Működő kártyák az online fogadáshoz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Nem tudjátok hogy Erste Maestro paypass kártyával lehet befizetni pl a bet365-höz? Kifizetést nem lehet kérni rá sajnos azt tudom csak utalni lehet kifelé amihez nagyobb összeg kell.

Üdv

Idézetet írta: pisti1983 Dátum június 21, 2014, 00:36:46
Sziasztok! Nem tudjátok hogy Erste Maestro paypass kártyával lehet befizetni pl a bet365-höz? Kifizetést nem lehet kérni rá sajnos azt tudom csak utalni lehet kifelé amihez nagyobb összeg kell.

Üdv
Szia!
Nekem is pont ilyen kártyám van:)
A Meastro-ra oda-vissza megy a kifizetés.Ha jól emlészem, akkor a minimum összeg amit  kilehet kérni  2000 Ft.

Idézetet írta: Karesz86 Dátum június 21, 2014, 14:05:59
Szia!
Nekem is pont ilyen kártyám van:)
A Meastro-ra oda-vissza megy a kifizetés.Ha jól emlészem, akkor a minimum összeg amit  kilehet kérni  2000 Ft.

Szia! Ez biztos? Hova fizettél be vele ha megkérdezhetem mert nekem pl a Bet365-nél azt mondták hogy erre a kártyára csak utalással lehet kikérni pénzt méghozzá minimum 14000-ezer forintot!
Akkor most nem tudom mi a helyzet.

Hali  :cya:

Idézetet írta: pisti1983 Dátum június 21, 2014, 22:58:33
Szia! Ez biztos? Hova fizettél be vele ha megkérdezhetem mert nekem pl a Bet365-nél azt mondták hogy erre a kártyára csak utalással lehet kikérni pénzt méghozzá minimum 14000-ezer forintot!

Akkor most nem tudom mi a helyzet.


Hali  :cya:
Szia
Olvasd el az alábbi oldalt:
http://members.bet365.com/home

Az, amit ott ir az angliai Maestro kártyákra érvényes tudtommal. Kaptál Maestrora kifizetést?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 23, 2014, 12:30:57
Az, amit ott ir az angliai Maestro kártyákra érvényes tudtommal. Kaptál Maestrora kifizetést?
Nem, mert Skill-t használok:)

Idézetet írta: Karesz86 Dátum június 23, 2014, 14:22:23
Nem, mert Skill-t használok:)

Hello! Mondhattad volna ezt korábban is hogy esetleg próbáltad e mert így megint nem vagyok beljebb.
Szerintem erre a kártyára csak utalással mehet ki pénz.Na mindegy majd kipróbálom!

ha Skrillre akarom átutalni a nyereményt  Bet 365-ről, akkor azt hogy lehet? A bet 365 számlaszámra utalja, de a Skrillen sehol sem látom hogy kaptam volna bármilyen számlaszámot. vagyis befizetni lehet vele, de nyereményt felvenni már nem ?

Skrillre akkor tudsz kifizetést kérni, hogyha előtte Skrillről is fizettél be.

Olyan gondom támadt, hogy ki szerettem volna használni az unibetes mai promót.
Viszont most már csak kártyával lehet gyorsba befizetni. Még soha nem próbáltam ki a skrill kártyás befizetést (mert minek is kellett volna eddig?), de mondom most megpróbálom. Hát visszautasítja a tranzakciót a "bankom".
Van valakinek valamilyen tapasztalata, hogy ez miért van?  ???

Szerintem skrill alapból úgy adja ki a kártyákat hogy szerencsejáték oldalakra történő befizetés le van tiltva.

Idézetet írta: bendehal Dátum november 23, 2014, 13:48:49
Szerintem skrill alapból úgy adja ki a kártyákat hogy szerencsejáték oldalakra történő befizetés le van tiltva.

Kivéve Szalistnak, aki azt állítja, hogy tudott így befizetni.  :)

Nekem nem ment, igaz, már régen próbáltam. A Netellert sem tudtam vele tölteni, pedig aztán annak semmi köze a szerencsejátékhoz. hehe

Idézetet írta: szumos Dátum november 23, 2014, 13:32:06
Olyan gondom támadt, hogy ki szerettem volna használni az unibetes mai promót.
Viszont most már csak kártyával lehet gyorsba befizetni. Még soha nem próbáltam ki a skrill kártyás befizetést (mert minek is kellett volna eddig?), de mondom most megpróbálom. Hát visszautasítja a tranzakciót a "bankom".
Van valakinek valamilyen tapasztalata, hogy ez miért van?  ???

Szerintem valami gubanc van a skrill-nél, mert ma én is próbáltam használni a kártyámat és nem működött (a bank visszautasította a tranzakciót).

Idézetet írta: gabor88888 Dátum november 23, 2014, 14:10:26
Szerintem valami gubanc van a skrill-nél, mert ma én is próbáltam használni a kártyámat és nem működött (a bank visszautasította a tranzakciót).
Nálam is csinált már ilyet K&H automatánál, 10 méterrel arréb ott volt az OTP-s az is visszadobta.
5 percel késöbb azonban már minden jó volt.

Üdv!

Mennyi idő amíg megérkezik a skrill kártya?
Skrillnek van Magyar nyelvű oldala?


Köszi!