Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ha az Unibet nem kínálja föl, akkor nem tudsz Skrillre kifizetést kérni. Nem tartozik minden Skrill számlához külön skrilles bankszámla. Viszont használhatsz Netellert is.

Idézetet írta: FrappansNev Dátum május 27, 2016, 10:02:00

Valóban. Azt hittem unibettől jön az utalás de most rápillamtottam és látom hogy Earthport payment network-től jött az utalás. Szóval akár a külföldön élő Joe bácsikám is küldhette aki nagyon szeret és végre feltudta venni velem a kapcsolatot?  :P


Ha volt már az unibettől utalásod bankszámlára, akkor tapasztalhattad, hogy ennek mi a következménye...   ;)

Ha most a nagyobb összeg miatt aggódsz, akkor esetleg oszd el 2-3 részre és úgy utalgasd ki, de a skrill közbeiktatása és akármilyen felesleges átváltás csak plusz költségeket jelent, amiért a gyakorlatban nem nagyon kapsz plusz biztonságot.

Csak a külföldön élő magyarok évente kb. 1000 milliárd forintot utalnak haza, amit vagy legálisan szereztek vagy nem, ebben a tengerben a pár százezres alkalmankénti tételek aligha szúrnak szemet.
(és ahogy említettem, itt még csak nem is külföldről jön az utalás, hanem magyar bankszámláról)

Újra elérhető a skrill Magyarországon is unibeten.  Hátha más is örül ennek a hírnek.

Hali!
Pénz felvétel euros automatából (Szlovákia), 4,37€ költség, 250€-nál. Korábban ez 1,80€ volt. Gondolom már más is tapasztalta ezt.

Regeltem egy új számlát, és rohadtul nincs ott a skrill.. ennyit erről..

Idézetet írta: FrappansNev Dátum június 13, 2016, 10:35:22
Újra elérhető a skrill Magyarországon is unibeten.  Hátha más is örül ennek a hírnek.

Idézetet írta: dzoli Dátum június 14, 2016, 14:27:38
Regeltem egy új számlát, és rohadtul nincs ott a skrill.. ennyit erről..
Nálam szerepel a Skrill is a befizetéseknél.

Valószínűleg mert nem új a számlád/vagy már fizettél be vele korábban. De új regnél továbbra sincs, biztos megéri nekik..

Idézetet írta: lulu65bj Dátum június 14, 2016, 15:00:16
Nálam szerepel a Skrill is a befizetéseknél.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum június 14, 2016, 13:51:11
Hali!
Pénz felvétel euros automatából (Szlovákia), 4,37€ költség, 250€-nál. Korábban ez 1,80€ volt. Gondolom már más is tapasztalta ezt.
Megdrágultak a pénzfelvét dijak Skrillen is és Netelleren is, júniustól. Küldtek róla vagy 2 értesitést is.

Idézetet írta: dzoli Dátum június 14, 2016, 16:00:25
Valószínűleg mert nem új a számlád/vagy már fizettél be vele korábban. De új regnél továbbra sincs, biztos megéri nekik..

Igen a számlám nem új. De befizetésem még nem volt Skrill.

A chat-en ezt monták :

Amint irtam csak kevés játékosnak érhetö el. Ezzel kapcsolatosan nem kaptunk információt.

Nekem kb 5 hónapja van unibetem. Akkor mákom van. Azóta volt róla egy sikeres befizetés és kifizetés skrill-re

Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, hogy Skrill bankkártyámról hogyan tudom leszedni a pénzt, ami rajta van euróban?
Forintban szeretném leszedni róla.
Hogyan kapok érte a legtöbb forintot a legkisebb kezelési költséggel?
Pl. Tescoban lévő pénzváltó hely szóba jöhet, ott nem kellene adózni utána?
Mert a bankautomatából naponta csak kevés összeget lehet kiszedni, nagyobbat nem.
Köszi!

Bankautomatával tudsz pénzt felvenni természetesen. A forintos elszámolást kell választani, mert akkor nem a bank, hanem a Mastercard árfolyamán váltanak, ami kedvezőbb. Másik lehetőség, hogy erós ATM-ből veszel fel pénzt, és később pénzváltóban átváltod. Szerintem nincs nagy különbség a kettő között, csak utóbbi macerásabb. Adózni mindenképp kell papíron a nyertes fogadásaid után, függetlenül a kifizetés módjától. Viszont ha Skrill kártyával veszel fel pénzt, akkor nem fog kiderülni, hogy volt ebből bevételed (kivéve ha milliók, és látható dolgokra költöd, mert akkor egy vagyonosodási vizsgálatnál nem fogod tudni igazolni, hogy ezek miből vannak). Automatája válogatja, hogy mennyit lehet kivenni, én pár éve simán vettem fel 700 ezret is egy Budapest Bank ATM-ből, de az OTP-s csak 2-300 ezret engedett volna.

Viszont ha nem VIP (amit gyanítok), akkor a max kivehető az 250 euró vagy 75000 forint.

Az OTP meg csak 100k-t enged nem OTP-s kártyáról.

#404 június 22, 2016, 10:08:32, neo81
Idézetet írta: Irtis Dátum június 21, 2016, 13:29:48
Bankautomatával tudsz pénzt felvenni természetesen. A forintos elszámolást kell választani, mert akkor nem a bank, hanem a Mastercard árfolyamán váltanak, ami kedvezőbb. Másik lehetőség, hogy erós ATM-ből veszel fel pénzt, és később pénzváltóban átváltod. Szerintem nincs nagy különbség a kettő között, csak utóbbi macerásabb. Adózni mindenképp kell papíron a nyertes fogadásaid után, függetlenül a kifizetés módjától. Viszont ha Skrill kártyával veszel fel pénzt, akkor nem fog kiderülni, hogy volt ebből bevételed (kivéve ha milliók, és látható dolgokra költöd, mert akkor egy vagyonosodási vizsgálatnál nem fogod tudni igazolni, hogy ezek miből vannak). Automatája válogatja, hogy mennyit lehet kivenni, én pár éve simán vettem fel 700 ezret is egy Budapest Bank ATM-ből, de az OTP-s csak 2-300 ezret engedett volna.

Aha!
Most kb. 5000 euronak megfelelő összeget szeretnék kivenni forintban!

Ezt írja nálam a limiteknél: Total limit for 30 days EUR 250000.00 : EUR 250000.00 remaining és Your Status: Bronze VIP

Pl. Tescoban lévő pénzváltó hely szóba jöhet?
Ott így ezt az egész összeget ki tudnám venni első alkalommal? (Mert hát ugye bankautomatából messze nem engedne ekkora összeget kivenni egyszerre.)