Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hmm.. Ha nem veszi le vásárlásnál, az nagy királyság lenne. Már csak kellene rá annyi pénz, hogy érdemes legyen kikerülni a bankszámlát. Mert 1.8 € a kiutalás, egy évben max kétszer veszek mb-ről közvetlen. Bár idáig mindig sb-n játszottam át ;D
Hogyha nékem sok pénzem lesz, rendelek egy ilyen kártyát az tuti ;D

kössz gomes az infot:D Sztem aki havi 4-500 kilókat szed ki annak megéri. Egyébként azt nem értem, h például ha valaki sportfogadásból él és tegyük fel elég jó kecója van meg a 3-as BMW ott csücsül a garázsban és semmit sem adózik, az mit csinál ha jön az APEH?:D Ergo hogy bizonyítja h ő fenntartja a kocsiját meg a házát a semmiből?:D Talán nem ide tartozik, de vki ossza má meg velem a véleményét:D A svájci nagybácsi küldi havonta a jó kis frankot:DxD

Idézetet írta: hardcore Dátum július 02, 2010, 11:11:00
kössz gomes az infot:D Sztem aki havi 4-500 kilókat szed ki annak megéri. Egyébként azt nem értem, h például ha valaki sportfogadásból él és tegyük fel elég jó kecója van meg a 3-as BMW ott csücsül a garázsban és semmit sem adózik, az mit csinál ha jön az APEH?:D Ergo hogy bizonyítja h ő fenntartja a kocsiját meg a házát a semmiből?:D Talán nem ide tartozik, de vki ossza má meg velem a véleményét:D A svájci nagybácsi küldi havonta a jó kis frankot:DxD
Megmondja, hogy bodzaszedésből (mint a Cozma gyilkos maffiózó cigányok..)

Idézetet írta: Gery185 Dátum július 05, 2010, 12:11:40
Megmondja, hogy bodzaszedésből (mint a Cozma gyilkos maffiózó cigányok..)

Ha már megél a sportfogadásból, nem hinném, hogy ilyen gyökér választ adna. Ha van egy kis sütnivalója, azt mondja, hogy tippmixel. Mindig úgy, hogy a nyeremény értéke ne érje el a 200.000 Ft-ot egy szelvényen. Ha pl. 1 milliót szeretne feltenni 1,5-ös oddson, akkor ezt 8 db szelvényen teszi meg, egyenként 125.000 Ft-os téttel. Így minden szelvénye kisnyereménynek minősül, amiről nem vezet nyilvántartást a Sz@rt. Mivel legálisan szerezte ezt a jövedelmet (az egyetlen legális játékszervezőnél játszott), így az adómentes lesz. Szevasz Apeh!  :cya:

Idézetet írta: benson Dátum július 05, 2010, 13:09:22
Ha már megél a sportfogadásból, nem hinném, hogy ilyen gyökér választ adna. Ha van egy kis sütnivalója, azt mondja, hogy tippmixel. Mindig úgy, hogy a nyeremény értéke ne érje el a 200.000 Ft-ot egy szelvényen. Ha pl. 1 milliót szeretne feltenni 1,5-ös oddson, akkor ezt 8 db szelvényen teszi meg, egyenként 125.000 Ft-os téttel. Így minden szelvénye kisnyereménynek minősül, amiről nem vezet nyilvántartást a Sz@rt. Mivel legálisan szerezte ezt a jövedelmet (az egyetlen legális játékszervezőnél játszott), így az adómentes lesz. Szevasz Apeh!  :cya:

Viszont az APEH sem hülye és megkérdezheti, hogy MIBŐL TIPPMIXEL A KEDVES JÁTÉKOS? ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum július 05, 2010, 13:35:01
Viszont az APEH sem hülye és megkérdezheti, hogy MIBŐL TIPPMIXEL A KEDVES JÁTÉKOS? ;)

Nyertem az ötös lottón  ;D

Idézetet írta: tibi181818 Dátum július 05, 2010, 13:35:01
Viszont az APEH sem hülye és megkérdezheti, hogy MIBŐL TIPPMIXEL A KEDVES JÁTÉKOS? ;)

Tisztelt Apeh! Annak idején 100.000 forintból kezdtem el, amit a fizetésemből (ami nyilván adózott jövedelem) raktam félre. Ezt sikerült x év alatt több millió forintra növelni. A szelvényeket a nyeremény felvétele után mindig kidobtam. Ha további kérdésük van, szívesen állok rendelkezésükre.

Idézetet írta: benson Dátum július 05, 2010, 13:09:22
Ha már megél a sportfogadásból, nem hinném, hogy ilyen gyökér választ adna. Ha van egy kis sütnivalója, azt mondja, hogy tippmixel. Mindig úgy, hogy a nyeremény értéke ne érje el a 200.000 Ft-ot egy szelvényen. Ha pl. 1 milliót szeretne feltenni 1,5-ös oddson, akkor ezt 8 db szelvényen teszi meg, egyenként 125.000 Ft-os téttel. Így minden szelvénye kisnyereménynek minősül, amiről nem vezet nyilvántartást a Sz@rt. Mivel legálisan szerezte ezt a jövedelmet (az egyetlen legális játékszervezőnél játszott), így az adómentes lesz. Szevasz Apeh!  :cya:

A helyzet az, hogy van egy-két barátom, aki egy esetleges apeh-os helyzetre felkészülvén körbejárta a témát a hatóságnál ismeretségei által. És a lényeg az, hogy az apeh elfogadja az szrt-nél elért nyereményt, mint vagyonigazolást, de függetlenül attól, hogy kisnyeremény, vagy nagy, bizonyítani kell a nyertes szelvénnyel! Nagynál mondjuk örökre elveszik kiváltásnál, de ott meg nyoma marad a nyereményt igénylő személy adatainak. Szóval azért ez sem egyszerű.
Én a kezdetek óta tippmixezek (13 éve). Azóta minden nyeretlen és nyertes szelvényem megvan (idióta vagyok...gyűjtöm...ennyi), pályáznak is rá az ismeretségi körömből páran (két millió körül biztos van a nyertes rész, de összességében azért mínuszban vagyok)...
Végül abban maradtunk az kapja aki "bajba kerül".

Sziasztok! Ma megjött az MB MasterCardom,aktiváltam is az Mb oldalán,jelenleg várom a PIN kodot,az lenne a kérdésem,hogy a hátoldalon irjam rá a kártyára a nevemet  a rublikába?? Köszi elöre is a segitséget! :cya:

Ez a MB Master Card ez ingyenes? Semmiféle számlavezetési v. kártyadíj?

Nem ingyenes, van éves dija, talán 10 euró.

#41 augusztus 02, 2010, 15:50:49, benson
Idézetet írta: csimav Dátum augusztus 02, 2010, 14:57:38
Ez a MB Master Card ez ingyenes? Semmiféle számlavezetési v. kártyadíj?

FEES
Paying in shops, restaurants or online     FREE
Bank transfer top-up                            FREE
Receiving cash                                     FREE
Balance enquiry                                   FREE
Online statement                                 FREE
PIN re-issue                                          FREE
Foreign exchange (átváltási díj)               1.99%
Cash withdrawal (kp felvét)                        1.80 EUR
Annual card membership (éves díj)             10.00 EUR
Replacement Card (kártya újragyártása)  10.00 EUR

Részletek itt: https://www.moneybookers.com/pdf/mb_mastercard/terms/EN.pdf

10 €-t egyből levontak igényléskor az éves dijra,egyébként nem olcso,de legalább nem kell várni a pénzre!! A vásárlás/bolt,tankolás,stb../ ingyenes! Tudja valaki,hogy alá kell-e irnom a kártyát?? :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum augusztus 02, 2010, 15:58:29
10 €-t egyből levontak igényléskor az éves dijra,egyébként nem olcso,de legalább nem kell várni a pénzre!! A vásárlás/bolt,tankolás,stb../ ingyenes! Tudja valaki,hogy alá kell-e irnom a kártyát?? :cya:

Igen, csak úgy érvényes (vásárláskor ellenőrizhetik).

Sziasztok!

Szeretnék igényelni MB kártyát csak az a baj,hogy semmilyen közüzemi számla nemjön a nevemre,de van takarékszövetkezetes bankszámlám ami az én nevemen van ha azt elküldöm nekik abból nem lehet baj?