Csimav tiltása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Maradjon kitiltva csimav?

Igen
35 (77.8%)
Nem
10 (22.2%)

Összes szavazó: 45

Tartozik még csimav valakinek pénzzel? Az utóbbi napokban újból jelentés érkezett, hogy kéregetett privátban, ezért jelenleg ki van tiltva, viszont ha tartozik, akkor lehet van akinek ez nem jó.

Hi! Nekem megadta múlthéten! Remélem akinek még lóg, szintén nem fog csalódni!

Csimav 30 napig ki van tiltva a fórumról. Akinek tartozik még pénzzel az jelezze nekem, s én megadom az e-mail címét, amelyen felvehetitek vele a kapcsolatot.


Gondolom ezt a levelet kapta mindenki, mint ahogy én is...  :

Szia!
Bocsi a zavarásért.
Neked van Moneybookers-ed?
Azt meg tudnánk beszélni, hogy haverom befizet a te számládra 4000 Ft-ot, te abból leszedsz magadnak egy kis hasznod, feltöltöd a saját MB-edre és elküldesz mondjuk 3500 Ft-ot az én MB-emre?

Üdv. és Köszi!


Szia!
Van egy kis problémám...:
MB-en nem tudnál kölcsönadni 4000 Ft-ot?

Az a helyzet, hogy bátyám itthon van nálunk és ő külföldön dolgozik. Aztán gondoltam, hogy meglepem egy kis pénzzel, hogy tudjon indulni 1-2 versenyen. Aztán volt egy kombim SB-et, amivel 7000 Ft-ot nyertem, csak mivel benne volt a DVSC meccse, ezért csak később kapom meg a pénzt.

És bocsánat, hogy ilyenekkel zavarlak.

Köszönöm!

cya

Mindkettöt megkaptam.... :D ;D

Hello!
Lenne 1 piszkosul nagy kérésem.
Moneybookers-en tudnál nekem utalni 5e Ft-ot? 4-5 hét múlva visszakapnád, csak most az a helyzet, hogy tegnap vagy ma hajnalban vagy lenyúlták a pénztárcám vagy elvesztettem, sajnos nem emlékszek rá, mert nagy volt a buli.

Köszönöm előre is!
Tudom, hogy nem szokás ismeretleneknek utalgatni, de nekem nem szokásom másokat átvágni:)

Üdv.: csimav

BÚÉK!

:R

Nekem ez jött de aztán leosztottam így többet nem küldött...

Nekem ezt küldte:

Szia!
Van egy kis problémám...:
MB-en nem tudnál kölcsönadni 4000 Ft-ot?

Az a helyzet, hogy bátyám itthon van nálunk és ő külföldön dolgozik. Aztán gondoltam, hogy meglepem egy kis pénzzel, hogy tudjon indulni 1-2 versenyen. Aztán volt egy kombim SB-et, amivel 7000 Ft-ot nyertem, csak mivel benne volt a DVSC meccse, ezért csak később kapom meg a pénzt.

És bocsánat, hogy ilyenekkel zavarlak.

Köszönöm!

cya

Elég kreatív a gyerek!  :D

Most nézem, hogy nem csak én kaptam ezt!  ;D

Ez már valóságos spam :bash:

(Nincs tárgy)
« Címzett: Urbean Dátum: Január 02, 2010, 09:43:37 EET »     

--------------------------------------------------------------------------------

Hello!
Lenne 1 piszkosul nagy kérésem.
Moneybookers-en tudnál nekem utalni 5e Ft-ot? 4-5 hét múlva visszakapnád, csak most az a helyzet, hogy tegnap vagy ma hajnalban vagy lenyúlták a pénztárcám vagy elvesztettem, sajnos nem emlékszek rá, mert nagy volt a buli.

Köszönöm előre is!
Tudom, hogy nem szokás ismeretleneknek utalgatni, de nekem nem szokásom másokat átvágni:)

Üdv.: csimav

(Nincs tárgy)
« Címzett: Urbean Dátum: Március 27, 2010, 09:40:56 EET »     

--------------------------------------------------------------------------------

Szia!
Ne haragudj, hogy ilyen dolgot kérdezek:
Van Moneybrookersed? Tudod használni?

MSN-re fel tudnál venni?  [email protected]    a cimem.


Köszi!

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 04, 2010, 16:01:00
Ez már valóságos spam :bash:
;D ;D

Az biztos, hogy kreatív a srác és sok mindent kitalál a cél eléréséhez, de azért az már durva, hogy mindenkitől kéreget...

Nekem is ugyanez a levél érkezett mint Urbean-nek, de valahogy " nem tudtam" rá válaszolni.  ;D
Szép kis összeget lenyúlt volna ez a srác a fórumtagoktól azért. Nem is tudom hogy gondolta, majd mindenki készségesen utalja a számlájára a lóvét... Kicsit túl messzire megy szerintem, hogy pénzhez jusson, amit nyilván fogadásra vagy pókerre költene.

Idézetet írta: Thomka Dátum május 04, 2010, 16:24:33
Nekem is ugyanez a levél érkezett mint Urbean-nek, de valahogy " nem tudtam" rá válaszolni.  ;D
Szép kis összeget lenyúlt volna ez a srác a fórumtagoktól azért. Nem is tudom hogy gondolta, majd mindenki készségesen utalja a számlájára a lóvét... Kicsit túl messzire megy szerintem, hogy pénzhez jusson, amit nyilván fogadásra vagy pókerre költene.
függőség jelei.+valszeg minuszba is termel.