Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#540 november 10, 2018, 21:17:02, Alk
Még mindig 250 euró a napi kp felvét limit? Annyi ment simán, de a második - 300 euróst* - már elutasította. Köszönet!

* Elnéztem az egyenleget, 2 euró híja volt. A kérdés mondjuk továbbra is áll.

 Már nem annyi. 100k-t  (minimum) rendszeresen enged kivenni.

Idézetet írta: Alk Dátum november 10, 2018, 21:12:30
Még mindig 250 euró a napi kp felvét limit? Annyi ment simán, de a második - 300 euróst* - már elutasította. Köszönet!

* Elnéztem az egyenleget, 2 euró híja volt. A kérdés mondjuk továbbra is áll.

Alap számlán 250€ a napi limit.

Idézetet írta: Alk Dátum november 10, 2018, 21:12:30
Még mindig 250 euró a napi kp felvét limit? Annyi ment simán, de a második - 300 euróst* - már elutasította. Köszönet!

* Elnéztem az egyenleget, 2 euró híja volt. A kérdés mondjuk továbbra is áll.

A Skrill Prepaid Card fulnel megtalalod nalad mi a limit.

Hello!A WH-n állitolag a Skril és a Neteller be és kifizetés dec 31ével megszünik.

Sziasztok,

Vannak bizonyos oldalak ahová skrillen keresztül nem enged befizetni, viszont a Visa/Mastercard pl lehetséges. Érdeklődnék hogy használja e valaki ilyesmire a kártyát? Mert akkor kikerülhető lenne a skrilles probléma mert így is úgyis onnan vonná le a pénzt, most az hogy skrill vagy skrilles mastercard az nekem már mindegy. Válaszokat előre is köszönöm.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum november 26, 2018, 17:33:56
Hello!A WH-n állitolag a Skril és a Neteller be és kifizetés dec 31ével megszünik.
Úgy látom,nem szűnt meg.Betudok fizetni vele.

Euro alapú skrillről, euro ATM-ből 250 euro felvétele mennyibe kerül technikailag?


Idézetet írta: Penguin11 Dátum március 12, 2020, 01:03:27
Euro alapú skrillről, euro ATM-ből 250 euro felvétele mennyibe kerül technikailag?

What are the fees for withdrawing funds?

ATM withdrawal with Skrill Prepaid Mastercard®* - 1.75%

Idézetet írta: Penguin11 Dátum március 12, 2020, 01:03:27
Euro alapú skrillről, euro ATM-ből 250 euro felvétele mennyibe kerül technikailag?
Nem teljesen tudok pontos valaszt adni, de beirom az en verziomat, hatha segit valakinek:
Nekem forintos Skrill/ euros Skrill kartya kombo van
Regen, hagyomanyos Skrill tagkent ez eleg fajdalmas verzio volt, 50 ezer huf felvetele 3 ezer forintba is kerult. Nyilvan a valtas miatt, euro/euro sokkal kevesebb
Viszont jo hir, hogy miota Bronze Vip tagsagom van (6000 euro mozgatas kell 3 honap alatt), azota minden keszpenzfelvetel 610 Ft-ba kerul osszegtol fuggetlenul.
A limitet emeltek, regen 250 euro/nap volt, most 1200 euro a napi keszpenzfelveteli/10 alkalomra szet lehet bontani, a vasarlasi meg 2700 euro/50 vasarlas

250 eurónál 4,375 euróval kell számolni, mint költség. Eurós számla, eurós ATM esetén.

Köszönöm a válaszokat!

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni; helyzet a következő: Unibetnél szeretnék számlát nyitni pókerezés miatt. Van egy moneybookers számlám (évek óta nincs használva), ami HUF alapú. A későbbiekben szeretnék moneybookers kártyát is igényelni.
Hogyan tudom az átváltás költségeit minimalizálni? Költségek: befizetés m. bookers számlára, onnan átutalás póker számlára, majd onnan visszautalás money számlára, adott esetben kp. felvétel.
(1) Törlöm a jelenlegi moneybookers számlámat és nyitok EUR alapú moneybookers számlát és EUR alapú számlát nyitok Unibeten is és a majdani money kártyát is EUR alapúra igényelem? Törölni majd újra nyitni money számlát egyáltalán lehetséges?
(2) Meghagyom a jelenlegi számlám és nyitok HUF Unibet számlát és a kártya EUR lesz?

Segítségeteket köszönöm!
Üdv:
Ákos


Szia,

Amennyiben HUF alapú a Moneybookers (azóta Skrill) számlád, szerintem nyiss egy HUF alapú Unibet számlát.

Veszíteni a pénzfelvételnél fogsz.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 02, 2020, 14:18:35
Szia,

Amennyiben HUF alapú a Moneybookers (azóta Skrill) számlád, szerintem nyiss egy HUF alapú Unibet számlát.

Veszíteni a pénzfelvételnél fogsz.

Szia! Először is, köszönöm a gyors válaszod! Kiegészítésképpen szeretném kérdezni, hogy törölhetem-e a skrill számlámat és minden további következmény nélkül nyithatok egy újat ?
Válaszod köszönöm!
Ákos