KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomka Dátum január 11, 2018, 21:13:19
Azért vannak a gasztroenterológus doktorok, akik ezzel foglalkoznak és nem OKJ képzésen szerezték az eszüket.

Hát nem, de nem is a padban. Maximumom a pad alatt. Tisztelet a kivétel.

Ennek a nemzetek ligájának van valami értelme? Azon kívül, hogy lesz még egy rakat dögunalmas meccs. Vagy ez ilyen felkészülési meccs, de kicsit van tétje, meg nincs is? Szerintem szarrábundázzák majd magukat a csapatok, és ez még a jobbik eset, mert félek tőle, hogy lesz egy zsák 0-0 meg 1-0, ahol a kaput sem nagyon veszik majd célba.

Persze nem kötelező nézni, bár engem már az is idegesít, hogy ezt a sorozatot létrehozták.  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 24, 2018, 15:47:34
Ennek a nemzetek ligájának van valami értelme? Azon kívül, hogy lesz még egy rakat dögunalmas meccs. Vagy ez ilyen felkészülési meccs, de kicsit van tétje, meg nincs is? Szerintem szarrábundázzák majd magukat a csapatok, és ez még a jobbik eset, mert félek tőle, hogy lesz egy zsák 0-0 meg 1-0, ahol a kaput sem nagyon veszik majd célba.

Persze nem kötelező nézni, bár engem már az is idegesít, hogy ezt a sorozatot létrehozták.  ;D

A célja a nemzetközi barátságos mérkőzések tétjének fokozása. Van értelme, persze, mivel ki lehet pl. jutni az EB-re innen.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 24, 2018, 16:20:24
A célja a nemzetközi barátságos mérkőzések tétjének fokozása. Van értelme, persze, mivel ki lehet pl. jutni az EB-re innen.
Továbbá az is cél, hogy még az eddigieknél is több pénzt "kaszálhasson" a nemzetközi labdarúgó szövetség.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 24, 2018, 15:47:34
Ennek a nemzetek ligájának van valami értelme?

Mivel erősorrendbe csoportosították a mezőnyt, szerintem esélytelen, hogy komoly nívója legyen. Elsőre, nagyjából a régi Intertotó Kupával azonos szintre lőném be (tény, az EB részvétel lehetősége tényleg egy grátisz a kisebbeknek).

Sziasztok ?

Egy olyan kérdésem lenne hogy Skrill-en kaptam egy üzenetet hogy Január 31-től Master Card-rol nem lehet befizetni . Azt tudja e valaki hogy a kifizetésekre is vonatkozik e ? Ha szetetnék majd kiutalni a kártyámra róla ? Köszi a segítségeket előre is .

Idézetet írta: trizna17 Dátum január 30, 2018, 11:27:50
Sziasztok ?

Egy olyan kérdésem lenne hogy Skrill-en kaptam egy üzenetet hogy Január 31-től Master Card-rol nem lehet befizetni . Azt tudja e valaki hogy a kifizetésekre is vonatkozik e ? Ha szetetnék majd kiutalni a kártyámra róla ? Köszi a segítségeket előre is .

Skrilles kártyára gondolsz?

Nem , hanem Master Cardos sima bankkártyám van és arról nem lehet befizetni elméletileg (Google forditoval forditottam ) és arra lennék kiváncsi hogy ha veszek ki betröl skrillre akkor onna átbirom e utalni a számlámra hogy ez befolyásolja e ?

Idézetet írta: trizna17 Dátum január 30, 2018, 17:45:30
Nem , hanem Master Cardos sima bankkártyám van és arról nem lehet befizetni elméletileg (Google forditoval forditottam ) és arra lennék kiváncsi hogy ha veszek ki betröl skrillre akkor onna átbirom e utalni a számlámra hogy ez befolyásolja e ?

Tesztelni kell.

Hát igen csak erdemes e feltenni mert ugye milyen mas modon lehet meg kivenni penzt ha nyernek es a skrilles mod nem lesz jo akk beragad a penz.

Te lennél az első ember Európából akinek a skrillen maradt a pénze  :laugh: :laugh:  . Persze ha kikéred a pénzed Skrillre.Banki átutalás , vagy egy Visa kártya , vagy kérsz egy kártyát a Skrill tol és arra kéred ki .

Sziasztok!
Van itt pszihomókus közöttünk?!
Valaki segítsen már nekem levetkőzni a kóros baromságot!
Orrba-szájba találom el a különféle meccsek különféle fogadási lehetőségeit,de nem merek megjátszani semmit!
Mai példa:
Alba Fehérvár-Körmend
Rengetegen a Körmend győzelmét várták.
Ennek megfelelően az Alba oddsza folyamatosan nőtt,míg a Körmendé csökkent.
Én mégis úgy gondoltam/éreztem,hogy bizony itt az Alba fog nyerni.
Ki is töltöttem a szelvényt és már a sorban álltam az inmedionál,hogy feladjam.
Viszont,ahogy kb.2.lettem a sorban,amíg az előttem lévő a mobilját töltette fel,szépen meggondoltam magam és kiálltam  a sorból,és kidobtam a kitöltött szelvényt.
Jellemző.jó egy óra múlva megnéztem az eredményt és az Alba vezetett 15 ponttal.
Kérdés:
Hogy a náthás pöcsömbe tudjam leküzdeni ezt a beszariságot,hogy merjek játszani akkor,ha annyira érzek egy meccset,hogy szinte már kínoz?!

Idézetet írta: mikisun Dátum február 06, 2018, 21:58:12
Sziasztok!
Van itt pszihomókus közöttünk?!
Valaki segítsen már nekem levetkőzni a kóros baromságot!
Orrba-szájba találom el a különféle meccsek különféle fogadási lehetőségeit,de nem merek megjátszani semmit!

Nincs semmi baj ezzel, Fortuna nagyasszony egyik beetetési trükkje. Mihelyst megjátszod úgyis elmegy.  :beerchug:


Szerintem meg ahelyett hogy fosol, vezesd a tippjeid papiron... becsuletesen... egy ket evig... Az emberi agy nagyon szelektiven gondolkodik, a papir nem hazudik... Amig szerinted orrba-szajba hulyere nyerned magad, lehet papiron egy eleg nagy mintan sima minusz... Igy nem lesz se idegesseg, se mergelodes... De aki izgul a tippelesnel, fel hogy veszit, az ezt ne csinalja... Nem neki valo.

Idézetet írta: mikisun Dátum február 06, 2018, 21:58:12
Jellemző.jó egy óra múlva megnéztem az eredményt és az Alba vezetett 15 ponttal.
Kérdés:
Hogy a náthás pöcsömbe tudjam leküzdeni ezt a beszariságot,hogy merjek játszani akkor,ha annyira érzek egy meccset,hogy szinte már kínoz?!
szerintem kezdésnek nyiss itt egy naplót, hogy legalább mások tudják megpakolni a tutikat :ok: :great:
na meg a naplóban veszteségek nélkül tudod magad tesztelni..
:beerchug: