Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Idézetet írta: Tinyo Dátum december 02, 2016, 18:35:36
Igazából a problémám az hogy sem egy E-mail, se semmi. Csak próbáltam használni a kártyám, és nem fogadta el semmi, majd felmentem a Skrill oldalára ahol "cancelled" státuszba került. Eléggé bosszantó... :/ Már arra is gondoltam hogy a fogadóirodák után a netes pénztárcákat is "ki akarják nyírni" >:(

Megjütt az új kártya, viszonylag hamar kiküldték. Van valami jelentősége hogy mostmár ez is dombornyomott illetve hologramos?

Idézetet írta: Tinyo Dátum december 12, 2016, 18:16:56
Megjütt az új kártya, viszonylag hamar kiküldték. Van valami jelentősége hogy mostmár ez is dombornyomott illetve hologramos?

Ha eddig tudtad ott használni, ahol akartad, akkor nem kapsz ezzel semmi pluszt.

Esetleg azt meg lehet nézni, hogy a bankkártyás befizetés az új kártyával lehetséges-e az irodákhoz vagy mondjuk a transferwise oldalához, mert ezek a régivel nem mentek.



Hja, nekem meg ma jött egy email, hogy ha egy héten belül igénylek skrill kártyát, akkor az aktiválás után jóváírnak 5 eurót a számlámon.
Volt érvényes kártyám, de ugye azt a skrill deaktiválta, mert újat akart küldeni, ami viszont végül elmaradt... Nekem a kártya inkább vésztartalék, nem annyira fontos, de "féláron" hajlandó vagyok rendelni egy újat.  :)

Nekem se volt eddig kártyám, de már gondolkoztam rajta, hogy igényelek egyet, ezzel az akcióval pedig biztos, ez ösztönző akció, szép volt Skrill.

Idézetet írta: norbi33 Dátum december 12, 2016, 18:40:02
Nekem se volt eddig kártyám, de már gondolkoztam rajta, hogy igényelek egyet, ezzel az akcióval pedig biztos, ez ösztönző akció, szép volt Skrill.

Hát, azért deaktiválni az érvényes kártyákat, majd utána még ha fél áron is, de akciózni az újat, azért annyira nem volt szép...   :-\ Persze tény hogy akinek eddig nem volt, az jól jár  8)

Idézetet írta: Knapp Dátum december 12, 2016, 18:27:55
Ha eddig tudtad ott használni, ahol akartad, akkor nem kapsz ezzel semmi pluszt.

Esetleg azt meg lehet nézni, hogy a bankkártyás befizetés az új kártyával lehetséges-e az irodákhoz vagy mondjuk a transferwise oldalához, mert ezek a régivel nem mentek.


A Transferwise nálam működött a régi kártyával is.

Most kezdtem el újra használni a Skrill kártyát, és azt tapasztaltam, hogy a boltban történő vásárlások során elég 2,9% körül van az átváltási veszteség (eurós Skrill, vásárlás Ft-ban). Ez másnál is így van? Még 2014-ben használtam utoljára kártyát, és akkor úgy emlékszem, hogy sokkal jobban, 1% alatt váltottak. A pénzfelvételnél szintén ugyanez van. Most 5% körüli veszteség van (1,75% a kivétel díja és 3% az átváltás). Így azért már nem olyan jó buli (persze még mindig jobb, mint rettegni a NAV-tól).

2014-ben ugyanezzel a valutaparral vasaroltam napi rendszeresseggel, nekem 3-5% remlik. Egyszer megneztem cigire, tobb tiz forinttal kerult tobbe, ennyire emlekszem. :D

Vásárlásnál is levesz a Skrill valamenyi százalékot. legalábis nem a Mastercard hivatalos árfolyamával számol el feléd. Utólag visza tudod ellenörizni.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 12, 2016, 20:13:42
Most kezdtem el újra használni a Skrill kártyát, és azt tapasztaltam, hogy a boltban történő vásárlások során elég 2,9% körül van az átváltási veszteség (eurós Skrill, vásárlás Ft-ban). Ez másnál is így van? Még 2014-ben használtam utoljára kártyát, és akkor úgy emlékszem, hogy sokkal jobban, 1% alatt váltottak. A pénzfelvételnél szintén ugyanez van. Most 5% körüli veszteség van (1,75% a kivétel díja és 3% az átváltás). Így azért már nem olyan jó buli (persze még mindig jobb, mint rettegni a NAV-tól).
Később még fognak visszatenni a számlára, kicsit kevesebb lesz a költség. (főleg a pénzfelvétel)

Idézetet írta: Tinyo Dátum december 12, 2016, 19:12:57
Hát, azért deaktiválni az érvényes kártyákat, majd utána még ha fél áron is, de akciózni az újat, azért annyira nem volt szép...   :-\ Persze tény hogy akinek eddig nem volt, az jól jár  8)

Az éves kártyadíjat a meglévő kártyák után is fizetni kellett volna és mivel évfordulón törölték a kártyákat, így anyagi veszteség nem ért senkit ez miatt.

Idézetet írta: Tinyo Dátum december 12, 2016, 19:18:24
A Transferwise nálam működött a régi kártyával is.

Én netellerrel használom, korábban a transferwise témában írta valaki, hogy skrilles kártyával nem működött...
Pedig ha euró skrill számlához használ valaki eurós bankkártyát és úgy játssza haza a pénzt magyar forint számlára, akkor az szintén olcsó és gyors megoldás.

Idézetet írta: Tinyo Dátum december 12, 2016, 19:18:24
A Transferwise nálam működött a régi kártyával is.

Nekem is működik a Skrill kártyámmal. Akkor egyértelműen ez a legolcsóbb és legjobb módja a kifizetésnek. Így 0,7% (legalább 1,34€) a költség. A Skrill kártyával történő pénzfelvétel 5% körül van, a banki átutalás 3€ + 2,9% átváltási díj.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 13, 2016, 12:14:37
Nekem is működik a Skrill kártyámmal. Akkor egyértelműen ez a legolcsóbb és legjobb módja a kifizetésnek. Így 0,7% (legalább 1,34€) a költség. A Skrill kártyával történő pénzfelvétel 5% körül van, a banki átutalás 3€ + 2,9% átváltási díj.

azt nem lehet már kérni, hogy a Skrill magyar EUR bankszámlára utaljon eurót? Régebben állítólag lehetett, lehet, hogy csak VIP ügyfeleknek.
csak forintot utalnak már?

Idézetet írta: Knapp Dátum december 12, 2016, 23:47:33
Az éves kártyadíjat a meglévő kártyák után is fizetni kellett volna és mivel évfordulón törölték a kártyákat, így anyagi veszteség nem ért senkit ez miatt.


Jogos, csak küldhettek volna előtte valami értesítést, mert kellemetlenül érintett az ATM-nél állva :)
Egyébként a B365-höz fel tudtam venni a kártyák közé az új kártyát, bár a befizetést még nem próbáltam, de a régivel ennyit se engedett.  ;)

sziasztok,
ha mondjuk van 200 $ a számládon, nem tudod beállítani, hogy kártyahasználatnál max. mondjuk csak 100-at engedjen levenni? Vagy nincs ilyen beállítás és mindig a teljes összeg elérhető a kártyával? (a kérdés a skrill és neteller kártyára is vonatkozik)

Idézetet írta: ballotta Dátum december 19, 2016, 22:44:03
sziasztok,
ha mondjuk van 200 $ a számládon, nem tudod beállítani, hogy kártyahasználatnál max. mondjuk csak 100-at engedjen levenni? Vagy nincs ilyen beállítás és mindig a teljes összeg elérhető a kártyával? (a kérdés a skrill és neteller kártyára is vonatkozik)
A Skrillnél nem lehet, csak a napi limit korlátoz. (ami nem is napi limit, hanem 24 órás limit)