Snooker 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum február 05, 2020, 19:43:32
Nagy kapufa lett ez :bash:

Lehet a köszvény szárnyakat ad mint a Red Bull   :D

Nyilván ma kapott egy 4-0-t... ::)

Csupán személyes vélemény, de szerintem van olyan dolog, amit nem kellene lefordítani, mert enyhén viccesen jön le.  :redchug:

Snooker Shoot-Out 2020 verseny Unibet verzió:

Vagy nagyon jó lesz, ha megfelelő emberek veszik körül, vagy 20 éves korára teljesen kiég. Most kiderül, hogyan tudja kezelni a médiát.

Ilyen fiatalon még nem nyertek meccset a sznúkervébék történetében

https://24.hu/sport/2020/07/24/sznuker-vilagbajnoksag-ben-mertens/

14:30-kor játszik ma, Eurosport1 és bet365 adja.  3.75 a győzelmére az odds.

Idézetet írta: LosGabos Dátum július 24, 2020, 12:05:31
Vagy nagyon jó lesz, ha megfelelő emberek veszik körül, vagy 20 éves korára teljesen kiég. Most kiderül, hogyan tudja kezelni a médiát.

Ilyen fiatalon még nem nyertek meccset a sznúkervébék történetében

https://24.hu/sport/2020/07/24/sznuker-vilagbajnoksag-ben-mertens/

14:30-kor játszik ma, Eurosport1 és bet365 adja.  3.75 a győzelmére az odds.

Es meg rendesen ugyesen is tolta, ket frame-t lattam a meccsukbol, de boven jobb volt a tavaly Ronniet megvero Cahilltol. Ezert gyonyoru sport ez, es ezert fogadhatatlan is egyben... ;D

4:2-ről bukott 4:6-ra. Van még mit tanulnia. Ekkora előnyt ki kell használni, ehhez kell a rutin.

Este folytatja a 2020-as vb egyik elso fordulos meccset Williams es McManus. Ket rutinos roka, meglesz a jelenleg (4-5) ajanlott 17.5-es frame hatar, szoros es jo sessiong fognak este hozni Willoek.

Több, mint 55 millió forintot nyerhet a snookerre fogadó!

Egy szerencsés játékos részesülhet a szép nyereményben, amennyiben Kyren Wilson lesz a 2020-as Snooker Világbajnokság nyertese. Két mérkőzésre áll a sikertől. Olvasd tovább

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 14, 2020, 14:00:53
Több, mint 55 millió forintot nyerhet a snookerre fogadó!

Egy szerencsés játékos részesülhet a szép nyereményben, amennyiben Kyren Wilson lesz a 2020-as Snooker Világbajnokság nyertese. Két mérkőzésre áll a sikertől. Olvasd tovább

Az mondjuk eleg beteg, meg akkor is ha megjatszott par kombinaciot...

A dontoben nem varok olyan szoros csatat, mint amit mindket elodontoben lathattunk.

R O'Sullivan - K Wilson
31.5 frame alatt
1,72

18-13-tol szorosabb eredmeny nem fer bele, szerintem nem is lesz..

Egyedül a döntő első napján 2. sessionja volt húzós Ronnienak; akkor hajszálon múlt, hogy 9-8-cal forduljanak. A második nap nagyon sima volt; az utolsó 8 framet mindet bezsebelte O'Sullivan. Wilson fejben teljesen elfáradt (nem csoda), ami sok hibát és frameveszteséget okozott. Szerintem pihentebben olyan 12-ig eljutott volna.

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 17, 2020, 12:29:30
Egyedül a döntő első napján 2. sessionja volt húzós Ronnienak; akkor hajszálon múlt, hogy 9-8-cal forduljanak. A második nap nagyon sima volt; az utolsó 8 framet mindet bezsebelte O'Sullivan. Wilson fejben teljesen elfáradt (nem csoda), ami sok hibát és frameveszteséget okozott. Szerintem pihentebben olyan 12-ig eljutott volna.

Jaja, elsore azert nagy falat volt ez Kyrennek.. :) Na nem baj, lesz o meg ilyen helyzetben, en amugy nagyon birom a jatekat, de tudtam hogy a dontoben nem fogja birni vegig. Legalabb a tipp siman jott.

Nyolc évig bírta sznúker nélkül a legendás játékos

Bejelentette visszatérését Stephen Hendry, a hétszeres világbajnok sznúkeres. Az 51 éves skót legenda nyolc évvel visszavonulása után döntött úgy, hogy még játszani akar és a világszövetség a következő két szezonra adott neki szabadkártyát.

Örülök, hogy lehetőséget kaptam néhány tornára a következő idényekben. Hiányzott a viadalok légköre, nincsenek elvárásaim önmagammal szemben, annyi biztos, hogy jó lesz újra asztalhoz állni – jelentette ki Hendry, aki 1985 és 2012 között 36 pontszerző versenyt nyert.

Hendry a sportág egyik legnagyobb alakja, nála több trófeája csak Ronnie O'Sullivannek van, aki egyébként 2020-ban nyerte meg hatodik világbajnokságát, amivel egy sikerre megközelítette Hendryt.


24.hu

Akkor jövőre a VB döntőben Ronnie - Stephen.

Nem találtam külön biliárd részt, ezért ide másolom.

Érdemes elolvasni:

https://24.hu/tudomany/2020/11/15/biliard-japan-no/