Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: artur33 Dátum május 23, 2013, 08:16:29
Az a fontos,hogy a cim legyen ugyanaz!! Nekem is elfogadtàk!! :cya:

Köszi, közben (biztos, ami biztos alapon) beszkenneltem saját neves számlát is, és el is küldtem az előbb minden dokumentumot. Neked mennyi idő alatt küldték meg a kártyát?

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 23, 2013, 18:53:38
Köszi, közben (biztos, ami biztos alapon) beszkenneltem saját neves számlát is, és el is küldtem az előbb minden dokumentumot. Neked mennyi idő alatt küldték meg a kártyát?
Kb. 2 hèt mire megjött,de az 3 ève volt.(szerintem most is ennyi idö lehet) :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum május 24, 2013, 09:08:54
Kb. 2 hèt mire megjött,de az 3 ève volt.(szerintem most is ennyi idö lehet) :cya:

Köszönöm! ;) :ok:

Skacok!
Egy egyenlőre még teljesen teoretikus kérdés (még kártyám sincs)...
Mennyire "figyelik" az efféle külföldi oldalról érkező bankautomatás kifizetéseket? Magyarúl ha teszemazt minden hónapban rendszeresen lehúzok a (leendő) maneybookers kártyámról 100-300K-t akkor mekkora eséllyel várhatpok egy APEH ellenőrzést?

Idézetet írta: Mefisto Dátum május 28, 2013, 11:07:25
Skacok!
Egy egyenlőre még teljesen teoretikus kérdés (még kártyám sincs)...
Mennyire "figyelik" az efféle külföldi oldalról érkező bankautomatás kifizetéseket? Magyarúl ha teszemazt minden hónapban rendszeresen lehúzok a (leendő) maneybookers kártyámról 100-300K-t akkor mekkora eséllyel várhatpok egy APEH ellenőrzést?
Ha nem költekezel szemet szúróan, akkor kb. ugyanakkora eséllyel, mintha nem használnád a kártyád.
Téma megvitatva itt ==> http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,7451.msg380594.html#msg380594

Köszi a gyors választ! :cya:

S O S  segitsèget kèrek!!
Nem tudok skrill kàrtyàrol pènzt levenni egy automatànàl sem :-\..Mi lehet a gond??
Pènz van rajt,a kàrtya activ,pl.neten telefont tudok vele tölteni,de pènzt nem lehet felvenni...
Ha valakinek van ötlete nagyon megköszönnèm!!!!

Idézetet írta: artur33 Dátum június 17, 2013, 07:58:46
S O S  segitsèget kèrek!!
Nem tudok skrill kàrtyàrol pènzt levenni egy automatànàl sem :-\..Mi lehet a gond??
Pènz van rajt,a kàrtya activ,pl.neten telefont tudok vele tölteni,de pènzt nem lehet felvenni...
Ha valakinek van ötlete nagyon megköszönnèm!!!!

Korábban már tudtál? Vagy mit ír ki? Kisebb összeget sem enged?

Idézetet írta: artur33 Dátum június 17, 2013, 07:58:46
S O S  segitsèget kèrek!!
Nem tudok skrill kàrtyàrol pènzt levenni egy automatànàl sem :-\..Mi lehet a gond??
Pènz van rajt,a kàrtya activ,pl.neten telefont tudok vele tölteni,de pènzt nem lehet felvenni...
Ha valakinek van ötlete nagyon megköszönnèm!!!!
Mit írt ki? Én is jártam már így, sőt, volt olyan, hogy ha CIB vagy Raiffeisen automatánál próbáltam, akkor ne sikerült, de az adott összeg még el is tűnt 15-20 órára a számláról. (később visszakerült).
OTP-s automatánál próbáld. Olyan lehet még, hogy túl sokat akartál kivenni.

Mindig tudtam kivenni! Azt irja ki simán,hogy ELUTASITVA...
Kicsi összegre is ugyanez a helyzet,de telefont tudok vele tölteni gond nèlkul!! A neten ràküld az otpfizetös oldalàra kiröltö a kàrtyàm adataival ès kèsz ès elfogadja. :-\

Idézetet írta: artur33 Dátum június 17, 2013, 08:18:47
Mindig tudtam kivenni! Azt irja ki simán,hogy ELUTASITVA...
Kicsi összegre is ugyanez a helyzet,de telefont tudok vele tölteni gond nèlkul!! A neten ràküld az otpfizetös oldalàra kiröltö a kàrtyàm adataival ès kèsz ès elfogadja. :-\
Így akkor nem tudom sajnos, hogy mi lehet a gond.

Lehet sérült a chip része, ezért nem olvassa be az atm. De ez csak találgatás a részemről.

Kèsz röhej... :D Boltban sem tudok vele vàsàrolni..Viszont neten simàn tudok vele fizetni :laugh:(a telefon mellett fizettem az imènt eon ès digi szàmlàt) Nem èrtem ezt az egèszet...

Idézetet írta: artur33 Dátum június 17, 2013, 10:25:43
Kèsz röhej... :D Boltban sem tudok vele vàsàrolni..Viszont neten simàn tudok vele fizetni :laugh:(a telefon mellett fizettem az imènt eon ès digi szàmlàt) Nem èrtem ezt az egèszet...

Mondom én, hogy a chip rész sérült.
Netes fizetésnél csak a számokat ütöd be, azért működik.

Idézetet írta: artur33 Dátum június 17, 2013, 10:25:43
Kèsz röhej... :D Boltban sem tudok vele vàsàrolni..Viszont neten simàn tudok vele fizetni :laugh:(a telefon mellett fizettem az imènt eon ès digi szàmlàt) Nem èrtem ezt az egèszet...
Igaza van csacsinak, így akkor szinte biztos, hogy a chip sérült. Igényeljél újat.