KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Asztali gépemhez bármilyen hangszórót, akár fülhallgatót dugok, mind süket. Ami hangfal hozzá volt csatlakoztatva, egyik pillanatban szólt, másikban pillanatban már semmi. A hangfalnak amúgy nincs baja, a gépen sem állítottam semmit. Mi lehet a baja?

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 22, 2018, 14:08:21
Asztali gépemhez bármilyen hangszórót, akár fülhallgatót dugok, mind süket. Ami hangfal hozzá volt csatlakoztatva, egyik pillanatban szólt, másikban pillanatban már semmi. A hangfalnak amúgy nincs baja, a gépen sem állítottam semmit. Mi lehet a baja?
Ha nem piszkaltal mostanaban bele a hangbeallitasokba akkor nezd meg h. betolti-e az oprendszered az audio drivereket rendesen inditasnal. Ha van mas audiobemenet is a gephazon, akkor probald meg azokat is eloszor.

Munkaügyi kérdésekben jártas emberek segítségét kérném. Március 1.-el munkahelyet váltottam, de nem igazán jött be a dolog, nem azt kaptam amit ígértek. Jelenleg állásinterjúkra járok, de hamarosan lejár a 3 hónap próbaidőm.
A kérdésem a következő: én azt gondoltam hogy  mivel a május 31 napos hónap ezért 31.-én jár le, de a munkáltatóm azt állítja hogy 30.-án és aznap nyilatkoznom kell, hogy hogyan tovább.Én nem szeretnék maradni de szeretném kihúzni az utolsó pillanatig , mert még 28,29-én is megyek állásinterjúra.Ha lejár a próbaidő és nem szólok időben hogy tipli van, akkor már utána csak 30 nap felmondási idővel tudnék eljönni.

A munkaügyi "napokra figyelj oda:  a probaidő 3 hónap vagy 90 nap? Mert így már nem mindegy. Illetve ha úgysem szándékozol maradni, akkor szerintem felesleges plusz egy hónapig kínoznod magad, bár ez csak magánvélemény.

Véletlenül telón rányomtam egy olyan felkérésre,hogy értesítéseket küldene nekem egy oldal és azóta küldi is a baromságokat!
Tudja valaki,hogy lehet ezt a dolgot megszüntetni?
Köszi!


chromeban

beállítások --> speciális --> tartalombeállítások --> értesítések és ott tudod kinyomni


Nem vicc, az egyik internetes penztarca csapott ket nullat a kierkezett penzhez, kereken 100x annyit irtak jova, mint amit a fogadoirodatol lekertem. Kb mikor erdemes ranezni, remenykedni, hogy veletlenul nem hagytak-e igy?  :redchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 01, 2018, 00:36:21
Nem vicc, az egyik internetes penztarca csapott ket nullat a kierkezett penzhez, kereken 100x annyit irtak jova, mint amit a fogadoirodatol lekertem. Kb mikor erdemes ranezni, remenykedni, hogy veletlenul nem hagytak-e igy?  :redchug:
Nem lehet, hogy véletlenül ennyivel többet küldött az iroda. Esetleg ottan néztek be valamit.
Én gyorsan befizetném valamelyik megbízható irodához és megpróbálnám átnyerni valahova ;D ;D.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 01, 2018, 00:36:21
Nem vicc, az egyik internetes penztarca csapott ket nullat a kierkezett penzhez, kereken 100x annyit irtak jova, mint amit a fogadoirodatol lekertem. Kb mikor erdemes ranezni, remenykedni, hogy veletlenul nem hagytak-e igy?  :redchug:

Haveromnak is volt már ilyen, neki írták hogy utalja vissza, vagy különben perre viszik a dolgot.. hát nem tudom mi lenne jó döntés ebbe a helyzetbe..😵

melyik pénztárca és iroda volt?

Idézetet írta: davixxx Dátum június 01, 2018, 07:39:14
Haveromnak is volt már ilyen, neki írták hogy utalja vissza, vagy különben perre viszik a dolgot.. hát nem tudom mi lenne jó döntés ebbe a helyzetbe..😵

Szerintem is óvatosan. Azt hiszem szokott lenni ilyen opció a szerződési feltételekben, hogy adminisztrációs hiba, elírás stb. esetén a szerződő fél köteles eleget tenni az ilyen jellegű felszólításoknak. Még ha nem is most veszik észre, hanem később, amikor már mondjuk elköltötted...persze az ember ilyenkor örül, de én extra-óvatos lennék a helyedben...

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 01, 2018, 00:36:21
Nem vicc, az egyik internetes penztarca csapott ket nullat a kierkezett penzhez, kereken 100x annyit irtak jova, mint amit a fogadoirodatol lekertem. Kb mikor erdemes ranezni, remenykedni, hogy veletlenul nem hagytak-e igy?  :redchug:

Gondoltál arra, hogy kellene szólni nekik?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 01, 2018, 16:09:36
Gondoltál arra, hogy kellene szólni nekik?
Oszinten szolva nekem se az lenne az elso reakciom. De mondjuk nem is kurtolnem vilagga/irnek ide rola...

Nem az én jogom ítélkezni. Csak egy sima kérdésként szántam, csupán kíváncsiságból.  ;)

Biztos hogy szolni nem fogok. Viszont hozzanyulni sem, hagyom ugy ahogy van. Aztan 1-2 honap mulva ranezek hogy ott van-e meg.

Nem kurtolom vilagga, eleve ezert nem is mondtam milyen iroda, illetve penztarca. Van beloluk egy par. Csak azert kerdeztem ra hatha valakinek volt mar ilyen, es tudja nagyjabol mikor konyvelik le rendesen.