Február 18, 2020, 04:15:44 am CET

Szerző Téma: Zene  (Megtekintve 25079 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Előzetes

Re:Zene
« Válasz #210 Dátum: Január 18, 2019, 19:35:21 pm CET »
Nirvana: Koncert már volt, jöhet az új album

Ez egyelőre csak feltételezés, de az Unibetnél fogadhatunk rá! Tovább

Nem elérhető buszberlet

« Válasz #211 Dátum: Január 19, 2019, 02:40:15 am CET »
pfuu paszmek, azé erre a Melbourne Bouncera is meg lehet őrülni kicsit italosan (is)

« Válasz #212 Dátum: Február 06, 2019, 10:04:52 am CET »
Ott lesz a Glastonbury zenei fesztiválon a Spice Girls?

A világ legsárosabb buliján hétszeres pénzért kínálják a fűszeres lányok feltűnését. Tovább

Nem elérhető Pozzato

« Válasz #213 Dátum: Április 05, 2019, 10:40:24 am CEST »
Ritkán hallgatok már ilyen stílust, de például emlékszem rá, hogy az év elején Nipsey Hussle volt az, akitől várták, hogy majd ő lehet a következő csillag, aztán megrekedt pár milliós nézettség körül.
Sajnos már sosem futja be azt a karriert, amire a tehetsége predesztinálta. Sors fintora, hogy pont ő volt az, aki békét akart, erőszak ellen volt, erre az utcán lelőtték őt. Épp idén jelölték Grammy-re, szóval végre kezdték elismerni a munkáját.

« Válasz #214 Dátum: Április 19, 2019, 20:15:08 pm CEST »
Itt az ideje dél-koreai lányegyüttesre fogadni?!

Szekszi koreai lányok táncolni és énekelni. Te fogadni Unibetnél öccázé. Tovább

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

« Válasz #215 Dátum: Augusztus 23, 2019, 13:16:22 pm CEST »
Mercury-díj 2019

A legrangosabb brit zenei kitüntetés, Nagy-Britannia és Írország legjobb albuma kapja a díjat. A legesélyesebbnek Dave-t tartják, Psychodramájáról a Guardian azt írta, hogy a legmerészebb brit rapalbum. Rajta kívül slowthai Nothing Great About Britainje is hatalmas siker volt a kritikusoknál.

Ki nyeri a díjat?

Dave 3.75
slowthai 4.00
IDLES 6.00
Fontaines D.C. 10.00

Teljes kínálat az Unibet fogadóirodánál!

Nem elérhető TiB

« Válasz #216 Dátum: Augusztus 23, 2019, 14:23:03 pm CEST »
A youtube feldobta ezt a Szigetes koncertfelvételt, és azon gondolkoztam, hogy mennyire elcsesz minket embereket a közösségi média, hogy mindent rögzíteni, megosztani akarunk, ahelyett hogy megélnénk a pillanatot. Macklemore próbál rocksztár módon a tömeg kezébe kerülni, de a tömeg inkább a mobilját fogja és próbálja felvenni a dolgot. Amit egyébként profi HD kamerák is rögzítenek, ahogy ez a videó is mutatja, tehát tök feleslegesen veszi 5 centiről a mobiljával.
Nem lenézem őket, én is biztos sokszor csinálok ilyet, csak így kívülről látva jut eszembe, hogy elfelejtünk élni.

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #216 Dátum: Augusztus 23, 2019, 14:23:03 pm CEST »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető Latzka

« Válasz #217 Dátum: Augusztus 23, 2019, 16:12:49 pm CEST »
Jól mondod :ok:

Korábban ugyanezt a gondolatmenetet ezzel a képpel illusztrálták egy cikkben; sokatmondó ???

Nem elérhető Milan

« Válasz #218 Dátum: Augusztus 24, 2019, 15:58:42 pm CEST »
A youtube feldobta ezt a Szigetes koncertfelvételt, és azon gondolkoztam, hogy mennyire elcsesz minket embereket a közösségi média, hogy mindent rögzíteni, megosztani akarunk, ahelyett hogy megélnénk a pillanatot. Macklemore próbál rocksztár módon a tömeg kezébe kerülni, de a tömeg inkább a mobilját fogja és próbálja felvenni a dolgot. Amit egyébként profi HD kamerák is rögzítenek, ahogy ez a videó is mutatja, tehát tök feleslegesen veszi 5 centiről a mobiljával.
Nem lenézem őket, én is biztos sokszor csinálok ilyet, csak így kívülről látva jut eszembe, hogy elfelejtünk élni.

Kedvencem amikor esküvőn ott a profi fotós/videós, akinek a szolgáltatásaiért az ifjú pár kőkeményen fizet, s a hivatásos fotós elé bebújik a köcsög anyós a 2 megapixeles kamerájával. Hurrá.

Nem elérhető buszberlet

« Válasz #219 Dátum: Október 06, 2019, 14:58:19 pm CEST »
Egyre több psytrance-t hallgatok. Mi lesz így velem? A fesztiválok elvittek nyáron (nem, nem úgy). :D Most növesszek raszta hajat, és legyek hippi?

Nem elérhető TiB

« Válasz #220 Dátum: Október 15, 2019, 20:14:38 pm CEST »
Vinnie Jonesra fogadni, hogy megnyeri az X-faktort, na ez pont olyan, amire biztos nem számítasz.

Én arra sem számítottam, hogy erre bukkanok: van zenei albuma! Tádáá: https://www.discogs.com/Vinnie-Jones-Respect/release/10031520

Nem elérhető buszberlet

« Válasz #221 Dátum: Október 28, 2019, 15:18:28 pm CET »
Na talán ma estére teljesen kész az új szerzemény:

https://www115.zippyshare.com/v/W82PfL2I/file.html

:beerchug:

Nem elérhető Pozzato

« Válasz #222 Dátum: November 06, 2019, 00:04:42 am CET »
Mikor teljesen megzavarodik az internet népe, hogy ki mikor és mit énekelt.. Mi az eredeti, kinek a hangját halljuk és még lehetne sorolni  ;D

Az biztos, hogy Marco Luka feladta a leckét a Post Malone fanoknak. Srác amúgy jó számokat ír és nincs is rossz hangja, de a sztorinak még nincs vége.

Nem elérhető TiB

Kihívás: Linkelj Zenét!
« Válasz #223 Dátum: November 25, 2019, 19:41:18 pm CET »
Kihívás!

Trollok kímélják a témát, de aki benne van, linkeljen két zenét, amit nagyon szeret mostanában. Nálam ez olyan, hogy egymás után akár többször is meg tudom hallgatni! Szóval nyomass két youtube linket, akár szöveg nélkül, ennyi a kihívás lényege. Simán kimásolod a youtube linket és beilleszted a topikba!

Ez meg egy plusz1, mert milyen már, hogy egy rapper nem drogról, nőkről, meg a többi kamu szarról csinál dalt és klippet, hanem az idős nagyijáról. Minden tiszteletem Macklemoré!

Nem elérhető csabax

« Válasz #224 Dátum: November 25, 2019, 19:48:45 pm CET »

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #224 Dátum: November 25, 2019, 19:48:45 pm CET »