Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Igen,mnindenképpen.vagy játszhatod underra is, a 3,5 undernak 1,22 az oddsa.szerintem max 2-0 lesz!
Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum július 26, 2010, 12:10:11
Hello!

Nekem most 1,10 oddsok kellenek!
Vettem tőled pár tippet! :)
Mára a Helsingborg 1x-be azt mondod jó?


Idézetet írta: laudrup Dátum július 26, 2010, 12:52:17
Igen,mnindenképpen.vagy játszhatod underra is, a 3,5 undernak 1,22 az oddsa.szerintem max 2-0 lesz!

Oké!

legutóbbi kombin over/under kombin felbuzdulva csináltam egy ilyen szelvényt az unibeten:
Motala AIF - FK Linköping    1X (1,12) :ok:
Hønefoss BK - Lillestrøm    X2 (1,28) 3-2 lett,overen gondolkodtam,kár hogy a "biztosra"mentem.. :noway:
Helsingborgs IF - BK Häcken
Hazai csapat gólt szerez (1=Igen, 2=Nem)   1 (1,16)
:ok:
Tét:   500,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,66
Lehetséges kifizetés:   831,49
Már csak azért is mert a regisztrációkor jóváírt bonuszt 6x kell megforgatni min.1.6-os oddsal.Én meg nem nagyon fogadok olyan magas oddsokra.így esetleg!
visszatérek a régi szokáshoz:csak szoló fogadás!

18 tippből 13nyertes ez 72%.Ez kifejezetten jó!(csak a naplóban javasolt tippek)
Ma élőben sikerült a vesztésre álló dolgopolovot 7,5-ös oddsal megfogadni!
Érdemes volt mert fordított,és nyert! Nekem meg hozott egy kis lovét!
Holnapi tippek:
Unirea Urziceni-Zenit Szentpétervár XV   1,22 :ok:
Bl selejtező 3.kör
a románokat nem ismerem,de a Zenit hihetetlen formában.Utoljára februárban kapott ki egy barátságos meccsen a viking stavanger ellen.Azóta 18 győzelem,4 döntetlen,és töménytelen gól!
azért 2esély mert fekete ló a román csapat.szuperkupát buktak el a cluj ellen otthon büntetőkkel,az idényt 0:0val nyitották,de bevallom nem ismerem a játékerejüket!Abban biztos vagyok hogy a Zenit nem kap ki!
Igy volt tutti!

Mára a legtuttibb persze
Ajax-PAOK H 1,30 (a görögök otthon veszélyesek,itt kikapnak.) :noway:
aztán tipperősségben kicsit gyengébb:
AIK-Rosenborg XV 1,36 Az AIK hihetetlen gyenge most a svéd bajnokságban.Egyértelműen a norvégok az esélyesek,de idegenben benne van az X! :ok:
Ami veszélyes:
Braga-Celtic XV 1,72de ilyen oddsért 2esély a Celticnek megéri a kockázatot! :noway:

Még ez is jó lehet a BL selejtezőkböl:
Partizan Belgrade - HJK H 1,42 :ok:
otthon a partizan bedarálja a harmatgyenge finneket.nincs egy súlycsoportban a két bajnokság,és a 2 csapat sem.
A partizan a szerb bajnok,24 győzelemmel,6 döntetlennel,0 vereséggel 63:14-es gólaránnyal.

Félidőben jól állnak a BL tippek csak a veszélyes Celtic tipp nem jó(még).
ajax 1-0,partizan 2-0,rosenborg 1-0ra vezet.  :great:

15 nyertes 7bukó tipp itt a naplóban.Ez 68%

Pénteki ajánlatom:
U19-es Európa-bajnokság
19:00    Spanyolország U19 - Franciaország U19    HD   1,25
[/color] :noway:
Hihetetlen kreativ fiatalok,tehetségesebbnek tartják a szekértők ezt a csapatot mint azt a spanyol válogatotatt aki vb-t nyert! Ki nem látta a trükkös 11-est,vagy a sorfalon átemelős csodagólt?(nézzen rá youtube-on!!)
Nálam spanyol siker,de biztosra megyek a kéteséllyel! Bátrabbak 2,05-ért sima H-ba!
másik tipp:
Orosz premiere liga:
Spartak Nalchik - Amkar Perm H(DNB)   1,22
:ok:
Jobb formában,otthon veretlenül,rossz formában idegenben nyeretlenül.Hacsak nem most szakadnak meg a sorozatok,akkor ez már önmagában jó jel! a nalcsik 4.,az amkar 14.feleannyi pontot gyüjtve.

éjszaka még nyomtam egy tipsarevic és azarenka győzelmet élőben.Azok jöttek,így plusszal zártam a napot(visszahozta a spanyol tinik bukóját,plusz jó kis nyereség is esett belőlük! Élő fogadás statisztikám 2010-07-20-tól:
18   16   88,89%
Remélem nagyon nem romlik,mert ez eddig álomszép! a normál tippek "csak" 64%-on állnak(nem csak a naplós,hanem az összes).

Mára eddig ezt találtam:
Russia   Premier League
19:00      Dinamo Moscow-:-Krylya Sovetov Samara   under 3,5  1,38 1-1 lett.még az under 2,5 is jött volna.    :ok:
vitt már el tőlem pénzt a samara,ezért érzelmi alapon nem játszanám,de az esélyeket nézve még a nem csúcsformában játszó dinamo is otthon toronymagas esélyese a meccsnek.(samara ucsó 5 meccsen 1x 4vereség,dinamo 1 vereség,2x,2győzelem).a samara utolsó,a dinamo 9.,nem egy gólerős csapat egyik sem.
Dinamo 14 meccsen 15 gól,samara 8. ,és még 1 szám:a dinamo az idényben 71%-ban 2,5 gól alatti meccseket játszott.
Ez nem hazaira hanem underra kell játszani!még a 3,5gól alattnak is jó az oddsa a 2,5 alatt pedig 2-es szorzót ad!(unibet).Én biztosra megyek!
17 nyertes tipp 8 bukó tipp itt a naplóban! Ez 68%

Ma esti tenisz:
Tipsarevic, J - Querrey  H+1,5 szett hendikeppel 1,57 kezdés 23:00   :ok:
Szoros meccs lesz,és Tipsi van olyan formában hogy akár hendi nélkül is hozza,de menjünk biztosra!
az 1.szett megvan,megyek is aludni!
Holnapi foci:
Siófok - Videoton FC V 1,55 kezdés 2010.08.01. 17:30
A Vidi igen jól igazolt,és eddig sem volt gyenge kerete.(az MU-ban is megfordult Bojan Djordjic és a piacon minimum egy millió eurót érő Martin Kayongo-Mutumba is Fehérváron folytatja),nem becsüljük le a siófokot,pláne az idénykezdetkor,de azért ez sima vendég kell legyen.Kár hogy levitték az oddsát.(kétesélyben fogadnám ha úgy megérné,de 1,1-ért komolytalan).Bátrabbak fogadhatják a félidős Vidi vezetést 2,1-ért!
Ez a magyar bajnokság még mindig egy vicc,sajnos.. a tavalyi üde szinfolt Vidi is beleszürkült..nagy bukta nekem.

Még egy tipp mára:
Viking – Sandefjord over 2,5gól   1,5
a norvég bajnokság ami a svéd ellentéte,itt sok-sok gól esik mindig.
viking legutóbbi meccsei:0-4,4-0,3-2,2-0,3-1,1-4 egy kivételével mind over.Sandefjord utolsó,viking 5.
ez egy 0:0 lett..ilyen is van.ma minden tipp ment.



Egy kis tenisz is:
Gasquet,– Almagro H +1,5szett hendi   1,42
Elemzést van róla a torna topicjában Cesc18 "tollából",engem megerősített abban hogy 3szettes meccs lesz.
Melesleg ez a döntő.Fordulatos,látványos meccset várok!
Sajna Gasquet még az első szett végén megsérült(legalábbis kikérte az ápolási szünetet),aztán 7-5re bukta is azt a szettet,majd a 2.-at is nagyon simán...

Mára semmit nem akartam fogadni.Aztán csak összehoztam pár tippet.Kár volt.
Aranyszabályt szegtem meg.Ha elsőre nincs jó akkor majd fogadunk holnap.Ráadásul ez első bukó után csunyán emeltem a 2.meccs tétjét,ami szintén ment.Most dolgozhatok amig visszahozom.Ilyen a sportfogadás!