Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Erre pontos választ csak a Skrill tud adni, de nekem úgy rémlik, hogy igen.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 02, 2020, 14:32:22
Erre pontos választ csak a Skrill tud adni, de nekem úgy rémlik, hogy igen.

Köszönöm az aktív segítséged! Ezt le boltom velük, ha oda jutok.
Üdv:
Ákos

Hali
Minek küldtek ki nekem skrillen egy mastercardot ha még a másik is 2020 decemberig érvényes? :D
Gondolom ennek lesz egy díjja is amit lefog majd vonni tőlem ha rakok fel rá pénzt.

Idézetet írta: Betman91 Dátum április 28, 2020, 14:16:20
Hali
Minek küldtek ki nekem skrillen egy mastercardot ha még a másik is 2020 decemberig érvényes? :D
Gondolom ennek lesz egy díjja is amit lefog majd vonni tőlem ha rakok fel rá pénzt.

Elméletileg az egyik váltsa a másikat, ha ugyanazon számlához van kötve. Tehát ha aktiválód az újat, akkor elméletileg a régi már nem fog működni.

Az éves kártyadíjat szerintem nem fizettetik ki többször.

Idézetet írta: Betman91 Dátum április 28, 2020, 14:16:20
Hali
Minek küldtek ki nekem skrillen egy mastercardot ha még a másik is 2020 decemberig érvényes? :D
Gondolom ennek lesz egy díjja is amit lefog majd vonni tőlem ha rakok fel rá pénzt.
Ha regi nem paypassos, akkor ez ingyenes csere valszeg, bar a Skrillnel semmi nem biztos

Nálam az történt, amit zbking is ír, paypassosra történt váltás. Ingyen ment, hiszen éves kártyadíj van.

Nekem is megérkezett. Paypassra váltás történt! ;)

Idézetet írta: runin Dátum április 28, 2020, 19:27:08
Nekem is megérkezett. Paypassra váltás történt! ;)
Szuper.
Amit még jó tudni, hogy az enyém elveszett, a csere ingyenes volt, egy hét alatt jött meg. (le kell ilyenkor tiltani a régit, megrendelni az újat, majd aktiválni az újat)

Okés, köszi a válaszokat.

Íg néz ki az új, természetesen kitakarások nélkül.

Idézetet írta: TiB Dátum április 29, 2020, 11:42:06
Íg néz ki az új, természetesen kitakarások nélkül.

Ja nekem is ilyen csak egy kicsit sötétebb árnyalatú

Főleg ha nem fotózod (oldalról érkező fénynél).  ;D

Sziasztok! ATM-es kifizetésnél van minimum összeg is?

Sziasztok! Többször tapasztaltam, hogy a kártyát elutasította a paypass terminál. Volt, hogy egyik nap ugyanazon a helyen engedélyezte a vásárlást, másik nap viszont már elutasította. Más is tapasztalt hasonlót? Van rá megoldás?

Előfordult többször is, igaz régebben, már nem használom. Még szerencse, hogy nem egyedül voltam, máskülönben lett volna munkája szegény Auchan dolgozóknak mindent visszapakolni a polcokra.