Betfair software

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: BwinAttila Dátum január 16, 2013, 12:03:00
Már megpróbáltam mindent de sehogy nem tudok ide belépni...  :-\

Regisztráltál a Geeks fórumára? Ha igen, akkor azzal a felhasználóneveddel és jelszavaddal tudsz belépni itt.

Geeks Toy  :great:   BTW , kaptam megint mailt , h limited offer bla bla bla , de gondolom bármikor megvehető 120 fontért a licensz. 15 fontért küldték 3 hónapos eksönt , sztem aki komolyan veszi annak elengedhetetlen. Kancsó EU ligán lefüstöltem :((

Helló!
Előfizettem a geek-re,de még kínai.
Tud valaki egy jó leírást?
A Ladder használat érdekelne főleg,meg,hogy hová tűnt el a grid?
Tegnap még volt,ma meg már nincs! ;D
Köszi!

Idézetet írta: mikisun Dátum március 09, 2013, 12:05:15
Helló!
Előfizettem a geek-re,de még kínai.
Tud valaki egy jó leírást?
A Ladder használat érdekelne főleg,meg,hogy hová tűnt el a grid?
Tegnap még volt,ma meg már nincs! ;D
Köszi!

kézikönyv:
https://www.geekstoy.co.uk/UserManuals/english.html

ha a gridet szeretnéd használni, akkor jobb klikk a ladderen, és "show grid"
én a helyedben inkább a laddert használnám, sokkal átláthatóbb rajta a piac

Én tradelgetek progi nélkül, lekopogom eddig jól megy, viszont nem merek előfizetni a geeks-re mert annyira kínainak tűnik minden magyar leírás nélkül mint állat  :crazy: nem tudtok valami jó kis !MAGYAR! leírást a progihoz? vagy valami hozzáértő esetleg?

Helló!
A Geeksben meg a hasonló progikban nem lehet megadni tétnek,csak egész összegeket?
Mi van,akkor ha mondjuk én 10 dolcsit,akarok tenni backre majd 10.2-őt pl.layre?
Akkor ezt nem lehet megcsinálni?
Mert ladderen próbálom,de nem működik a dolog.
Köszi!

Idézetet írta: mikisun Dátum március 17, 2013, 12:34:04
Helló!
A Geeksben meg a hasonló progikban nem lehet megadni tétnek,csak egész összegeket?
Mi van,akkor ha mondjuk én 10 dolcsit,akarok tenni backre majd 10.2-őt pl.layre?
Akkor ezt nem lehet megcsinálni?
Mert ladderen próbálom,de nem működik a dolog.
Köszi!
A ladderen  csak egész összeget jelenít meg! Ha beírod hogy 10.2 és berakod, akkor 
a ladderen csak 10-et látsz, de az unmatched beteknél 10,2-t ír ki.

Idézetet írta: Kvikt Dátum március 18, 2013, 00:39:33
A ladderen  csak egész összeget jelenít meg! Ha beírod hogy 10.2 és berakod, akkor 
a ladderen csak 10-et látsz, de az unmatched beteknél 10,2-t ír ki.
Köszi Kvikt,de ez akkor sem stimmel!
Vagy csak ladderen nem lehet beütni a kis négyzetbe?
Az ilyet,lehet célszerű lenne a betfair honlapján beütni!
Azt még elmondaná valaki,hogy melyek a funkciói,a tick profit,book profit,liability stb opcióknak?
Kössze! :)

Idézetet írta: Chessmaster Dátum szeptember 21, 2012, 20:01:27
Nyuszika10!

Van ilyen általad megjelölt lehetőség, hogy segédprogrammal vagy sem nem tudom. Ezek az információk viszont nem ingyenesek. Felhasználásukkal stratégiákat lehet kialakítani, kipróbálni.  Az oldalak címe:

http://www.fracsoft.com/

http://data.betfair.com/

Ezeket a hatalmas adatbázisokat viszont nem lehet ingyen böngészni.

A data.betfair.com-ról le tudtam tölteni ingyenesen. 100 betfair pontnak kell lennie, hogy engedje.
Viszont ömlesztve vannak az adatok. Excel-be sikerült belőle szép oszlopokat csinálnom, de nem igazán stimmel. Sok adatról nem tudom, hogy micsoda. Over/Under adataiból is elég furcsa grafikonokat hoztam ki, nincs összefüggés köztük, mintha nem is ugyanarról a meccsről származnának.  Egy meccset próbáltam: Over1,5-höz 90 adat van, gondoltam percenként va elmentve. De utána 2,5-höz csak 80 adat van, máshoz meg csak 60. Az o/u2,5 és a 0,5 meg teljesen hiányzik.

AGT pro-ban meglehet valahogy oldani,hogy a többi lovat is látni lehessen,ne csak 4 ló oszlopa jöjjön fel,hanem legalább 8?
Köszi!

Idézetet írta: mikisun Dátum július 02, 2013, 12:59:45
AGT pro-ban meglehet valahogy oldani,hogy a többi lovat is látni lehessen,ne csak 4 ló oszlopa jöjjön fel,hanem legalább 8?
Köszi!

ladder layout->max columns 

Idézetet írta: vida Dátum július 02, 2013, 16:26:23
ladder layout->max columns
Nagyon Köszönöm!! ;) :)
A verseny távokat,meglehet valahol nézni,hogy melyik,mekkora táv?
Ilyenre gondolok,hogy:
-5f,6f,7f,1m4f,meg ilyenek.
Kösszi!

1 furlong 200 méter az 1 mérföldet meg gondolom nem kell elmagyarázni :)

Idézetet írta: harvy666 Dátum július 04, 2013, 16:49:44
1 furlong 200 méter az 1 mérföldet meg gondolom nem kell elmagyarázni :)
Nagyon köszi Harvy!

Geeks toy OCO-t szokta valaki használni?
Gondolom,azt meglehet csinálni vele,hogy mondjuk 4.3-ra lesz az entry,és pl.3.5-ön lépjen ki?
stop meg legyen mondjuk 5.5.
Jól gondolom,hogy így működik?
Lóversenyhez kellene,mert sehogy sem tudom megállni,hogy kilépjek egy adott futam közben!
Ez a rendszer meg jó erre,nem?
Ilyenkor be kell ikszelni a Hedge melletti négyzetet?
Meg azt a kis létrát,hogy kell alkalmazni,amikor egy legördülő menüben ott vannak,hogy +1,+2,+3...stb?
Nagyon-nagyon Köszönöm a segítséget!!!