Betfair software

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Használja vagy próbálta már valaki az autotradingfox nevezetű szoftvert? Igen drága az ára, viszont egyszerű a használata, főleg lóversenyre. Az 5 napos trial-t próbáltam, sajnos csak szimulációs módban, azaz nem valódi pénzzel, de igen meggyőző volt. Automatán tesz back és/vagy lay fogadást, +stop loss. Valaki kipróbálhatná élesben, apró pénzzel, hogy érdemes e beruházni rá.  :D Várom a véleményeket, üdv.:

Andrew

Ha várod a véleményeket,akkor én le is írom az enyémet...Kezd már elegem lenni ebből a sok ingyenélő...."olvasóból"aki befektetés nélkül akar pénzhez jutni......Szerintem vedd meg te,és próbáld ki....

Köszönöm a jóindulatot, :) lehet, hogy az a baj, hogy nem írtam le pontosan mindent. Próbára 117 font egy kicsit sok, nekem is, másnak is. A trial idő lejárt, lehetőségem nincs kipróbálni élesben, nem pénzem. Mire feltöltöttem pénzt a Betfair-re, lejárt, nem indul el. Másnak is ingyen van az 5 nap, nem azt akarom, hogy vegye meg valaki.  :bash: 
Nincsen "ingyenélés", lehet, hogy valaki nem is hallott róla, és lát benne fantáziát. Nem értem ezeket az indulatokat....azt hittem ezért vannak a fórumok, véleménycserére  :(
Ha pedig valakit érdekel, társulhatnánk a 2 PC licensz-es verzióra (147font, osztva 2-vel), az már mindjárt barátibb ár, de így se kevés. 

Jól látod a helyzetet...erre lenne a fórum itt elvileg...de itt majdnem mindenki kupon,és egyéb minden kunyerálásra használja,úgy ahogy te is...

Megszeretném venni a geeks toy program licenct, de nekem a banki átutalás egyszerübb lenne, csak nem találok számlaszámot. Tud valaki erről valami infót, vagy csak skrillel megy a fizetés???  :( ???

én anno szerintem paypal-al vettem meg szerintem nezz korbe pontosan a foruman eppen mivel lehet fizetni

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna hogy tudtok e olyan szoftvert ahol van lehetőség arra hogy futball mérkőzéseken automatikusan fogadjon olyan összeggel amit én beírok? (X usd) és hogy bizonyos odds-ok között tegye meg a fogadásokat (1,20-1, 35 között) és hogy betudjam jelölni mikre fogadhat a szotfver, tudtok ilyenről?

Előre is köszi a segítséget!

Tudnátok egy jó betfair programot telóra? (galaxy s4)   ::) :-\

valaki tud mondani egy olyan progit aminél teszt módban beállíthatok egy bizonyos "játékpénzt" és az mindig meglenne a virtuális számlámon? tehát ha kérek 100 egységet pl és felviszem 150re akkor ha ki-be lépek a programból is megmaradjon a virtuális egyenlegem. Régen használtam egy progit de ma már nem találok ilyen funkciót:/

Idézetet írta: BwinAttila Dátum október 24, 2014, 12:43:16
Tudnátok egy jó betfair programot telóra? (galaxy s4)   ::) :-\

http://www.traderline.org/subscribe/

Ahogy látom az oldalukon a mobil változat most 90 napig ingyenes.
Én még ezt nem használtam nem ismerem.

Idézetet írta: Deletos Dátum augusztus 12, 2014, 22:05:28
Sziasztok!

Olyan kérdésem volna hogy tudtok e olyan szoftvert ahol van lehetőség arra hogy futball mérkőzéseken automatikusan fogadjon olyan összeggel amit én beírok? (X usd) és hogy bizonyos odds-ok között tegye meg a fogadásokat (1,20-1, 35 között) és hogy betudjam jelölni mikre fogadhat a szotfver, tudtok ilyenről?

Előre is köszi a segítséget!

Ez engem is érdekelne. Köszi!

Idézetet írta: Deletos Dátum augusztus 12, 2014, 22:05:28
Sziasztok!

Olyan kérdésem volna hogy tudtok e olyan szoftvert ahol van lehetőség arra hogy futball mérkőzéseken automatikusan fogadjon olyan összeggel amit én beírok? (X usd) és hogy bizonyos odds-ok között tegye meg a fogadásokat (1,20-1, 35 között) és hogy betudjam jelölni mikre fogadhat a szotfver, tudtok ilyenről?

Előre is köszi a segítséget!

Az x-Feeder-t (http://x-feeder.com/about) kellene tanulmányozni, de az szerintem komolyabb felkészülést igényel.

Idézetet írta: Deletos Dátum augusztus 12, 2014, 22:05:28
Sziasztok!

Olyan kérdésem volna hogy tudtok e olyan szoftvert ahol van lehetőség arra hogy futball mérkőzéseken automatikusan fogadjon olyan összeggel amit én beírok? (X usd) és hogy bizonyos odds-ok között tegye meg a fogadásokat (1,20-1, 35 között) és hogy betudjam jelölni mikre fogadhat a szotfver, tudtok ilyenről?

Előre is köszi a segítséget!

Bet Angel-re bármi ilyet megírhatsz

http://www.betangel.com/guardian/automation.php

Sziasztok!
Ki milyen szoftvert használ tradingre?
Valami occón gondolkodom.
Tud valaki ajánlani egy jófélét?
Olyan kellene,amiben van ladder pl,de olcsóbb,mint a Geeks meg a Bet Angel.
Köszi!

Advanced Cymatic Trader for Betfair
Probáld ki csöppet lassú, ez néha elég gáz.