Spanyol Foci Zóna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 10, 2010, 19:30:06, Milan
Spanyol Foci Zóna

Ebben a témában lehet beszélgetni a spanyol fociról: hírek, pletykák, átigazolások stb.


A sportfogadásban nagyon fontos, hogy minél több infót szerezzünk a csapatokról, játékosok formájáról, sérültekről stb.
Ezért ha láttál egy spanyol focimérkőzést akkor megkérjük egy pár sorban írd le a véleményed az adott mérkőzésről! Nem kell hosszú beszámolókat írni, inkább röviden, s a lényeg legyen benne.

Spanyol Focis Beszámolók

Sok sikert kívánunk mindenkinek!



Idézetet írta: TiB Dátum július 31, 2010, 13:08:47
A Madrid szurker igazi, hűséges, és hálás fajta...Sajnálom Rault, minimum teltházat érdemelt volna, dehát arrafelé inkább sztárocskákra buknak, mint klublegendákra.

http://www.youtube.com/watch?v=mZ7qcybc8gE

http://www.youtube.com/watch?v=FAIgWGCYGJU&feature=related

Ez részemről megint egy  :crazy: kategória.

Most egy Real szurkolót megkérem magyarázza el, hogy ez mi volt? Raul ezt érdemli? Ennyi év után?

Bezzeg amikor jön a buzeráns homo Ronaldo, akkor meg teltház?

Vicc... :noway:

Ez egy összetett kérdés, nagyon sok elemből tevődik össze. Nyilván az is közrejátszott, hogy Raúl távozásánál hétfőn délután jelentették be, hogy kedden délben lesz a búcsúztatása. Nyilván nem fog megtelni a stadion...Eközben Ronaldo bemutatását, már vagy 2 héttel előtte lehett tudni, hogy mikor lesz. Ezenkívül Ronaldo bemutatásakor nem csak Real Madrid drukkerek voltak ott, hanem több ezer portugál is, akik Madridban laknak, illetve Portugáliából jöttek át. De gondolom az is a Real Madrid drukkerek hibája. Ezenfelül Raúl az elmúlt öt évben kábé mindent elkövetett, amivel a legendás szobrát döntötte le. Én sem szerettem őt. 11 éve vagyok Real Madrid drukker, soha nem tartozott a kedvenceim közé, amit meg 2005-től csinált ebben a mezben, az meg szégyen és gyalázat. Gondolom ez is sokakban nyomot hagyott. És még sorolhatnám, de mindegy, aki utálja a Realt, az úgyis talál majd kifogást, meg dolgokat amibe bele lehet kötni.


Real szurkoló vagyok mióta láttam az első foci meccset és mindig is Raúl volt a kedvencem. Ő is marad és komolyan mondom nem hittem volna, hogy idáig fajulnak a dolgok, hogy neki majd valaha is el kell hagynia a klubbot. Igaz, hogy már nem volt olyan jó mint a csúcséveiben, de szerintem ő volt az a játékos aki nem egyszer újult meg és képes volt újat mutatni azután hogy leírták. A mentalitása a küzdeni tudása és az akarata volt az amit igazán szerettem benne. Vezéralak volt és ha nem is a legnagyobb legenda a klub történetében, de igenis nagy játékos volt.
Nincs már olyan formában nem tud odakerülni én ezt megértem hogy az eredményesség a lényeg nem pedig a legendák ápolgatása, de akkor is amit ő itt véghez vitt ennél sokkal többet érdemel. Sajnálom és egyre inkább nem tetszik Perez ténykedése, Vicente del Bosque óta valami megváltozott és én ezt főképp Perez számlájára írnám. Miért kell minden évben újabbnál újabb játékosokat, ja nem inkább sztárokat igazolni? Miért kell minden évben új edzőt hozni? Nem vagyok szakértő, de szerintem így elég nehéz csapatot építeni. Nem tetszik ami mostanság már jó pár éve zajlik a klubnál, de mindig a Realnak fogok szurkolni!!

u.i. Ez a video még nincs benne minden topicban, légyszi tegyétek már be mindenhova még nem láttuk elégszer...

Carlos Marchena kilenc év után elhagyta a Valencia labdarrúgócsapatát (amire egyébként Lufu helyzetképében már egy hónappal ezelőtt is utalt) és a Villarealhoz igazolt. Érdekesség (legalábbis én eddig nem tudtam :)), hogy Marchena sevillai nevelés és 2001-ben a Benficától került a Valenciához. A becsült piaci értéke 8.000.000 € volt, arról viszont nem olvastam, hogy a Villareal ténylegesen mennyit fizetett érte a Turia-partiaknak.

Idézetet írta: rosco Dátum augusztus 03, 2010, 16:42:30
Carlos Marchena kilenc év után elhagyta a Valencia labdarrúgócsapatát (amire egyébként Lufu helyzetképében már egy hónappal ezelőtt is utalt) és a Villarealhoz igazolt. Érdekesség (legalábbis én eddig nem tudtam :)), hogy Marchena sevillai nevelés és 2001-ben a Benficától került a Valenciához. A becsült piaci értéke 8.000.000 € volt, arról viszont nem olvastam, hogy a Villareal ténylegesen mennyit fizetett érte a Turia-partiaknak.
2,5 millió Eurot adtak érte. De jövőre lejárt volna a szerződése szóval korrekt ár.

Idézetet írta: rosco Dátum augusztus 03, 2010, 16:42:30
Carlos Marchena kilenc év után elhagyta a Valencia labdarrúgócsapatát (amire egyébként Lufu helyzetképében már egy hónappal ezelőtt is utalt) és a Villarealhoz igazolt. Érdekesség (legalábbis én eddig nem tudtam :)), hogy Marchena sevillai nevelés és 2001-ben a Benficától került a Valenciához. A becsült piaci értéke 8.000.000 € volt, arról viszont nem olvastam, hogy a Villareal ténylegesen mennyit fizetett érte a Turia-partiaknak.

Már 31 éves, mondjuk egy védőnél nem számít annyira a kora, Maldini is bőven 35 fölött vonult vissza




Ez nagyon tetszett. ;D Képben vannak a Sport TV-nél. ;D

Messi a VB-n öt meccs alatt egyszer sem tudott az ellenfél kapujába találni, erre ma játszotta szezonbeli első meccsét a Barcában és egyből egy mesterhármassal rukkolt elő. Ebből látszik, hogy nagyon nem mindegy kik a csapattársak és milyen szerkezetben játszik egy együttes. :)