KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: AC_28 Dátum október 14, 2017, 14:25:39
Gyerekek, konyorgom, muszaj erre reagalnotok? Akarmit irtok, szerinte puszta irigysegbol irjatok, vinnyogva rohog az ujjaba, mert egy jomodu multi milliardos trilliardos luzerek olytasaval tolti a szombatot. Hagyatok kerlek a fenebe...
lassan a mikulás csizma is az asztalra kerül



Idézetet írta: afrikailajos Dátum október 14, 2017, 20:05:44
tudod kire céloztam a mikulás csizmával?
vadászat a vörös októberre októberben


Ha már itt tartunk én is felteszem a gépparkot. Lefogadom, hogy neked nincs tűzoltóautód.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 15, 2017, 09:28:32
Ha már itt tartunk én is felteszem a gépparkot. Lefogadom, hogy neked nincs tűzoltóautód.

Neked sincs garazsod?  ;D


Ez a fazon akkora kamu.  Karácsonyi 100 ezer megjött amúgy?

Idézetet írta: Donwemer Dátum október 15, 2017, 10:23:29
Ez a fazon akkora kamu.  Karácsonyi 100 ezer megjött amúgy?

Persze, abból éltünk januárban. Jah, nem.  ;D

Létezik olyan fogadóiroda, ahol saját magunkat tudjuk lekorlátozni olyan értelemben, hogy ne tudjunk kombikat fogadni, csak szólókat? Nekem nagyon jól jönne egy ilyen.

Sikerült megoldanom mindent, fáradtan Németországból is ide vezetett az utam, hogy bemutassam legújabb szerzeményem !  :beerchug: :beerchug: Élőben megtekinthető nálam, hamarosan lepapiroztatom, Gaz - 001-et intézem most, hogy ha valaki lát élőben esetleg tudja, hogy én vagyok az Budapest utcáin :D ha megkapom a rendszámot rá dobok fel képet.


kicsit naiv kérédés: de ugye új kocsiról van szó?

 ;D :D ;D
használd egészséggel! :beerchug: :beerchug:
én nem mentem németországig, miskolcról hoztam el nektek ugyanezt az autót még 2015-ben ;D(legalábbis a rendszám alapján)
ott állt a szolárium előtt  ;D :beerchug:


https://www.facebook.com/shaytonsky/photos/a.522148014551575.1073741826.217911171641929/600723876693988/?type=3&theater
https://www.autogespot.com/bentley-continental-gt-v8/2015/12/03






Idézetet írta: Gaz01 Dátum október 18, 2017, 09:22:14
Sikerült megoldanom mindent, fáradtan Németországból is ide vezetett az utam, hogy bemutassam legújabb szerzeményem !  :beerchug: :beerchug: Élőben megtekinthető nálam, hamarosan lepapiroztatom, Gaz - 001-et intézem most, hogy ha valaki lát élőben esetleg tudja, hogy én vagyok az Budapest utcáin :D ha megkapom a rendszámot rá dobok fel képet.



Ugye van németországi házad is, igy ott egyből nevedre irathattad és nem kellett zollos rendszámmal baszakodj? :D