KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na ezek után reméljük végleg megszabadulunk gázembertől. 

Idézetet írta: CsabY93 Dátum október 18, 2017, 10:21:37
Sziasztok! Van-e olyan oldal, ami menti az élő mérkőzések oddsmozgásait? Arra gondolok,hogy lemegy a mérkőzés és utána rátudsz nézni mi volt a legnagyobb élő odds hazai oldalon például,amit kínűlt az adott fogadóiroda.
Köszi a válaszokat!  :beerchug:
Betsapi , goaloo, vagy totalcorner  oldalakon nem kapod meg akkor nem neked való ez az élet .  :cya:

Idézetet írta: sunik29 Dátum október 18, 2017, 13:54:33
 
Itt veled van baj,nem az  irodaval, habár a Betfair exchange rèszen nehéz kombit kreálni .

Nyilvánvaló, hogy velem van a baj, másképp fel sem tettem volna a kérdést, amire a választ így utólag írásban is megköszönöm. :D Külön kiemelném még, hogy nem foglalkoztál gaz trollkodásával (igen, ez nekem sem sikerült), hanem nekem és CsabY93-nak is próbáltál segíteni. :)  :beerchug:


Mit lehetne elküldeni számla helyett lakcím igazolására?Nem jön a nevemre semmi számla amit le tudnék fényképezni és elküldeni,lakcímkártyát meg nem fogadnak el sehol

bankszámlakivonatot sok helyen elfogadják

Hogy lehet bizonyítani hogy egy neteller számla az enyém?Nem akarnak addig kifizetni,amíg nem küldök valami bizonyítékot(ezt sem igazán értem,ilyet sose kért egyik iroda se).Küldtem egy screenshotot a belépés utáni főoldalról,persze nem jó nekik,de azt le nem írná hogy mégis mit akar.

Látszódjonak az adataid és a neteller ID. Ennyi.

Idézetet írta: Oroxy Dátum október 23, 2017, 03:28:58
Most akkor ez a Gazember vagy ki full kamu és nincs is ennyi pénze & kocsija? :D Egyébként lenne egy olyan kérdésem, hogy Franciaországból nem tudok belépni a bet365 számlámra. Valami ötlet vagy program vagy bármi, amivel meg tudnám ezt oldani?
Zenmate vagy VPN. Bár nem tudom ott mi a helyzet pontosan.

Szerintetek,mi a célja,ezeknek a nyomorult szarházi patkányoknak az szrt-s regisztrációval?
Én 3 dologra gondoltam:

1:Egyfajta nyerési korlátozást akarnak bevezetni.
Biztos vagyok benne,hogy nagyon sok ügyes játékos van Mo-on és ez szúrja a mocskok szemét,hiszen egy fillért nem akarnak adni senkinek szívesen.

2:
A nyereményekre bevezetnek egy adóformát még.

3:
A vén szaros hörcsög oldalára akarják "hajtani" a regitől megcsömörlött embereket.
Bár azt nem tudom,hogy oda is kell e regi.
Nem hiszem,ha kedvezni akarnak a trottyosnak.

Akinek van egy csöpp kis esze az messziről kerüli őket és így regisztrálni sem kell.

Idézetet írta: mikisun Dátum október 23, 2017, 13:33:11
Szerintetek,mi a célja,ezeknek a nyomorult szarházi patkányoknak az szrt-s regisztrációval?
Listázás.

Idézetet írta: markymark Dátum október 23, 2017, 13:44:55
Akinek van egy csöpp kis esze az messziről kerüli őket és így regisztrálni sem kell.
Nyilván!
Jómagam egyáltalán nem szoktam tippmixelni,de azért ez nagyon sok már,amit művelnek!
Egyfajta totális kontrollt akarnak bevezetni,úgy néz ki a dolog.
Lassan már wc-re sem mehetünk ki reg nélkül?!

Idézetet írta: mikisun Dátum október 23, 2017, 13:33:11
Szerintetek,mi a célja,ezeknek a nyomorult szarházi patkányoknak az szrt-s regisztrációval?

bocs, miről van most szó?
a tippmixhez is regisztrálni kell majd?

Idézetet írta: butyi Dátum október 23, 2017, 14:38:08
bocs, miről van most szó?
a tippmixhez is regisztrálni kell majd?
Iegn Butyi!
Azt olvastam meg hallottam,hogy annak is kell,aki üzletben nyomja.