Csimav tiltása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Maradjon kitiltva csimav?

Igen
35 (77.8%)
Nem
10 (22.2%)

Összes szavazó: 45

Nekem azt irta,azért kell az MB-s adatom,mert a haverja besétála bankba és utal rá lovét és az övére nem lehet,mert az édesanyja nevén volt a kárty és az megszünt...Totál zavaros az egész.. ;D

Én is kaptam tőle ezekből az ímélekből. De nekem van egyedi is. Elkövettem azt a hibát, hogy felvettem msn-re. Időnként mindig rákérdezett, hogy van e mb-n pénzem. Nem volt nehéz válaszolni mert nem volt. Aztán egyszer, pár hete azt kérdezte van e a telefonomon pénz!!!
Mondom van (a cég miatt 3 előfizetésest használok-1 az enyém). Mert rettentő fontos lenne egy osztálytársának egy 90-es számra elküldeni egy sms-t (500 forint), hogy egy fantazy játékban szintet tudjon váltani!!!!!! Vagány mi?  :laugh:
Mondtam , hogy nem fogok 90-es számokra sms-t küldeni... De csimav elvesztette a fonalat és váltott alpári bunkóba. Úgyhogy "fájó szívvel"  ;D  , de megváltam tőle...
Azt mondom sokszor lett már figyelmeztetve. Ha nem akarjátok kizárni ne tegyétek, max ne chat-elhessen. De ez már neki nem használ, ahogy a korábbi figyelmeztetések sem.

Helló!

Sokunkat megkeresett mint olvasom, engem is  ... aki bevette az imádkozhat a pénzéért.

A helyében már más néven futnék  :D  itt a fórumon, mert a stílusa és ez a cselekedete ezekkel "LEÍRTA MAGÁT" szerintem,
csak az újabb tagokban bízhat, majd ha visszakerül, hogy valamivel ismét próbálkozik.
Akik nem olyan rég tagok itt a fórumon és nem tudnak semmit erről a tagról esetleg " áldozatul eshetnek " a jövőben.


Chatelni már régóta nem tud, s jelenleg is ki van tiltva 30 napig, de ebből végleges tiltás lesz.

Nálam is bepróbálkozott, sikertelenül. Valószínűleg szerencsejáték függő a srác.  :-\

Nekem is írt üzenetet korábban, de akkor még egy sima kérés volt és nem mindenféle csavart történet, mint amiket itt olvasok. Egyszerűen nem válaszoltam rá. Azért ez nagyon szomorú, hogy végül ez lett belőle.

Már látom is magam előtt a spektrumon a főcímet:

Önök a Svindlereket látják... zene... :

Jess a sexys szélhámos,
Paul a megtévesztő művész,
Csimav a titkos trükköző...

Idézetet írta: benikun Dátum május 04, 2010, 18:26:26
Már látom is magam előtt a spektrumon a főcímet:

Önök a Svindlereket látják... zene... :

Jess a sexys szélhámos,
Paul a megtévesztő művész,
Csimav a titkos trükköző...

;D

Akkor ezt én is beszoptam... :bash:
Összeszámolom.

Nálam is többször próbálkozott már a srác, ha kért valamilyen módon, akkor elhajtottam valamilyen ürüggyel, és ezután megint jött egy másik mesével, és, hogy oldjuk másképp. >:(
Szerencsére  én nem dőltem be neki  :angel:

Nekem is írt én nem is válaszoltam.
Szerintem maradjon kizárva

Nekem is írt és sztem is maradjon fórumon kívül!

Én is kaptam Tőle több e-mailt is, de nem válaszoltam rá, mert úgy gondolom, akkor hosszas vitába keveredtünk volna. Pénzt ugyanis nem adtam volna.
Az egyéb témákban tett hozzászólásai is kritikán aluliak.
Én is azon a véleményen vagyok, hogy nem való erre a fórumra!

Ez a Srác nem csak itt próbálkozott hanem a prohardveren is, tőlem is kért már pénzt, de nem válaszoltam neki. Aki más pénzén akar nyerészkedni az nem valami etikus dolog sőt elég ocsmány.

Be kellett volna másolni egy linket,majd elküldeni a szerencsejáték függőségről.
:)