Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Sziasztok!

Régóta van Skrill kártyám azt szeretném kérdezni hogy egyszeri díja volt csak az a 3000 ft?  vagy minden évbe fizetni kell kártya díjat? most van rajta 2879 ft de a bwinre nem tudom feltölteni pedig a minimum 2841 ft!

Valaki tudna segíteni?

Sziasztok!
Rendeltem egy Skrill kartyat (a regi tonkre ment) es ez valamiert dollarra van allitva nem eurora. Ugyan ugy tudok vele penzt kivenni?
A masik kerdesem az hogy ezt talaltam a Skrillen:Currently available for purchase: HUF 307470 (10 transactions remaining)
Currently available for cash withdrawal: HUF 76867 (5 transactions remaining)
Ezek szerint limitalva van hanyszor kaphatok penzt es hogy hanyszot vehetek ki?

Koszonom a valaszt. Es a masik kerdesemre hogy 10szer lehet csak kikerni arra tudna valaki valaszolni?

Koszi, azt hittem osszesen 10szer tudom hasznalni es ujat kell utana igenyelnem :)

Sziasztok!
Pénzt szeretnék feltölteni a Skrill számlámra. Ha a feltöltésnél a bankkártya hozzáadást választom akkor a bankkártyámról áttudok utalni? Ha igen ennek van-e költsége vagy így ingyenes?

Köszönöm a válaszod!

Az eddig használt kártyám most nézem, hogy cancelled lett, aminek nem tudom mi az oka, nem is ez a lényeg, hanem az, hogy szeretnék igényelni egy újat, viszont úgy látom, hogy nincs rajta paypass. Szerintetek kérjem ki a kártyát most, és ne foglalkozzak vele, vagy várjak még, hátha lesz a későbbiek során olyan kártya, ami paypassos? Van egyáltalán erre lehetőségük, vagy biztonsági okok miatt ne várjam?

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum április 12, 2017, 09:54:52
Az eddig használt kártyám most nézem, hogy cancelled lett, aminek nem tudom mi az oka, nem is ez a lényeg, hanem az, hogy szeretnék igényelni egy újat, viszont úgy látom, hogy nincs rajta paypass. Szerintetek kérjem ki a kártyát most, és ne foglalkozzak vele, vagy várjak még, hátha lesz a későbbiek során olyan kártya, ami paypassos? Van egyáltalán erre lehetőségük, vagy biztonsági okok miatt ne várjam?

Szerintem ne varjal, mert most küldtek új kártyákat, es nem paypassos, azt hiszem hogy csak Angliában vezettek be.

Akkor kikérem, köszi.
Azt esetleg meg tudjátok még mondani, hogy milyen díja van most pl. egy teszkós vagy akármilyen boltos vásárlásnak a kártyával?
Eur számla, eur kártya.

Üdv mindenkinek !
Először vagyok ezen a forumon !
Jó pár éve használom a skrillt de csak most rendeltem hozzá ezt a mastercard dombornyomott kártyát ! Az oldalon azt írja h active viszont mint kártyát nem tudtam hozzáadni ! Ehhez kérnék segítséget hogy tudnék pénzt tenni erre a kártyára és használni illetve fizetni vele

Ezt a kártyát nem kell hozzáadni.
Ez a kártya a skrill számládhoz tartozik, és ami ott van pénzed, azt használhatod vele :)

Idézetet írta: router12 Dátum április 18, 2017, 11:23:58
Megneztem most neked egyet (forintos skrill, eur a kartya, tehat a tied egy picivel kedvezobb)
Egy 4 ezer forintos vasarlas 159 Ft-os koltseg.

Elég jó, köszi :)

.
#537 január 08, 2018, 17:38:35, BoTa88
.

Mint a másik topicban írtam nem kell csinálnod semmit, mert 2-3 napon belül helyreáll az egyenleged a Skrill-nél.
Minden esetre a bizonylatokat őrizd meg! Ennek akkor lenne jelentősége, ha mégsem állna helyre.
Most felesleges leírnom, hogy akkor mi a teendőd. De keress majd akkor privátban bátran és megírom mit kell tenned.

Neteller számlára nagyon nehéz lett befizetni skrill ről folyton kiírja próbálja újra kommunikációs hiba! Marad a skrill ről való levétel.