Betfair software

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello!

Egy kis segítségre lenne szükségem! Letöltöttem  a Bet Angel szoftvert.
Van  az hogy duthing és ha például egy focimeccsnél lefogom mind a 3 kimenetelt Hazai vendég döntetlent LAYre akkor mindenféleképp nyerek valamennyit!?
Csatoltam egy képet amin ki van írva hogy mennyi lesz a profitom.
Vagy hogy van ez valójában? Ha valaki leírná aki ilyen szoftvert használ vagy ért hozzá azt előre is megköszönném.

Szia!

Nem értek a szoftverhez, de én úgy gondolom, hogy az csak valamiféle jóslat lehet, ha az oddsok majd úgy mozognak.

Ugyanis a cél az, hogy az egyik esemény bekövetkezésével járó lay veszteséget pótolja a másik 2-n megjövő lay tét.

A példádnál maradva.
Azt mondod, hogy 1,55-ös szorzón lay-eled Angliát 65,12-es téttel.
Ez azt jelenti, hogy ha Anglia nem győz, akkor megnyered a 65,12-t. Ellenkező esetben veszted az 1,55-szeresét, azaz 35,86-ot.

Ebben az esetben a másik 2 lay tétnek, fedeznie kell ezt a 35,86 veszteségedet.

A másik 2 téted 12,33+22,46=34,79. Ami ugye kevesebb, mint amit amott vesztesz.

Predicted profit szerintem a jósolt profitot jelenti. Ha úgy mozognak az oddsok...

De mondjuk érdekelne, hogy jól jósol-e a program. :)

termeszetesen ha ezeket az esemenyeket letudod azokon az oddsokon fogadni nyersz, de sokkal egyszerubb egy kimenetelt layelni/visszabackelni (v forditva)
a dutchingnak viszont szerintem csak sokkal tobb kimenetel eseten van ertelme (nem 3 mint egy focimeccsnel, hanem mondjuk egy bajnoksag gyoztesenel)
azonkivul az elo piacon ugyis elviszik eloled a lehetoseget azonnal  a botok :)

Harvy!

Ezek a botok hogy működnek, mit csinálnak, és hogy lehet hozzájuk jutni?
Magán emberek programocskái, amik azonnal rárabolnak a lehetőségekre?

Tehát, mondjuk példának gól után hirtelen elkapnak egy magas back-et?
Vagy jóval esemény előtt, mikor még távol áll egymástól a lay és a back elviszik a "balfékek" ajánlásait?

Sok a kérdés  :D

Hat egyik skot arc mas cseten loversenynel botozik a place marketen bar o ugymondta valahogy elore probal rossz oddsokat kiajanlani és persze az overroundot skalpolgatni (ugyebar ha a back oldal 100% alatt van vagy a lay 100% asszem akkor le tudod dutcholni az egesz piacot hogy pozitiv legyen a vege, ennek a hatranya hogy ezt mindenki nezi nemtom o hogy oldotta meg)
és persze nem is osztja meg velem :)
mondjuk enis gondolkoztam mar hogy lehetne automatizalni a kereskedesemet a sima win marketen de egyszeruen nemtudnam algoritmusokkal leirni a gondolatmenetemet :D

Hát igen. Ha egyértelmű szabályokkal le lehetne írni a kereskedést, akkor lehetne algoritmizálni. Viszont annyira összetett a dolog... ember legyen a talpán aki megír egy olyan programit ami helyettesíti az emberi agyat :)

Viszont ha van ilyen, -amiről én nem tudtam-, hogy ha Back 100% alatt van akkor a dutching nyereséget hoz, akkor azt szabályba lehet foglalni és egy bot gyorsan le tudná rabolni.

Rá tud rabolni. Manuálisan lehetetlen, de a Fogadó Robot ott várakozik.
Marketfeeederpro.com][url]Marketfeeederpro.com[/url]

Ez tényleg rá tud!  :D

Itt egy videó. Igazad volt Harvy, ha back 100% alatt van, akkor mehet a duching!

http://demo.marketfeederpro.com/Dutching.html

Persze hogy igazam van :)
Vagy a lay 100 folott (bar az ritkabban jon asszem)

De azert remelem azt te is felfogod hogy eza video 3 éves, azota szerintem mar sokkal tobben utaznak erre, bár lehet probalkozni :)

Jaja, láttam. :) Nézem is a piacokat és nemigen ugrik le. :(


Köszönöm a szoftverrel kapcsolatban a válaszokat.

Oli.

Fogad ezzel valaki? Tapasztalat?

Idézetet írta: kondorr Dátum április 14, 2010, 11:20:02
Egy valamit viszont megfigyeltem,mégpedig hogy az oddsváltozás így is akkor történt amikor a labdamenet végét láttam,pedig  ebben az esetben nem kellett senkinek sem az öt másodperc arra hogy elfogadott legyen a fogadása.
Ebből arra következtetek,hogy mégiscsak lehet valami technika hogy azonal elfogadhatóvá tegyük a fogadásunkat ha van megfelelő odds.
Remélem érthető voltam.
Tud erről valaki valamit?

Igen. Egyrészt valóban vannak, akik a helyszínről fogadnak, az előnyük nyilvánvaló. Azonban az UK-n kívülről leginkább a BetFair ellen játszol, azaz a BetFair késleltetés nélkül felrakott kiajánlásai jelennek meg azonnal (szerintem).

"If you are a UK registered customer you are betting through the UK exchange, which means that your bets are being matched by other Betfair customers. In this case, although Betfair knows who is on each side of every bet matched, you never know who you are betting against, as it may be a number of people matching your one bet. If you are registered with Betfair from outside the UK you are betting directly against Betfair rather than other Betfair customers , but in all cases your privacy and the confidentiality of your bets is maintained by Betfair's secure site."

Amúgy üdv mindenkinek, itt új vagyok, de tolom a BetFair-t már vagy 6-8 éve.

TenBeer: tudsz tanácsokat adni ezekkel a segédprogramokkal kapcsolatban? Melyiket érdemes előfizetni, hogy is működnek ezek?

nagyjabol mindegyik ugyanolyan, a legjobban szerintem most a Geek's toy-al jarsz mivel az ebben az évben még tutira ingyenes és elég jol konfigolhato is :)