Bet365 - 15.000 Ft. Bónusz (november 13-ig!)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Jackob777 Dátum július 16, 2016, 20:26:41
Rendben, köszönöm!

1.) Mit jelent az, hogy gólok száma, (goal line, 0-0) és ott van, hogy 0.5, 1.0? AHOL KÉT ÉRTÉK VAN, OTT A TÉTED FELE AZ EGYIKEN JÁTSZIK, A TÉTED MÁSIK FELE MEG A MÁSIK HATÁRON. JELEN ESETBEN HA OVERT JÁTSZOL MONDJUK 1000 FORINTTAL, AKKOR VAN 500 FORINTÉRT EGY OVER 0,5 ÉS 500 FORINTÉRT EGY OVER 1,0, AMINÉL 1 GÓLNÁL VISSZAKAPOD A PÉNZT.
Ha egy lesz akkor visszakapom a feltett pénzt? Ha pedig eltalálom, hogy 0.5 alatt vagy felett, akkor megkapom a szorzót?
2.) Illetve van olyan, hogy gólok száma, (goal line, 0-0) 2.5.
Itt gondolom akkor, ha eltalálom, hogy alatta vagy felette akkor megkapom a szorzót, ami mondjuk 1.925 és 1.875? IGEN.
De viszont ugyanennél a meccsnél van olyan is, hogy mérkőzés gólok száma 2.5 és ott mondjuk csak 1.85 és 1.8-as szorzók vannak. Akkor nem ugyanaz a két esemény? Nem ugyanúgy fizet? UGYANAZT JELENTI, DE MÁS AZ ODDS, A BET365 NEM FIGYEL ERRE, NYILVÁN A NAGYOBBAT KELL JÁTSZANI, HA UGYANAZT JELENTI.

Most ki is próbáltam egy over 2.0, 2.5-öt. 2 gól lett és csak a feltett összeg felét kaptam vissza! Én úgy gondoltam, hogy a teljes összeg visszajár, ennek így akkor nem sok értelme van.

A másik dolog, hogy sokaktól hallottam, hogy lekorlátozták őket. Mire lehet számítani, mi az a tét amit már nem fognak hagyni, hogy működik ez?

Tényleg nem kapjuk meg már a bónuszt skrill ill netellerrel?

Ezt írják:
"Igényelje 100% befizetési bónuszát akár 15.000 HUF értékben!*
A legjobb időt választotta a számlanyitásra. Fizessen be legalább 1.500 HUF összegben és jogosult lesz egy fogadásra alkalmas 100%-os bónuszra maximum 15.000 HUF értékben. A NETeller, Skrill vagy Skrill 1-Tap befizetések nem számítanak feljogosító befizetésnek. Feltételek érvényesek."

Valaki próbálta skrill-el mostanában?

#183 április 28, 2017, 07:32:11, FafNirRr
Idézetet írta: Labs Dátum április 28, 2017, 03:08:27
Tényleg nem kapjuk meg már a bónuszt skrill ill netellerrel?

Ezt írják:
"Igényelje 100% befizetési bónuszát akár 15.000 HUF értékben!*
A legjobb időt választotta a számlanyitásra. Fizessen be legalább 1.500 HUF összegben és jogosult lesz egy fogadásra alkalmas 100%-os bónuszra maximum 15.000 HUF értékben. A NETeller, Skrill vagy Skrill 1-Tap befizetések nem számítanak feljogosító befizetésnek. Feltételek érvényesek."

Valaki próbálta skrill-el mostanában?

Igen, kb 2 hete próbáltam és valóban nem adta meg Skrillre a bónuszt. (Sajnos e felett a részlet felett akkor én átsiklottam:( )

Csalók ellen egészen hatékony megoldás lehet, mert offline bankszámlához nehezebb jutni, mint egy skrillhez. De persze lehet nem ez az oka, de az szerintem az Unibetnél is ezért került ki a fizetési módok közül.

Idézetet írta: TiB Dátum április 28, 2017, 08:23:35
Csalók ellen egészen hatékony megoldás lehet, mert offline bankszámlához nehezebb jutni, mint egy skrillhez. De persze lehet nem ez az oka, de az szerintem az Unibetnél is ezért került ki a fizetési módok közül.

Az unibet az "ezeréves" ügyfeleitől is elvette a skrill használatot, akkor már korrektebb a bwin-sportingbet, amely inkább a kedvet vette el a használattól a 4,9%-os költséggel, de azért tudod használni végszükség esetén, vagy a betclic, amely a mostani bet365-ös megoldáshoz hasonlóan csak a kezdő- és az újratöltési bónuszoknál nem engedi a pénztárcás befizetést, különben igen.
Ráadásul az unibet tavaly az EB alatt engedte a skrill használatát, akkor pár hétig nem zavarták őket a "csalók".  :)

Nyilván aki multizik, az inkább netes pénztárcákat használ, mert egyszerűbb, de aki akarja és fontos neki a sok-sok kezdőbónusz, az megoldja úgyis bankszámlával-bankkártyával, egyszerűen odaadja/átutalja a pénzt az ismerősének, az meg befizeti a bankkártyájával.
Nem tudom, a multisok minimális megszívatása ér-e annyit, hogy mindenkit szívassanak egy egész befizetési mód eltörlésével.

Mellesleg a  bwin is már csak a bankkártyás ..stb. befizetésre ad bónuszt.

Ha paysafecard-al fizetsz be, akkor gondolom adja a bónuszt, na de erre nincs kifizetés ezért a kifizetésnél valószínűleg bankszámlát fog kérni. Ezt kikerülvén, mielőtt kikérne az ember, befizet skrill-el, így a skrill kikérés ott lesz az opcióban?

#188 május 15, 2017, 19:41:04, Csabi05
Idézetet írta: Jackob777 Dátum július 18, 2016, 18:03:55
Most ki is próbáltam egy over 2.0, 2.5-öt. 2 gól lett és csak a feltett összeg felét kaptam vissza! Én úgy gondoltam, hogy a teljes összeg visszajár, ennek így akkor nem sok értelme van.

A másik dolog, hogy sokaktól hallottam, hogy lekorlátozták őket. Mire lehet számítani, mi az a tét amit már nem fognak hagyni, hogy működik ez?

Szia! Ha nem tudod mit jelent egy fogadás típus akkor inkább először nézz utána. Szerintem az egyik legjobb dolog ez az ázsiai fogadás. A lényege az, hogy ha pontosan annyi gól van, mint amit a fogadás ajánl akkor visszakapod a téted. Van pl.: over 1.0 is, ilyenkor 1 gólnál tét vissza, 2 gólnál már nyertél a szorzóval. Ha két feltétel is van a fogadásban akkor a téted egyik fele erre a másik arra megy, mint az alábbi példában:
Az over 2.0,2.5 jelentése:
- ha a meccsen 0 vagy 1 gól van akkor elvész a tét,
- ha 2 gól van akkor a tét fele visszajár a másik fele elvész,
- ha 3 vagy több gól van akkor a nyertél az téteddel a megadott szorzóval.
Ha ilyenkor az under 2.0,2.5-öt rakod meg akkor:
- 0 vagy 1 gól esetén nyersz a megadott szorzóval
- 2 gól esetén a tét fele visszajár a másik fele nyer a megadott szorzóval
- 3 vagy több gól esetén akkor elvesztetted a téted.

Ez pl. a bet365-re jellemző, más irodáknál az ázsiai fogadást szokták úgy is kínálni, hogy over 1.75 ami ugyan azt jelenti, mint az over 1.5,2.0 vagy under 0.75 ami meg under 0.5,1.0.

Az ilyen ázsiai fogadások jók lehetnek olyan bajnokságokra ahol relatíve sok gól, pl. angol, spanyol. 60. perc körül szokta adni az over 1.0 gólt 1,7-1,9-es szorzóval és nem ritkán lőnek 2 gólt a meccsek végén, ez annyival kockázatosabb, hogy ha csak 1 gól van akkor nem nyersz semmit ellenben a sima over 0,5-tel nyertél volna bár annak kisebb is a szorzója.
Remélem segítettem.
Sok sikert!:)

Idézetet írta: router12 Dátum május 15, 2017, 14:53:02
veletlenul a koszonetre nyomtam.
Sajnos nem lesz jo igy, regen at lehetett igy verni oket, de mar nem mukodik, nem javaslom.

Kipróbáltam és működik :)

#190 október 19, 2017, 14:19:49, SPF Admin
Itt az idő, hogy megszerezd az akár 15.000 Forintos bónuszod!


Azt csiripelik a verebek, hogy hamarosan egy teljesen új kezdőbónusz lép érvénybe a bet365 irodánál, így amennyiben neked az aktuális ajánlat a szimpatikus, javasoljuk, hogy cselekedj mielőbb. Az ajánlat már csak november 13-ig érvényes!

Hogyan szerezd meg a bónuszt?

1. Regisztrálj, fizess be minimum 1.500 Ft-ot vagy többet, és feljogosító befizetésed 100%-ig jogosult leszel egy bónuszra, legfeljebb 15.000 Ft értékben.
2. Bónuszod igényléséhez, egyszerűen hajts végre egy feljogosító befizetést, kattints az Ügyfelekre a Szolgáltatások menüben, nyisd meg az Akciók fület, majd az Elérhető ajánlatok részen kattints az Igénylés mostra.
3. Ahhoz, hogy a bónuszoddal fogadhass, egyszerűen forgasd meg befizetésednek összegét egyszer a kívánt sportokon és piacokon. A rendezett fogadások értékének el kell érnie a feljogosító befizetés és bónusz háromszorosát, hogy kifizetést indíthass. A NETeller, Skrill vagy Skrill 1-Tap befizetések nem számítanak feljogosító befizetésnek.


Általános feltételek:

Végezzen el egy feljogosító befizetést legalább 1.500 Ft* értékben és igényeljen egy 100%-os bónuszt, amellyel fogadhat. A feljogosító befizetés a legnagyobb befizetése (maximum 15.000 Ft*), amelyet az ajánlat igénylése előtti 7 napban hajtott végre. A NETeller, Skrill vagy Skrill 1-Tap befizetések nem számítanak feljogosító befizetésnek.
A maximálisan igényelhető bónusz 15.000 Ft*. A félreértések elkerülése végett, ha a feljogosító befizetés 15.000 Ft* vagy több, Ön akkor is 15.000 Ft* bónuszra lesz jogosult.
Ahhoz, hogy a bónuszával fogadhasson, igényelje az ajánlatot, majd forgassa meg a feljogosító befizetésének (maximum 15.000 Ft*) összegét egyszer a kívánt sportokon és piacokon (a 12-13. feltételeknek megfelelően).
A rendezett fogadások értékének el kell érnie a feljogosító befizetés (maximum 15.000 Ft*) és a bónusz háromszorosát, hogy kifizetést indíthasson (az alábbi 12-15. feltételek érvényesek).
Amennyiben a megforgatási feltételeket az ajánlat igénylésétől számított 90 napon belül nem teljesítik, a bónuszegyenlegen szereplő összegek elvesznek.
Ez az ajánlat nem igényelhető 2017. november 13-án, angol idő szerint 13:59 után.
Ez az ajánlat kizárólag a Bahamák, Brazília, Egyiptom, Katar, Kuvait, Magyarország, Málta és Szlovákia területén élő ügyfelek számára érhető el.
Az ajánlatot a feljogosító befizetéstől számított 7 napon belül kell igényelnie.
Amennyiben kifizetést vagy átutalást igényel:
a. az ajánlat igénylése előtt, a korábbi befizetések nem számítanak bele a feljogosító feltételekbe, vagy
b. az ajánlat igénylése után, de a fogadási feltételek teljesítése előtt, úgy a bónuszegyenlegén szereplő összeg elveszik és az ajánlat már nem lesz elérhető az Ön számára.
A játékosoknak egyszerre csak egy aktív bónuszuk lehet. Új bónusz igénylése előtt az aktív bónuszt teljesíteni vagy törölni kell.
Ez az ajánlat nem használható együtt bármely más számlanyitási ajánlattal.
A kisebb mint 1.50 (1/2) szorzós egyszeri fogadások nem számítanak bele a megforgatási feltételbe. Többszörös fogadások esetén az egyik választásnak legalább 1.50 (1/2) szorzójúnak kell lennie, hogy a fogadás beleszámítson a megforgatási feltételbe.
Minden piac/esemény kombinációnál, akár mérkőzés előtti vagy élő, kizárólag az első választásra tett fogadás számít bele a megforgatási követelmények teljesítésébe. A más választásokra tett fogadások ugyanannál a piac/esemény kombinációnál már nem számítanak bele a megforgatási feltételekbe. Ezek a feltételek a további korlátozásokkal együtt érvényesek. Például, ha jogosult a bónuszra és arra fogad, hogy a Man Utd legyőzi a Chelsea csapatát a Játékidő eredménye piacon legalább 1.50-es (1/2) szorzóval, úgy a fogadása beleszámít a megforgatási feltételekbe, azonban ha később ugyanennél a mérkőzésnél Ön a Chelsea-re fogad a Játékidő eredménye piacon, akár mérkőzés előtt vagy élőben, úgy a fogadása nem számít bele a megforgatási feltételekbe. Amennyiben az első fogadása kisebb szorzóval rendelkezik, mint 1.50 (1/2) bármilyen piac/esemény kombinációja esetén, ez a fogadás és minden további ugyanerre a piac/esemény kombinációra vonatkozó fogadás nem fog beleszámítani a megforgatási feltételek teljesítésébe.
Az ázsiai hendikep és a gólok száma (goal line) piacokra megtett élő és mérkőzés előtti fogadások nem számítanak bele a 4. feltételben szereplő megforgatási követelménybe.
A Felvehető most funkcióval lezárt vagy az Azonnali játékokra tett fogadások nem számítanak bele a 4. feltételben szereplő megforgatási követelménybe. Amennyiben egy fogadást módosítanak a Fogadás módosítása funkcióval, az eredeti tét nem fog beleszámítani a fogadási követelmény teljesítésébe, és csak az új tét fog számítani.
Bármely olyan esetben, ahol az ajánlat vagy akció feltételeit megszegik vagy bizonyíték van arra, hogy egy felhasználó vagy felhasználói csoport olyan fogadások sorozatát tette meg, amely olyan befizetési bónuszt, túlfizetést, ingyenes fogadást, kockázatmentes fogadást vagy egyéb akciós ajánlatot tartalmaz, amely a felhasználó garantált hasznához vezet, függetlenül a végeredménytől és az egyedüli vagy csoportos végrehajtástól, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a vonatkozó bónuszalapot visszaigényelje vagy saját belátása szerint a fogadásokat a helyes nyereményszorzókkal rendezze, az ingyenes fogadásokat vagy kockázatmentes fogadásokat törölje vagy bármely befizetési bónusz által támogatott fogadást érvénytelenítsen. Továbbá, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a felhasználótól az adminisztrációs költségek fedezésére a befizetett bónusz, ingyenes fogadás, kockázatmentes fogadás, vagy újabb befizetések értékéig pluszköltséget számoljon fel.
A bet365 ajánlatok kedvtelésből fogadó játékosaink számára készültek és a bet365 saját belátása szerint korlátozhatja a játékosok akcióban való részvételét.
Kizárólag egy ajánlat lehetséges személyenként, családonként, háztartási címenként, e-mail címenként, telefonszámonként, azonos fizetési számlaszámonként (pl. bank- vagy hitelkártya) és megosztott számítógépenként, pl. nyilvános könyvtár vagy munkahely. A bet365 fenntartja a jogot, hogy bármely vagy minden ajánlatot visszavonjon az ügyfelektől vagy ügyfelek csoportjától. Az ajánlatok kizárólag azokra az ügyfelekre érvényesek, akik valódi pénzzel fizettek be számlájukra.
A bet365 fenntartja a jogot, hogy saját belátása szerint bármely ajánlatot módosítson, töröljön, visszavonjon vagy visszautasítson.
Részvételi feltételek érvényesek/Játssz felelősségteljesen (18+)!

Ajánlat meghosszabbítva október 19-ig!  :great: