Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Rossz megérzésem volt a GIF Sundsvall-Vasby Utd.meccsel kapocsaltban,és végül nem játszottam meg.
Jól tettem,most a 70.percben 2-2 az állás..
Egy fogadó azért hallgasson a megérzéseire,a szerencse és a megérzés igen közeli rokonok! (ezt nem én mondtam,de igaz!)
végül 3-2 lett.jött volna.Söt minden más meccs is jött amit jónak gondoltam még és szintén nem játszottam meg:odd grenland,norkopping,sportul students,levszki is nyert  :bash:

Aug.10.-ére:
ATP Toronto:
Dancevic, F - Wawrinka V   1,19   :ok:
Közel 400 helyezésnyi különbség Wawrinka javára,aki alapból egy jó kis játékos,szerencsétlenségére belefutott Nalbandianba washingtonban.Itt biztos nem búcsúzik az első körben.Igaz alacsony az odds,de napi tuttinak jó!
Carling Kupa Anglia
Exeter-Ipswich town V   2,1   :noway:
tudhatnám,ha megszegem vmelyik aranyszabályt,biztos bukok..ne fogadj kupameccsre!
Szigo prof. naplójából kimásolt tipp.Kupát nem szívesen játszom,de az Ipswich tartozik nekem mert a 'borora fogadtam amikor elverték őket,most visszahozhatja nekem a 2 magyarral felálló lovas címeres gárda!
Az odds is egészen kiváló! Az Exeter egy osztállyal lejjebb,annak is a végén kullogott tavaly!

Hello!

Megraktam Wawrinkat! :)
Te mennyivel játszod?

Hát azért az Ipswichet nem biztos hogy raknám, Priskin sérült, Fülöp meg behívót kapott a holnapi válogatott meccsre, szóval szerintem egyik magyar se fog játszani ma.

Sztem Wawa minden csak nem tuti, eléggé out of form-  Dancevic tréfált már meg több embert. Adogatásait jól szokta hozni. Hazai pályán nyomja. Sztem minimum over- és Dancevic game hendi... ha nem több..


Ma hajnalban visszafordultam bukószériából.Tegnap már úgy voltam ha ez a két tipp nem jön be akkor tartok egy kis szünetet(a bankom közel felét buktam el 2 nap alatt),kedvenc tipster oldalam elsődleges ajánlása alapján egy dél-amerikai kupameccset játszottam perui-chilei párharc ahol a hazai csapat 3-2-re kikapott az idegenbeli meccsen,otthon egy 1gólos győzelmecskével is továbbmennek,ami mellettük szólt az a 3 argentin csatáros támadósor,ami idegenben is jól teljesített,plusz a hazai pálya,vmint hiányzók az ellenoldalon.
Dep. Univ. San Martin - Soc. Dep. Quito H   1,6 (korábban 1.7 is volt az odds,de levitték mire megfogadtam).
Wavrinka is nyert.így mivel már nagy téttel kellett játszanom a San Martin meccset visszajött a bukóm nagy része!

Mára egy Szigó prof naplójából lesett tipp,kicsitt átszabva(unibenten nem volt hendikeppes fogadás:
Ciprus – Andorra HT/FT H  1,62  (korábban 1,72 volt,de levítték)    :ok:
Kedvenc tipster oldalamon is elsődleges ajánlás mára,ott három végeredmény lefedésével ajánlják:
3-0,4-0 és 5-0 ez utobbi oddsa pl. 20,00 de a 3-0 is közel 6-os odds.Ezt inkább kihagyom mert a legutobbi bukószériám elsődleges okát is abban látom hogy rizikósabb tippeket kezdtem el játszani a megfontoltan kiválasztott tuttik helyett! Aki szereti az ilyen u.n.  Dutch bet-et az játsza meg a 3 végeredményt,gólra tényleg kicsi az esély Andorrától,aki utolsó 60 válogatott meccsén nem nyert ahogy néztem,A ciprusi csapat viszont hatalmasat fejlődött!
Mindenkinek rúgnak gólt,a győzelem alapja pedig a jó támadójáték,és a gólszerzés!
Az észt-feröer szigetek meccs is az ajánlások között van az észtek jó védelmére hivatkozva,de ezt nem játszom.

Grat Wawához, álmomban sem gondoltam h. ilyen sima lesz.  ;)

Köszi! Tenisznél azért veszélyesebbek az alacsony oddsok,mint focinál, igazad volt hogy hordozott rizikót, de hát szerencsejátékról beszélgetünk!  :)
Egyébként éppen most néztem hogy ha az 1,35 feletti szorzójú tippjeimet nem játszom meg akkor tippjeim 80% lett volna nyerő,vagyis érdemes a kicsi,de biztosra menni,persze megfelelő kiválasztás után(nem csupán az oddsok alapján dönteni!).
Vissza is térek ehhez a vonalhoz.Ma próbálkoztam pár kombival is,de inkább a single vonalat nyomnám továbbra is.
Kombijaim:
Ciprus - Andorra Mérkőzés   Rendes játékidő Az Ön fogadása: 1   1,15     :ok:   
Montenegro - Olaszország   Rendes Játékidő (40 perc) Az Ön fogadása: 1   1,14    :ok:
Törökország Női - Magyarország Női MérkőzésHosszabbítással együtt. Az Ön fogadása: 1   1,15
 :ok:

Az Ön fogadása: tripla    1 000 Ft    1,51

kicsit merészebb:
Ciprus - Andorra  Rendes játékidő Az Ön fogadása: 1     1,15   :ok:
Dél - Korea - Nigéria Mérkőzés  Rendes játékidő Az Ön fogadása: 1   1,75    :ok:
Tájföld - Szingapúr MérkőzésRendes játékidő Az Ön fogadása: 1   1,50                    :ok:
Ukrajna - Hollandia MérkőzésRendes játékidő Az Ön fogadása: 1   2,25     :noway:
Az Ön fogadása: négyes kötés    150 Ft    6,79   
látható hogy tipperősségtől függően osztottam le a téteket,a rizikósabbra mindig kevesebb pénzt teszek.

Péntekre:
Drogheda United - Shamrock Rovers   1,45 0-2   :ok:
Szigo prof naplója alapján.

Kína Női – Hollandia  H   1,2 sima 3:0   :ok:
női röpiben a ott vannak a szeren.erős tippnek tünik(hozzáteszem nem vagyok szakértő,csak utánaolvastam).
Ha olvassa röpi guru,biztos alátámasztja a tippet!

Holnapi tripla:
Glasgow Rangers - Kilmarnock    1    1,20    skót bajnokság   :ok:
tavalyi bajnok a tavalyi utolsó előtti ellen.
Spartak Nalchik - Sibir Novosibirsk    1X    1,10    orosz bajnokság   :ok:
4. az utolsó ellen,ami még fontos a spartak nalcsik rendelkezik a legjobb hazai mérleggel 7meccs 6győzelem 1 x,
17-6-os gólarány.a sibir pedig a legrosszabb idegenbeli mérleggel(még nem nyertek idegenben.)
USA Női - Tájföld    1    1,12                                   női röplabda    :ok:
megy a world grandprix,a két csapat között osztálynyi különbség.
Jó kis triplának tünik 1,48as eredő oddsal.

még egy kombit nyomtam mára:
Blackburn - Everton   Az Ön fogadása: X2    '   1,40   :noway:
Inverness CT - Celtic  Az Ön fogadása: X2    '   1,08    :ok:
Malmö FF - Gefle IF    Az Ön fogadása: 1X    '   1,06    :ok:
[b]Spartak Nalchik - Sibir Novosibirsk        1X    '   1,10 [/b]   :ok:
   Az Ön fogadása: négyes kötés    500 Ft    1,76

és egy tripla:
Macedónia - Bosnia & Herzegovina Hosszabbítással együtt.   1 (1,12)   :ok:
Hajdúböszörmény - Nyíregyháza FC    X2 (1,18)   :ok:
Glasgow Rangers - Kilmarnock    1 (1,18)   :ok:
Tét:   1000,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,56
Lehetséges kifizetés:   1559,49
   

Élőben fogadva 1-0ás chelsea,2-0ás vidi és 0-0ás ajax állásnál,kombiban:
chelsea-west bromwich H   1,05   :ok:
MTK-Videoton V   1,05   :ok:
ajax-Vitesse H   1,14   :ok:

tét 1000 aranyforint
majd egy vitesse gól után ajax győzelem 1,70-as oddson megfogadva tét:1000 ft

a blackburn egy 16-os nyerő tipp sorozatomat szakította meg! Ez nálam egyéni rekord! egymás után 16 nyertes tipp!
Ehhez kellett hogy visszatérjek a kis oddsu meccsekhez,és ezáltal a kisebb rizikóhoz,de ez nem jelentett hosszú távon kisebb nyereményeket,hiszen újra a nyitóbankom duplájánál tartok.
A mai első triplámat már be sem írom mert a feyenoord elvitte a vereségével(x2-re vettem)
mindjárt összedobok vmit délutánra!