Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum december 19, 2016, 22:49:15
A Skrillnél nem lehet, csak a napi limit korlátoz. (ami nem is napi limit, hanem 24 órás limit)

köszi.
ha költesz a kártyáról, akkor is jön azonnal email róla? SMS értesítőt nem lehet beállítani?

#511 december 29, 2016, 07:38:18, Cpt. Szikla
Másnak se engedi hozzáadni az új Skrill kártyát paypalhoz?! - megoldva

Sziasztok! Szerbiából kivonta a mastercard-ot a skrill. Valakinek ötlet, hogy hova lehetne valamilyen módon átküldeni a pénzt, amihez jár mastercard?

Sziasztok! skrill mastercardal melyik bankos atmekből szoktatok felvenni pénzt? (melyikből biztonságosabb?)

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum december 27, 2016, 08:21:13
Másnak se engedi hozzáadni az új Skrill kártyát paypalhoz?! - megoldva
Hogy sikerült megoldani?
Most nekem is ez a gond.

Idézetet írta: CsabY93 Dátum január 06, 2017, 16:44:06
Sziasztok! skrill mastercardal melyik bankos atmekből szoktatok felvenni pénzt? (melyikből biztonságosabb?)

Én otp-s atm et használtam eddig mindig a skrilles kártyámhoz nem volt vele semmi gond.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 10, 2017, 11:21:50
Hogy sikerült megoldani?
Most nekem is ez a gond.
Simán elszámoltam magam fedezet ügyileg. Tehát kell legyen rajta cash, hogy PP tudja verifikálni a terheléssel.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum január 10, 2017, 17:41:47
Simán elszámoltam magam fedezet ügyileg. Tehát kell legyen rajta cash, hogy PP tudja verifikálni a terheléssel.
Nálam van rajta fedezet mindig,
két hete még sokat vásároltam vele az Ebayen, pedig akkor már egy hónapja az új Skrillkártya volt beregisztrálva a Pay-Palon.
Most is Ebayes vásárlást akartam, és fizetéskor kibökte, hogy nincs bankkártya a Pay-Palhoz adva  :crazy:
Nem tudom mi lehet a hiba,
belépve a Skrillhez ott a kártya, és aktív.
belépve a Paypalhoz nincs ott a bankkártya, és nem engedi hozzádni :noway:
Neked most működik?


Biztosan van rajta elég? Skrillnél beletelik akár 30+ órába is, hogy elkönyveljék a vásárlásokat. Működik, igen.

Van rajta 30.000 felett.
Megpróbálok egy virtuális bankkártyát létrehozni hátha azzal jó lesz.

Idézetet írta: kunisse Dátum január 10, 2017, 15:58:01
Én otp-s atm et használtam eddig mindig a skrilles kártyámhoz nem volt vele semmi gond.

Sziasztok.Most akarok skrill kártyát igényelni.Néhány kérdésem lenne:1. ezt a skrill prepaid card fül alatt kell igényelni?
2.Mennyibe kerül pontosan egy kifizetés otp atm-ből,mert a cash withdrawal alatt 1.75%-öt ír,de itt a fórumon valaki 2 eurot említett.3. mennyi a napi kifizetési limit?Nagyon szépen köszönöm,aki segít.Üdv

Annyi lenne még a kérdésem,hogy Ft-os skrill-em és euros-s skrillt rendeltem.Akkor sima otp-s atm-ből vegyem fel a pénzt,vagy keressek egy eurosat?

#522 február 10, 2017, 10:01:14, zoli93.05
Sziasztok. Érdekelne a kártya limite! Felvehető összeg 77 ezer ft, mellé odavan írva , hogy 5 lehetőségem van még pénz felvételre. Ez 24 óránként újra tőltődik.
Ezt a kártyát lehet a hipermarketekben(tesco)használni?

Idézetet írta: zoli93.05 Dátum február 09, 2017, 21:26:23
Sziasztok. Érdekelne a kártya limite! Felvehető összeg 77 ezer ft, mellé odavan írva , hogy 5 lehetőségem van még pénz felvételre. Ez 24 óránként újra tőltődik.
Ezt a kártyát lehet a hipermarketekben(tesco)használni?

Persze. Vásárolhatsz vele boltokban, online, bárhol.  :cya:

#524 február 10, 2017, 12:13:42, tomibox365
Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 10, 2017, 11:46:49
Persze. Vásárolhatsz vele boltokban, online, bárhol.  :cya:

köszönöm. pont ez érdekelt engem is.