Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


igazad van. Hülyeséget írtam. Nem tudom miért dollárban gondolkodtam.. :) Hisz már kétszer megrövidítettek 10Euroval..

Elnézést.

Valóban, 2827 Ft van írva, rosszul emlékeztem. :D Köszönöm!

Sziasztok, az alábbi kérdéseim lennének:

Nem rég igényeltem skrill kártyát, még nem jött meg de remélem hamarosan megérkezik. Bet365ön játszom, szeretnék a skrill számlámra kiutalni pénzt melyet majd automatánál akarok felvenni.
A kérdés az lenne hogy mivel a bet365 számla forint a skrill viszont euro az automata viszont megint forint:D hogy kb egy fél milliós kivételnél kb hány % veszteség keletkezik? (tudom nehéz kiszámolni, csak egy körülbelüli sacra lennék kiváncsi.)
A másik kérdés meg az lenne hogy automatánál mennyi a maximum felvehető pénzösszeg?

Válaszokat előre is köszönöm.  :cya:

Idézetet írta: nasgur Dátum március 03, 2013, 10:12:38
Sziasztok, az alábbi kérdéseim lennének:

Nem rég igényeltem skrill kártyát, még nem jött meg de remélem hamarosan megérkezik. Bet365ön játszom, szeretnék a skrill számlámra kiutalni pénzt melyet majd automatánál akarok felvenni.
A kérdés az lenne hogy mivel a bet365 számla forint a skrill viszont euro az automata viszont megint forint:D hogy kb egy fél milliós kivételnél kb hány % veszteség keletkezik? (tudom nehéz kiszámolni, csak egy körülbelüli sacra lennék kiváncsi.)
A másik kérdés meg az lenne hogy automatánál mennyi a maximum felvehető pénzösszeg?

Válaszokat előre is köszönöm.  :cya:

Tavalyi állapotról tudok nyilatkozni, akkor nagyjából 75ezret lehetett maximum levenni (tehát 250 eurót) amihez 78-79 ezret kellett a számlán tartani hogy sikerüljön kivenni az automatából.

- ATM készpénzfelvétel fix, belföldön és külföldön egyaránt 1,80 € díjjal
- Átváltási árfolyam csupán 2.49%

#199 március 03, 2013, 12:40:04, nasgur
Idézetet írta: csatarid Dátum március 03, 2013, 11:27:10
Tavalyi állapotról tudok nyilatkozni, akkor nagyjából 75ezret lehetett maximum levenni (tehát 250 eurót) amihez 78-79 ezret kellett a számlán tartani hogy sikerüljön kivenni az automatából.

- ATM készpénzfelvétel fix, belföldön és külföldön egyaránt 1,80 € díjjal
- Átváltási árfolyam csupán 2.49%


Csak 78ezret lehetett levenni a skrill kártyáról egyszerre maximum?:) Az így elég gyenge:(


UI:Közbe végig olvastam az egész topicot és írtátok hogy max 250euro, ezzel kelett volna kezdenem az elején :P Most már minden világos :) köszi a helpet  :cya:

Sziasztok még annyi kérdésem lenne, a kártya limitnél ez a 2 limit szerepel, ez mit jelent pontosan?

Available PoS card spend: EUR 1000.00
Available ATM card spend: EUR 250.00 

Hogy egy nap akár 1000eurot is elkölthetek vásárlással pl boltba stb.. és mellette még 250eurot fel is vehetek atmből egyszerre?


Válaszokat előre is köszönöm.

Igen, a két limit különálló.

Sziasztok!

Régebben érdeklődtem a kártyáról, meg is kaptam a válaszaimat, de lenne még kérdésem:

- Internetes vásárlásra lehet-e használni?
Pl.: a Paypal számlát fel-e tudom tölteni a kártyáról?

- ATM-nél  lehet rá pénzt feltölteni? HA igen, akkor mennyi idő múlva jelenik meg a Skrill számlán?

- Ezt lehet, hogy a sima MB-s topicban kellene, de meg lehet tudni valahonnan a napi/heti/havi valutát amivel a Moneybookers számol?

Köszi előre is a segítséget srácok! :)

Hello,

Lehet használni internetes vásárlásra, ATM nél nem lehet pénzt feltölteni,
én csak azt tudom hogy az eurot éppen milyen értéken váltják különböző pénznemekbe
azt ennek a lapnak (https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees) az alján meg tudod nézni a  wholesale exchange ratesre kattintva, lehet hogy van máshol is én ezt ismerem.


Idézetet írta: mAtThEwT Dátum április 07, 2013, 23:58:30
Sziasztok!

Régebben érdeklődtem a kártyáról, meg is kaptam a válaszaimat, de lenne még kérdésem:

- Internetes vásárlásra lehet-e használni?
Pl.: a Paypal számlát fel-e tudom tölteni a kártyáról?

- ATM-nél  lehet rá pénzt feltölteni? HA igen, akkor mennyi idő múlva jelenik meg a Skrill számlán?

- Ezt lehet, hogy a sima MB-s topicban kellene, de meg lehet tudni valahonnan a napi/heti/havi valutát amivel a Moneybookers számol?

Köszi előre is a segítséget srácok! :)

Sziasztok! Most juliusban jàr le a skrill mastercardom,ilyenkor automatikusan küldenek ujat vagy esetleg van valami teendöm?
Köszi a segitseget elöre is!! :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum május 08, 2013, 13:42:23
Sziasztok! Most juliusban jàr le a skrill mastercardom,ilyenkor automatikusan küldenek ujat vagy esetleg van valami teendöm?
Köszi a segitseget elöre is!! :cya:

Nincs teendő, aktiválni nem kell, a PIN kód is marad a régi.

Idézetet írta: benson Dátum május 08, 2013, 14:35:30
Nincs teendő, aktiválni nem kell, a PIN kód is marad a régi.
Köszi! Ezek szerint automatikusan küldeni fognak egy uj kàrtyàt?

Idézetet írta: artur33 Dátum május 08, 2013, 15:03:53
Köszi! Ezek szerint automatikusan küldeni fognak egy uj kàrtyàt?

Igen. Előtte pár héttel meg egy tájékoztató emailt.

Épp kártyaigénylés közepette járok, tölteném fel a dokumentumokat, viszont beszkennelve csak olyan közüzemi számlám van, amin édesanyám neve szerepel. Kérdésem az lenne, hogy ezt így elfogadja, vagy inkább ne szórakozzak, hanem sétáljak el valamelyik nap beszkennelni pl egy bankszámlakivonatomat? Kártya sürgős lenne, de a skrillnél szeretném betartani a "játékszabályokat".

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 22, 2013, 17:44:33
Épp kártyaigénylés közepette járok, tölteném fel a dokumentumokat, viszont beszkennelve csak olyan közüzemi számlám van, amin édesanyám neve szerepel. Kérdésem az lenne, hogy ezt így elfogadja, vagy inkább ne szórakozzak, hanem sétáljak el valamelyik nap beszkennelni pl egy bankszámlakivonatomat? Kártya sürgős lenne,de a skrillnél szeretném betartani a "játékszabályokat".
Az a fontos,hogy a cim legyen ugyanaz!! Nekem is elfogadtàk!! :cya: