Paypal

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tudtok olyan irodáról, ahol Paypal-al is lehet egyenleget feltölteni? :redchug: :ok:


Whill nél nem, most néztem meg.

#3 december 08, 2010, 21:15:23, vmlinuz
akkor bizony nézd meg újra!http://williamhill-lang.custhelp.com/

Ha jól tudom a Betfairnél is lehet! ;)

Magyarországról asszem nem nagyon lehet. Ez a Paypales feltöltés nagyon országfüggő.

Se betfair, se WH nem fogadja el MO-ról...

Esetleg van itt olyan ember, ha elküldök neki Paypalon pénz, akkor azt az összeget elküldi nekem Moneybookers-en?

:cya:

Nem létezik ilyen ember?

hello
én olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy hogyan lehet Paypalrol moneybookersre küldeni pénzt?
mert mindenhol mindenki leirja hogy moneybookersröl hogy lehet akárhova vagy paypalrol kártyára de ezt sehol senki
elöre is kösz ha segitene valaki :)

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Szeretnék venni a notimhoz alkatrészt, de az MBs fizetést nem fogadják el, PayPal-os kell nekik. Van vki, akinek ha átdobom MB-n a pénzt, meg tudja nekem venni az alkatrészt PayPal-on keresztül?

Idézetet írta: jaaas Dátum december 08, 2010, 19:41:43
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Szeretnék venni a notimhoz alkatrészt, de az MBs fizetést nem fogadják el, PayPal-os kell nekik. Van vki, akinek ha átdobom MB-n a pénzt, meg tudja nekem venni az alkatrészt PayPal-on keresztül?

Közben rájöttem h én is tudok regisztrálni PayPal számlát ;D

Sziasztok!

Rendszeres átváltót keresek aki átválta nekem majdnem napi rendszerességgel paypalról MB-re vagy Netellere pénzt!
A Kezelési költséget természetesen állnám!

Korrekt gyors és megbizható partnerek jelentkezését várom!
A pénzt előre küldöm!

Sziasztok!
Még új vagyok itt a fórumon,csak most regiztem.
A napokban mindent elolvastam,ami érdekelt,és kedvet kaptam a dologhoz.
Moneybookers számlát most nyitottam és úgy döntöttem,hogy a ptc-ből összegyült pénzemet befizetném.
A Bet365-re esett a választásom.
A problémám az lenne.hogy paypalon és alertpayen van némi pénz,csak nem tudom átutalni azt MB-re.
Ezért keresek valakit,aki elküldi nekem MB-re a pénzt,én pedig paypalon,alertpayen fizetném vissza!
Tudom,hogy új vagyok,ezért nem akarok kuncsorogni,meg ilyenek,csak szeretném,ha valaki átváltaná a pénzt.
A kezelési költséget természetesen én állnám!Nem nagy összegről van szó,kb 10 dollár!
Előre is köszönöm a segítséget!

Hello!
Ismét én vagyok whiteman!
Most is ugyanaz lenne a problémám,mint régen,ugyanis a bankom jelenleg nagyon lappang,így fel akarom tölteni4
Ehhez kéne egy kis segítség!
A forum,ahol eddig váltottam pénzt,megszűnttehát csak itt tudok váltani,ha valaki átváltaná!
Most kb.30dollárrol lenne szó!
Paypalon van,ezt szeretném átváltani moneybookersre.
A segítséget előre is köszönöm!