Titanbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: barnex Dátum február 04, 2014, 20:02:38
Az ajanlo bonusz nem mindenkire ervenyes, csak a kovetkezo orszag lakoi reszesulnek: United Kingdom, Australia, Austria, Chile, Germany, Iceland, Ireland, Luxembourg, New Zealand, Norway, South Africa, Sweden & Switzerland.

Igazad van, ez tényleg ott szerepel a feltételek utolsó pontjaként.

kérdés meg-e kapod a bónuszt ???

#17 február 05, 2014, 22:27:27, Knapp
Idézetet írta: veranorbi1971 Dátum február 05, 2014, 22:12:24
kérdés meg-e kapod a bónuszt ???

Elvileg a kezdőbónuszuk sem jár magyaroknak, viszont a regisztráció után jó eséllyel felajánlják.
Inkább attól tartok, hogy ha meghívásra regisztrál valaki, akkor a meghívásos bónusz miatt inkább nem is "kínálják meg" a 100 eurós ajánlattal...

Ma a bónusznaptárukban 10 eurós tenisz freebet van, amit egy 20 eurós élő tenisz fogadással (min. 1.5-ös szorzó) lehet kihasználni, de aktiválnom ezt a bónuszt sem sikerül...
Pár napja a Superbowl-ra ajánlott freebetnél is az volt, akkor egy idő után elfogadta, de ezek alapján nem olyan "stabil" a bónuszokat kezelő rendszerük.

/ugyanakkor a kezdőbónusz forgatását nagyon szépen, áttekinthetően mutatta és frissítette mindig az események kiértékelésekor/

Az olyan mind a kutya vacsorája az a bíztos ha már elköltötted :cya:

Sajnos a Titanbetnél , mint sok más irodánál, a magyarok másképpen vannak kezelve. Egy példa: Az angol fogadóknak 1* 1.6 oddson kell megforgatniuka bónuszt, nekünk 12*.

Hello

Most nemreg regiztem  es raktam 2 live fogadast teniszmerkozesre , a merkozes mar reg lejart de meg nem ertekeltek ki oket.A kerdesem azlenne h ez egeydi eset vagy mindig ilyen lassuak?


Elore is kossz a valaszokat. :beerchug:

Idézetet írta: Galt88 Dátum március 04, 2014, 14:22:02
Hello

Most nemreg regiztem  es raktam 2 live fogadast teniszmerkozesre , a merkozes mar reg lejart de meg nem ertekeltek ki oket.A kerdesem azlenne h ez egeydi eset vagy mindig ilyen lassuak?


Elore is kossz a valaszokat. :beerchug:

Ilyen ITF tornáknál, meg kevésbé szem előtt lévő eseményeket lassabban értékelnek ki.

Most kicsit bepöccentem erre az irodára. Az hagyján hogy az első kifizetés skrillre több mint 48 órát vett igénybe, és utána is rá kellett kérdeznem, de most meg a hosszú távú fogadásokkal szenvednek. Még az első meccsek előtt tettem Bayern és Atletí továbbjutást, nem is kevéssel. Tegnap meccs után felmegyek, ugyanannyi pénzem van, mint volt. De már nincs függő fogadásom... Kiértékelték, mint nyertes, de della az nincs. Egyből írtam a supportnak. Mindig kapásból válaszolnak, most még nem. Most írtam chaten, azt mondja Gareth hogy tovább kell küldenie az illetékeseknek. Kérdezem nyertes nem? Azt mondja igen. Mondom akkor nem szabad hosszú távú fogadást kötni, mert el lesz felejtve? Erre bemásolja amit az előbb írt. Bunkó.

Hozzátenném hogy összeségében jó iroda, bónuszokkal, megfelelő szorzókkal, de vannak bőven hiányosságaik.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 12, 2014, 09:17:15
Most kicsit bepöccentem erre az irodára. Az hagyján hogy az első kifizetés skrillre több mint 48 órát vett igénybe, és utána is rá kellett kérdeznem, de most meg a hosszú távú fogadásokkal szenvednek. Még az első meccsek előtt tettem Bayern és Atletí továbbjutást, nem is kevéssel. Tegnap meccs után felmegyek, ugyanannyi pénzem van, mint volt. De már nincs függő fogadásom... Kiértékelték, mint nyertes, de della az nincs. Egyből írtam a supportnak. Mindig kapásból válaszolnak, most még nem. Most írtam chaten, azt mondja Gareth hogy tovább kell küldenie az illetékeseknek. Kérdezem nyertes nem? Azt mondja igen. Mondom akkor nem szabad hosszú távú fogadást kötni, mert el lesz felejtve? Erre bemásolja amit az előbb írt. Bunkó.

Hozzátenném hogy összeségében jó iroda, bónuszokkal, megfelelő szorzókkal, de vannak bőven hiányosságaik.

Ezek fogyatékosok! Még mindig se e-mail, se pénz, úgyhogy ismét live chat. Most arra hivatkozott a csávó hogy bónuszpénzből lett téve. Való igaz, hosszú távú fogadásaim mellett sikerült nullázni, de befizettem (és a chates csaj azt mondta így kipörgethetem a bónuszt és kimenthetem a long termeket), és kipörgettem a bónuszt. Megint ránézett a csávó, és azt mondta a rendszer valami problémába ütközött emiatt, ezért késik a rendes kiértékelés. Hát vicc komolyan. Szerettem volna a hétvégén máshol látni ezt a pénzt...

Volt már másnak is ilyen? Mennyi ideig fognak még vele szarakodni?

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 13, 2014, 12:24:29
Ezek fogyatékosok! Még mindig se e-mail, se pénz, úgyhogy ismét live chat. Most arra hivatkozott a csávó hogy bónuszpénzből lett téve. Való igaz, hosszú távú fogadásaim mellett sikerült nullázni, de befizettem (és a chates csaj azt mondta így kipörgethetem a bónuszt és kimenthetem a long termeket), és kipörgettem a bónuszt. Megint ránézett a csávó, és azt mondta a rendszer valami problémába ütközött emiatt, ezért késik a rendes kiértékelés. Hát vicc komolyan. Szerettem volna a hétvégén máshol látni ezt a pénzt...

Volt már másnak is ilyen? Mennyi ideig fognak még vele szarakodni?

Jóhiszeműen azt mondom, hogy tényleg belefuthattál egy technikai hibába...
Bónuszból tetted, miközben a bónusz már törlődött és ez "magával ránthatta" a szelvényedet.

Persze ettől még neked van igazad.
Ne veszítsd el a türelmedet, hanem inkább arra kérdezz rá, ha most sem oldódik meg, hogy hova írhatsz a Titanbeten belül, hogy ezt vizsgálják felül. (meg lehet említeni a felügyeleti szervüket is finoman, mert ha nem is félnek tőle, az plusz levelezés és macera lesz nekik, ha valóban oda fordulsz.)
Én egy levélben összeszedném az összes ezzel kapcsolatos infót (bónusz, long-term, újratöltés, bónuszkiforgatás) és bevetném a "jokereket":
- jóhiszeműen tettem a fogadást
- megrendült a bizalmam
- kérem méltányolják    ;D

A chates ügyfélszolgálatosak sok esetben csak villámhárítók, valódi segítséget ők nem adhatnak, ezért jobban szeretem az email-váltást, ahol nem csak csípőből mondanak valamit a sorszámozott panaszodra.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 13, 2014, 14:12:23
Jóhiszeműen azt mondom, hogy tényleg belefuthattál egy technikai hibába...
Bónuszból tetted, miközben a bónusz már törlődött és ez "magával ránthatta" a szelvényedet.

Persze ettől még neked van igazad.
Ne veszítsd el a türelmedet, hanem inkább arra kérdezz rá, ha most sem oldódik meg, hogy hova írhatsz a Titanbeten belül, hogy ezt vizsgálják felül. (meg lehet említeni a felügyeleti szervüket is finoman, mert ha nem is félnek tőle, az plusz levelezés és macera lesz nekik, ha valóban oda fordulsz.)
Én egy levélben összeszedném az összes ezzel kapcsolatos infót (bónusz, long-term, újratöltés, bónuszkiforgatás) és bevetném a "jokereket":
- jóhiszeműen tettem a fogadást
- megrendült a bizalmam
- kérem méltányolják    ;D

A chates ügyfélszolgálatosak sok esetben csak villámhárítók, valódi segítséget ők nem adhatnak, ezért jobban szeretem az email-váltást, ahol nem csak csípőből mondanak valamit a sorszámozott panaszodra.

A megrendült a bizalmam dolgot már bevetetettem, a bónusz óvatos kunyerbálása később jön :D Arra is rákérdeztem hogy benne van-e a pakilban hogy elveszik a pénzt. Azt mondta Steven hogy nem, szóval inkább csak azért aggódom hogy hétvégére ezt a pénzt már máshol szerettem volna használni. Meg idegesít na.
Először e-mailt írtam, majd írok még egy összetettet ha estig sem jön válasz. Mert ez azért már vicc.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 13, 2014, 14:22:33
A megrendült a bizalmam dolgot már bevetetettem, a bónusz óvatos kunyerbálása később jön :D Arra is rákérdeztem hogy benne van-e a pakilban hogy elveszik a pénzt. Azt mondta Steven hogy nem, szóval inkább csak azért aggódom hogy hétvégére ezt a pénzt már máshol szerettem volna használni. Meg idegesít na.
Először e-mailt írtam, majd írok még egy összetettet ha estig sem jön válasz. Mert ez azért már vicc.

Most írták jóvá  :great: Bónusz nincs, de lesz ott ha vasárnap este kiveszem a pénzt  :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 14, 2014, 12:57:02
Most írták jóvá  :great: Bónusz nincs, de lesz ott ha vasárnap este kiveszem a pénzt  :ok:

A mobilbónuszukat kihasználtad már?  :)

10 euró elvesztése esetén adnak 10 euró freebetet, aminek a nyereménye tartható meg.

Van egy promójuk most, ha 25 eurót teszel a vb győztesre, akkor a csapat minden gólja után 5 euró freebetet adnak. (max. 25 euróig)
Lejátszottam a hollandokat és le is fedeztem a Pinnacle-nél kb. 2 euró veszteséggel, így már akár holnap pluszba is fordulhat a dolog.
Elvileg a hollandoknak mindenképpen lesz 3 meccse, ha holnap továbbmennek, azt nem tudom, hogy egy esetleges bronzmeccs beleszámít-e, de nekem ennyi kockázatot megér.  :)

(a fogadás előtt a "goals" promó kódot meg kell adni a my account menüben!)

A mobilbónusz érvényes-e az m.titanbet.com-ot használva a számítógépen, vagy kizárólag csak a mobilos alkalmazással?
Illetve valamilyen kódot kell-e a számlánál megadni előtte?