazdag ember akinek (elvileg) egy bizonyos szinvonallal kellene rendelkeznie a legfobb passzioja az ,,irigy emberek olytogatasa"  ;D

Kraken, szerintem vedd fel a bet365-ös zsetonodat, és költsd pszichológusra. Hátha ennyiből tudnak belőled normális embert csinálni. Bár kétlem, hogy ennyi elég lenne.

Idézetet írta: Milan Dátum november 20, 2009, 13:01:09
Fórum Szabályzat

Legfontosabb szabálypontok:

A Sportfogadas.org fórum célja egy olyan közösség építése/fenntartása melynek tagjai segítőkészek, tiszteletben tartják mások véleményeit (még akkor is ha nem értenek feltétlenül egyet), egymást nem sértegetik (nem provokálnak). Ez egy sportfogadással/szerencsejátékkal foglalkozó szakmai fórum.

Minimum életkor: 18+

Sajnálom srácok, de ennek a sztorinak itt kell véget tegyek. Megmondom őszintén mi is szórakoztunk, de van egy olyan pont amikor már átmegy unalmasba/szánalmasba.

Kraken: egyikünket sem érdekli, hogy jelenleg mekkora a bet365-ös egyenleged, hány autó áll a házad előtt, hol nyaralsz stb. Ez a te magánügyed. Akár gazdag vagy, akár szegény, élvezd az életet és legyen jó sok egészséged, azt kívánjuk.  :ok:
Ezen kívül azt is elmondanám, hogy nem lettél kitiltva a fórumról, viszont nem is üzenhetsz. Beregisztrálhatsz 47 milliószor, de mindegyik felhasználód erre a sorsra kerül, ha folytatód ezt a tevékenykedést.
Lehet szórakozni máshol, hátha ott engedik. Sok sikert!

Idézetet írta: davixxx Dátum október 11, 2017, 15:46:57
És h ne offoljak teljesen ha van valakinek ebookja vagy jártas a témában melyiket ajánlja 20 és 30k között?
Hello!
Párom karácsonyra kapta tőlem az Alcor Myth Led-et, és eddig nagy megelégedéssel használja. Azt mondta, hogy háttérvilágítás nélküli ebookot biztos nem venne ha magának kellene vennie  ;)
https://e-book-olvaso.arukereso.hu/alcor/myth-led-p330636825/#
Itt is elég jókat írnak róla.
Én ha jól emlékszem az Extreme Digitaltól rendeltem még talán 23ezer körül, ha nem sürgős lehet érdemes megvárni a Black Fridayt vagy esetleg vmi karácsonyi akciót :)

Újabb kérdéssel fordulnék hozzátok, szerintetek vegyek egy újabb házat, esetleg adjak el autót ? Mit tennétek a helyemben, eléggé " parkoló " hiányban küszködök....  Van most egy BMW 740-em, egy Porsche Panamerám egy 645ci BMW és egy AMG CLS, viszont szeretnék még mellé vásárolni egy Bentley-t de egyszerüen nem fér sehovasem és nem szivesen adnék  el autót és új házat sem vásárolnék , igy is kellet vennem egy kertes házat Pest mellet meg az Avenue Gardenbe nem adtak el 5 parkolóhelyet hiába fizettem volna ki egyszerre.... :bash: :bash: :bash:


hogy döntöd el, hogy melyikkel mész adott nap?

Idézetet írta: Gaz01 Dátum október 14, 2017, 12:15:08
Újabb kérdéssel fordulnék hozzátok, szerintetek vegyek egy újabb házat, esetleg adjak el autót ? Mit tennétek a helyemben, eléggé " parkoló " hiányban küszködök....  Van most egy BMW 740-em, egy Porsche Panamerám egy 645ci BMW és egy AMG CLS, viszont szeretnék még mellé vásárolni egy Bentley-t de egyszerüen nem fér sehovasem és nem szivesen adnék  el autót és új házat sem vásárolnék , igy is kellet vennem egy kertes házat Pest mellet meg az Avenue Gardenbe nem adtak el 5 parkolóhelyet hiába fizettem volna ki egyszerre.... :bash: :bash: :bash:



Nem érzed nagy gáznak ezt a bugyi rózsaszín kecót?  :D :D 

Idézetet írta: Gaz01 Dátum október 14, 2017, 12:15:08
Újabb kérdéssel fordulnék hozzátok, szerintetek vegyek egy újabb házat, esetleg adjak el autót ?

Leginkább két dologra lenne szükséged, kultúrára és intelligenciára.
De mint közismert, ezeket nem lehet pénzzel megvásárolni...  :cya:

Idézetet írta: Gaz01 Dátum október 14, 2017, 12:15:08
Újabb kérdéssel fordulnék hozzátok, szerintetek vegyek egy újabb házat, esetleg adjak el autót ? Mit tennétek a helyemben, eléggé " parkoló " hiányban küszködök....  Van most egy BMW 740-em, egy Porsche Panamerám egy 645ci BMW és egy AMG CLS, viszont szeretnék még mellé vásárolni egy Bentley-t de egyszerüen nem fér sehovasem és nem szivesen adnék  el autót és új házat sem vásárolnék , igy is kellet vennem egy kertes házat Pest mellet meg az Avenue Gardenbe nem adtak el 5 parkolóhelyet hiába fizettem volna ki egyszerre.... :bash: :bash: :bash:



Rendes a szomszédod, hogy beengedett fényképezni az udvarára. Egyébként ő autószerelő?

Idézetet írta: Gaz01 Dátum október 14, 2017, 12:15:08
Újabb kérdéssel fordulnék hozzátok, szerintetek vegyek egy újabb házat, esetleg adjak el autót ? Mit tennétek a helyemben, eléggé " parkoló " hiányban küszködök....  Van most egy BMW 740-em, egy Porsche Panamerám egy 645ci BMW és egy AMG CLS, viszont szeretnék még mellé vásárolni egy Bentley-t de egyszerüen nem fér sehovasem és nem szivesen adnék  el autót és új házat sem vásárolnék , igy is kellet vennem egy kertes házat Pest mellet meg az Avenue Gardenbe nem adtak el 5 parkolóhelyet hiába fizettem volna ki egyszerre.... :bash: :bash: :bash:

Tudod GazembR én egy jó ideig felnéztem rád, mert rezzenéstelenül toltad a pénzt és szépeket kaszáltál, de mostanság ezekkel a kirohanásaiddal elveszted a hitem... ???
De egyébként mond meg mi bánt vagy mire jók ezek neked? Engem úgy érdekelne pedig...

Mivel véleményt kérsz, hát tessék...
Te egy újgazda pasi vagy, ez mind a modorodon, mint a gépparkodon látszik. Arrogáns és egy kicsit buta (bár ezt lehet csak megjátszod).
Ha szeretnél egy kicsit feljebb lépni, ahhoz már kezd jó lenni bentley, de válassz inkább rolls-royce-t meg egy sofőrt magadnak. Ezeket a nyamvadt autókat pedig add el a fenébe. Mellette pedig vegyél egy villát az Istenhegyi úton vagy Szilágyi Erzsébet fasoron. Persze a Svábhegy is jó, de mindenféleképpen a budai hegyeket ajánlom.
Járj el nagyobb rendezvényekre, legyél celeb talán megbecsülnek, de ne azzal legyél benne a Tv-ben, mint a Dózsa György úti pasi vagy esetleg egy és ugyan az a személy?!
Mivel ez egy kötetlen beszélgetés, és offtopic. Mivel foglalkozol? Tudjuk, hogy vállalkozó vagy, de miben üzletelsz? És semmi kamu, mert tisztességesen csak úgy nem hordta össze neked a szél ezt a sok pénzt. Mellette pedig lehet már rég elévültek az ügyek. Ismerek én milliárdosokat, de minden üzlet elején bele kellett nyúlni a sötét dolgokba is, csak az első 50 milliót ne kérdezd meg honnan van, a többi csak gyűlik magától...

Én nem hiszem el, hogy hülye vagy, mert azért sikerült egy-egy jó szériát elkapkod és volt abban tudás is. :beerchug:
Na pacsi és ne legyél már ennyire nyomi!



Ha annyi della van, bontsd le azt a bohom nagy pottyantost ott hatul, es epits a helyere egy garazst. Logikus, nem kell itt szenvedni. Persze megertem ha ragaszkodsz a pottyantoshoz.

Hja es remelem gazember nem hagysz minket magunkra ezutan sem (http://www.blikk.hu/aktualis/belfold/bortonbe-vonul-a-keteves-kislanyt-cigizteto-ferfi/639hxkc), neha nezz fel, hianyozna a bajosan buta es gyerekes stilusod.


Gyerekek, konyorgom, muszaj erre reagalnotok? Akarmit irtok, szerinte puszta irigysegbol irjatok, vinnyogva rohog az ujjaba, mert egy jomodu multi milliardos trilliardos luzerek olytasaval tolti a szombatot. Hagyatok kerlek a fenebe...

Idézetet írta: AC_28 Dátum október 14, 2017, 14:25:39
Gyerekek, konyorgom, muszaj erre reagalnotok? Akarmit irtok, szerinte puszta irigysegbol irjatok, vinnyogva rohog az ujjaba, mert egy jomodu multi milliardos trilliardos luzerek olytasaval tolti a szombatot. Hagyatok kerlek a fenebe...

Te irigyled a szórakozásunkat!