Bet365 - 15.000 Ft. Bónusz (november 13-ig!)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: igalj Dátum szeptember 25, 2010, 17:32:13
jaja én is 100$-t kaptam  ;D

Sirály avatar! Alig várom, hogy Mo.-ra érjen a film!  ;D


hello
tudom buta kérdések...
szeretném kiprobálni a bet365-öt
és akkor most van ilyen kezdö bonusz ami 15ezer és van baráti ami 3750ft
a 15ezret hogy megkapjam 1.50-ös vagy annál nagyobb szorzonál kell megforgatnom igaz? (csak hogy biztosra menjek mert én kis szorzokkal nyomnám élöben  ::)) vagy az 1500-öt és utána kapom csak meg a 15-öt? :D
és gondolom a baráti bonusznál is 1.50-el kell ugye?

#19 december 29, 2010, 13:51:54, mócárt
Sajnos nem kapok tőlük jutalékot, de én csak ajánlani tudom a be365-öt.  ;D
A bónusz úgy néz ki, hogy befizetsz vmennyit 1500 és 15 000 között (első befizetésként), és először ezt az összeget kell egyszer, minimum 1,5-ös szorzón megforgatni. Akár live-on is lehet, illetve bármiféle spekulatív, trükkös módon, mert nem nézik.  ;) Ha ez megvolt, akkor hozzácsapnak ugyanannyit, mint amennyit befizettél, szóval ha mondjuk 15-öt fizettél be, akkor 15k-t, így már (optimális esetben) 30k lesz a számládon, és immár ezt kell 3x megforgatnod 1,5-ös szorzón. (Ha közben buktál x Ft-ot akkor is 30k-t kell megforgatnod 3x)
Összegezve: 15 ezres bónusz kijátszásához 105 ezret kell megforgatni 1,5-ös oddson.

Ja, amúgy ha gondolod, bejátszhatjuk ezt a barát bónusz dolgot.  ;)

Idézetet írta: Saw Dátum december 29, 2010, 13:26:29
hello
tudom buta kérdések...
szeretném kiprobálni a bet365-öt
és akkor most van ilyen kezdö bonusz ami 15ezer és van baráti ami 3750ft
a 15ezret hogy megkapjam 1.50-ös vagy annál nagyobb szorzonál kell megforgatnom igaz? (csak hogy biztosra menjek mert én kis szorzokkal nyomnám élöben  ::)) vagy az 1500-öt és utána kapom csak meg a 15-öt? :D
és gondolom a baráti bonusznál is 1.50-el kell ugye?

ha 1500 at fizetsz be, akkor 1500 bónuszt fogsz kapni ...

jaja majd egyik nap sztem írok aztán akkor játszhatunk barátibónuszt
csak az 1.50-en nem tudom hogy mennyit fogok fogadni

11. Kisebb, mint 1,50 szorzós választásokat tartalmazó fogadások nem számítanak bele a rollover (megforgatási) feltételekbe, illetve az első feljogosító befizetés egyszeri megjátszásába.

Ez ugye azt jelenti, hogy minden egyes eseménynek legalább 1,50-es szorzójának kell lennie, azaz az pl 1,2-es oddsú eseményekből összeállított legalább 1,50-es teljes nyereményszorzójú kombi nem számít bele a bónusz forgatásába?

Idézetet írta: rosco Dátum március 10, 2011, 15:27:50
11. Kisebb, mint 1,50 szorzós választásokat tartalmazó fogadások nem számítanak bele a rollover (megforgatási) feltételekbe, illetve az első feljogosító befizetés egyszeri megjátszásába.

Ez ugye azt jelenti, hogy minden egyes eseménynek legalább 1,50-es szorzójának kell lennie, azaz az pl 1,2-es oddsú eseményekből összeállított legalább 1,50-es teljes nyereményszorzójú kombi nem számít bele a bónusz forgatásába?

Így van!


Gondolom mindenki tudja de azért megemlítem hogy ha kijátszottátok, ugyanezekkel a feltételekkel ha mobiltelefonról fogadtok ugyanugy adnak plusz 15.000Ftot.... :D

Idézetet írta: hanko2 Dátum március 11, 2011, 00:36:14
Gondolom mindenki tudja de azért megemlítem hogy ha kijátszottátok, ugyanezekkel a feltételekkel ha mobiltelefonról fogadtok ugyanugy adnak plusz 15.000Ftot.... :D
A mobilfogadást csak telorol tudom játszani vagy gépről is lehetséges?? :cya:

A rollover követelmények kijátszására van még egy trükk. 1,5 alatti odds ugye nem számít bele, de én mondjuk kinéztem a mai Bosznia-Románia 1X-et, amit 1,33-ért ad az iroda. Erre mondjuk szántam 600 Ft-ot. Egyszerűen két szelvényen a tétek megfelelő elosztásával megrakom a hazait, a másikon pedig a döntetlent. Bosznia oddsa 2,3, amit 350 Ft-tal, a döntetlené pedig 3,25, amit 250 Ft-tal raktam meg. Így 600 Ft-tal nőtt a rollover befizetésem.

Van valamilyen időlimit a regisztráció után amikor már nem él a befizetési bónusz?
Februárban regeltem be hozzájuk,de akkor nem utaltam rá pénzt,most tudnék.Tehát első befizetésre adják a bonuszt,vagy kötik időhöz is(mint bl.a bwin-en 10nap a regisztráció után)?

Idézetet írta: laudrup Dátum június 06, 2011, 13:51:17
Van valamilyen időlimit a regisztráció után amikor már nem él a befizetési bónusz?
Februárban regeltem be hozzájuk,de akkor nem utaltam rá pénzt,most tudnék.Tehát első befizetésre adják a bonuszt,vagy kötik időhöz is(mint bl.a bwin-en 10nap a regisztráció után)?

Tudtommal nem kötik időhöz a bónusz aktiválását. A forgatást viszont igen: az 90 nap a bónusz aktiválásától számítva.