Betfair software

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 04, 2013, 19:43:34
Geeks toy OCO-t szokta valaki használni?
Én olvastam már róla, de nem használtam. Ha hülyeséget írnék, akkor bocsi.

Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 04, 2013, 19:43:34
Gondolom,azt meglehet csinálni vele,hogy mondjuk 4.3-ra lesz az entry,és pl.3.5-ön lépjen ki?
stop meg legyen mondjuk 5.5.
Igen. 4.3-ra tesz egy back-et, ha elkelt, akkor tesz egy layt 3.5-re. Ha rosszul alakulnak a dolgok, akkor 5.5-nél egy lay-el MEGPRÓBÁL kiszállni.

Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 04, 2013, 19:43:34
Lóversenyhez kellene,mert sehogy sem tudom megállni,hogy kilépjek egy adott futam közben!
Ez a rendszer meg jó erre,nem?
Ezt most annyira nem értem. Nem stop loss-t akarsz te véletlenül használni? :)

Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 04, 2013, 19:43:34
Ilyenkor be kell ikszelni a Hedge melletti négyzetet?
A hedge az arra jó, hogy akár a back, akár a lay fogadásod nyer, egyenlő nyereséged vagy adott esetben veszteséged legyen.

hchefi!
Köszi,hogy írtál!
De igen stop losst is akarok használni,de a geekszel kapcsolatban úgy értettem,hogy van az a cash out-nak megfelelő gomb,arra nincs erőm rámenni,hogy megnyomjam a futam közben.
Aztán meg szívás a vége,ha nem nyer a paci!
Ezért gondoltam az OCO használatra,mert akkor belőném,hogy hol lépjen ki,mind negatívban mind pozitívban,aztán hadd menjen! :)

nemtudom mennyire megbizhatoak ezek, legutobb betangelben hasznaltam pl stoplosst  igazabol az zavar hogy vagy akkor szall ki amikor nem szeretnem vagy volt olyan hogy atugorta az arfolyam es egyaltalan nem is aktivalodott, mindenesetre kis tettel kell letesztelni elsore

Ezek a dolgok nem in-play-re vannak kitalálva, mert ott pillanatok alatt képes akár 10 ticket is ugrani a piac. Erre még a szoftverek sem tudnak megfelelően reagálni. De még verseny előtt pár perccel is láttam olyat, hogy 2-3-at ugrott azonnal.
Ha mindenképp be akarod magad biztosítani, akkor használd azt mínuszos vagy plusszos számot (in-playben minél nagyobb értékkel) a Stop mellett. Ez a beállított oddstól X tick-el lejjebb/feljebb teszi meg a fogadást, hogy "biztosan" megkötődjön. Aztán ezt utána lehet hedge-elni, ha kell.

Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 06, 2013, 09:27:49
arra nincs erőm rámenni,hogy megnyomjam a futam közben.
Pszichológiai erőd nincsen rámenni vagy nem vagy mikor már megtörtént a baj, nincs időd az egérrel odamenni? :D
Mert asszem van rá hotkey.

X és H amin folyton rajta van a masik kezem :)

Hogyan lehet befizetni a Geeks Toy ra? Bankkártya, vagy Moneybookers megy?

Asszem en anno paypalal vettem meg a teljes licenset, szoval bankkartya :)

moneybookers-el is lehet!

Nekm sehogy sem sikerül Moneybookers el befizetni!!! Valaki segitene?

September 13-ig ingyenes a Toy mivel egy meg nem nevezett tradelos program lehet hogy veszelybe sodorta az userek jelszavait, erdemes jelszot valtoztatni most emberek!

Geeksen hogy lehet mindent visszaállítani kezdeti állapotra,mert valamit nagyon elnyomkodhattam,mert ladderre megyek és csak hülye chartok jönnek be!
Köszi!


Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 18, 2013, 10:47:38
Geeksen hogy lehet mindent visszaállítani kezdeti állapotra,mert valamit nagyon elnyomkodhattam,mert ladderre megyek és csak hülye chartok jönnek be!
Köszi!
Szerintem telepítsd újra.

A Betangelben mar lehet custom hangriasztasokat is letrehozni pl ha meghaladta a matched volume a 100ezret,bovebben a blogjukon :)