Spanyol Foci Zóna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az a gyanúm,hogy  mourinho nem túl sok lehetőséget fog adni neki,és jelenleg nincs olyan állapotban,hogy ezzel élni tudna.
Talán majd a következő csapatnál? ;D

Idézetet írta: barango Dátum január 30, 2011, 09:18:42
Az a gyanúm,hogy  mourinho nem túl sok lehetőséget fog adni neki,és jelenleg nincs olyan állapotban,hogy ezzel élni tudna.
Talán majd a következő csapatnál? ;D

Nyilván a cserepadra hozták el, és nem azért hogy legyen Benzema mellett/helyett valaki, így van.

Adebayor már abban a 25 percben is többet tett a sikerért, mint Karim. Látszik rajta, hogy alig várta, hogy játszhasson, nagyot foghat vele a Real, csak már eldőlt a bajnokság... bl-ben több keresni valójuk lesz, valamint a spanyol kupa döntőjében (báááár  ::)).
Szimpatikus srác ez a Benzema, de mindent elbasz, amit csak lehet  :(.

Viszont, ha Higuain felépülne + Adebayor jövőre állatok lehetnek.

:cya:

Egybehangzó spanyol lapértesülések szerint a Real Madrid tegnapi zárt kapus edzésén Fernando Gago és Pedro León összeverekedett, és José Mourinho vezetőedző ezért tette ki mindkettejüket a ma esti kupameccsre készülő keretből.

Az eset az egymás közti játék után történt, amely során Gago keményen belépett spanyol csapattársának, akinek fájt a lába, és megsértődött csapattársára, de kis szóváltással véget ért a kakaskodás.

Az öltözőben azonban Pedro León számon kérte Gagón a kemény belépőt, és a vita tettlegességig fajult, olyannyira, hogy a társaknak kellett szétválasztaniuk a játékosokat.

:D :D :D

Elküldték a Racing Santander edzőjét

A gyenge szereplés miatt hétfő este menesztették Miguel Ángel Portugalt, a spanyol labdarúgó-bajnokságban jelenleg 16. Racing Santander vezetőedzőjét. Az 55 éves szakember irányításával legutóbbi hét mérkőzésén nyeretlen maradt az együttes, ezért a klub új tulajdonosa, az indiai Ahsan Ali Syed úgy döntött, új trénerre van szükség. Spanyol sajtóértesülések szerint az a Marcelino Garcia lesz az új vezetőedző, akivel az együttes 2008-ban a hatodik helyen végzett és bejutott az UEFA Kupába.

Kicsit felhúzott a Zombori a Sport 1-en a Valencia - Hércules meccs szünetében. Nyomtam is egy mailt nekik.  :knuppel2:

Tisztelt SportTV!

A hétvégi Valencia - Hércules meccs szünetében, olyan szavak hangzottak el Zombori Úr szájából, amik felháborítóak. Mégis, hogy jelenthet ki, ilyet egy "szakkommentátor", hogy idézem: "Az Isten mentse meg Dzsudzsákot, hogy ehhez a csapathoz igazoljon." 
Felháborító. Tisztában van-e Zombori Úr, azzal, hogy a Valencia 1 pontra van a 3. helytől a La Ligában és TOP 16-ban a BL-ben? Tudja-e, hogy az utóbbi 11 évben 2 BL döntőt játszott, Uefa és Európai Szuperkupát nyert? Spanyol bajnokságot és Király-kupát? A múltbéli sikereket hagyjuk is, feltételezem, hogy azt meg főleg nem tudja.
A Dzsudzsákos igazolást egyébként is honnan vette a magyar sajtó? Valenciában szóba sem került a neve. Az Ibériai-félszigeten azt sem tudják ki az Dzsudzsák Balázs. Nem szidom őt, mert nem tehet róla, de ne sztároljunk már túl valakit, aki csak egy harmatgyenge holland bajnokságban játszik. Mégis ki helyén játszana Valenciában? A Világ és Európa bajnok Mata helyén? Ugyan már ne vicceljünk.
Nem értem miért nem lehet, olyan szakkommentátorokat alkalmazni, mint az NFL és NBA közvetítések alatt. Sokkal olcsóbbak gondolom és őket élmény hallgatni(az ismétléseket is megnézem miattuk), míg Zombori és társai sablonszövegénél elkapcsolom a TV-t. Ezzel az általam ismert emberek nagy része így van. Senkit nem érdekelnek az, ilyen álszakértők, akik még egy Barcelona kezdőt sem tudnak elmondani.
Kicsit elkanyarodtam a témától, de visszatérve rá, ha lehetséges ne tegyék be Valencia meccs alatt többet Zombori urat, vagy kérjen bocsánatot a fentebb idézet kijelentéséért. Mert nemcsak engem, de az egész magyar Valencia szurkolói klubbot megbotránkoztatta.
De egyébként nem csak rá jellemző, hogy rosszindulatúan beszél a Valenciáról. Nem tudom, miért kell mindig a Real és a Barca fanoknak kedvezni. A hétvégi Aduriz gólra is azt mondani, hogy szerencse meg suta mozdulat. Ha Messi lőtte volna odáig meg vissza lettek volna stúdióban.
Várom válaszukat!

Üdvözlettel
xy

Zombori az az ősz hajú, szemüveges figura? Az olyan eszméletlen baromságokat szokott mondani, hogy róla én is inkább elkapcsolok. Az a leg szellemi toprongyabb sza(k=>r)kommentátor, akit valaha láttam. Ilyen erővel nagyanyám is elmehetne osztani az észt a meccsek szüneteibe, pedig azt se tudja hányan játszák.

Idézetet írta: slow Dátum február 08, 2011, 14:52:15
Zombori az az ősz hajú, szemüveges figura? Az olyan eszméletlen baromságokat szokott mondani, hogy róla én is inkább elkapcsolok. Az a leg szellemi toprongyabb sza(k=>r)kommentátor, akit valaha láttam. Ilyen erővel nagyanyám is elmehetne osztani az észt a meccsek szüneteibe, pedig azt se tudja hányan játszák.
Az  ;D

Szimpatikus lépés lenne a SportTV-től, ha válaszolnának az e-mail-edre, de szerintem nem fognak. ::) A foci szakkommentátorok közül Hegyi Ivánon kívül nem is tudnék olyat mondani, akit szívesen hallgatok, ezzel szemben, ahogyan te is írtad az NBA, NFL (bár ezt nagyon ritkán nézem), Euroliga meccseken jól felkészült szakkommentátorokat szoktam hallani, különösen szeretem Puskás Artúrt (Euroliga) a Sport Klubon.

Az kétségtelen, hogy a spanyol fociban a Barcelona abszolut uralkodó. Legszebb, legeredményesebb focit játszák. Ezzel nincs is semmi baj, minden józan spanyol szimpatizánsnak ezt el kell ismernie. De amit a SportTv csinál, maga a körítés...na az a vérlázító. Jól írta Lufu. Igen erősen áll a kettős mérce. Ha egy Tamudo (hasraütésszerűen írtam egy csatárt) megereszt 17-18 méterről egy ütemtelen szépen helyezett lövést, mely a kapuba talál, akkor a kommentátor és a szakértők jönnek a "szép lövés, mely utat talált a kapuba". De ha ugyanezt Messi csinálja, akkor "micsoda varázslat, a kis argentín ismét varázsolt. Milyen gyönyörűen gurította el a kapus mellett"...most hétvégén is ilyet lőtt Messi. Az első gólja egy talán ütemtelennek nevezhető, ám annyira jól helyezettnek nem nevezhető lövés volt, és ott örjöngtek, hogy micsoda klasszis gól. WTF? Tényleg nagy klasszis, és a világ legjobbja, de azért ne csináljunk már istent belőle, főleg ne akkor, amikor egy jobb spanyol támadó is képes arra a szenzációsnak kikiáltott lövésre.

Idézetet írta: TiB Dátum február 08, 2011, 15:35:01
Lufu, szívemből szóltál/írtál nekik! Jó lenne igazi szakértőket látni, akik nem keverik össze az Adrianokat, és nem csak kliséket puffogtatnak. Amúgy nem feltétlenül kedveznek a Barca szurkolóknak, engem például már zavar, hogy ennyire a Barca felé húznak a kommentátorok, és nem képesek rendesen közvetíteni.
Az még mindig a jobbik eset :) Máskor is osztják a Valenciát, de ez most tényleg nagyon kirívó volt. Tisztában vagyok vele, hogy nem mi játsszuk a legszebb focit, de azért 2011-ben a megszerezhető 18 pontból 16-ot szereztünk meg. Ez rekord év kezdet a klub történetében. Ez a bajszos meg kb. úgy osztotta őket, mintha kiesés ellen küzdenének. De állítom a pocsék formában lévő Sevillát vagy Ticot nem hordta volna le így. Hogy a Barcához is csatoljak, Villa kint volt a Mestallában  8)

Idézetet írta: Lord Dátum február 08, 2011, 15:58:55
Az kétségtelen, hogy a spanyol fociban a Barcelona abszolut uralkodó. Legszebb, legeredményesebb focit játszák. Ezzel nincs is semmi baj, minden józan spanyol szimpatizánsnak ezt el kell ismernie. De amit a SportTv csinál, maga a körítés...na az a vérlázító. Jól írta Lufu. Igen erősen áll a kettős mérce. Ha egy Tamudo (hasraütésszerűen írtam egy csatárt) megereszt 17-18 méterről egy ütemtelen szépen helyezett lövést, mely a kapuba talál, akkor a kommentátor és a szakértők jönnek a "szép lövés, mely utat talált a kapuba". De ha ugyanezt Messi csinálja, akkor "micsoda varázslat, a kis argentín ismét varázsolt. Milyen gyönyörűen gurította el a kapus mellett"...most hétvégén is ilyet lőtt Messi. Az első gólja egy talán ütemtelennek nevezhető, ám annyira jól helyezettnek nem nevezhető lövés volt, és ott örjöngtek, hogy micsoda klasszis gól. WTF? Tényleg nagy klasszis, és a világ legjobbja, de azért ne csináljunk már istent belőle, főleg ne akkor, amikor egy jobb spanyol támadó is képes arra a szenzációsnak kikiáltott lövésre.
Hát igen. Jó példa erre az első valenciai gól 0:15-től. Mi lett volna, ha ezt Messi lövi(nem ellene beszélek). Ez meg azt mondja rá, hogy suta mozdulat meg, hogy a védőt nem lehet így eltolni.. Szóval érthetetlen.

http://www.youtube.com/watch?v=sKLgQMAmXL0

Idézetet írta: rosco Dátum február 08, 2011, 15:06:09
Szimpatikus lépés lenne a SportTV-től, ha válaszolnának az e-mail-edre, de szerintem nem fognak. ::) A foci szakkommentátorok közül Hegyi Ivánon kívül nem is tudnék olyat mondani, akit szívesen hallgatok, ezzel szemben, ahogyan te is írtad az NBA, NFL (bár ezt nagyon ritkán nézem), Euroliga meccseken jól felkészült szakkommentátorokat szoktam hallani, különösen szeretem Puskás Artúrt (Euroliga) a Sport Klubon.

A Puskás Artúr tényleg nagyon jó, néha már többet is beszél, mint az eredeti kommentátorok (de még mindig jobb hallgatni, mint Léderert  ;D), az a durva, hogy olyan dolgokat meglát, amiket alapból 1 kommentátor sem lát meg.
De ez a Zombori egy hülye, látszik, hogy csak a pénzért megy be "szakkommentátornak"...

Szerencsére láttam a meccset is. És tényleg nem Messi ellen megy ez az egész. Csak ha ezt ő csinálta volna, akkor már jött volna a "milyen zseniálisan felpörgette magának az apró argentin, és hogy bevarázsolta a hálóba. Varázslatos mikre képes ez a kis embere"....

A sport tv fociközvetítéseitől és néhány meghívott szakértőtől már lassan én is behányok! A Valencia pedig már ott van a harmadik helyezett Villarreal nyakán egy pont lemaradással, szóval tényleg tudnak valamit, de fogadás szempontjából nem a kedvenc csapatom az biztos!  ;D

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum február 08, 2011, 13:12:57
Elküldték a Racing Santander edzőjét

A gyenge szereplés miatt hétfő este menesztették Miguel Ángel Portugalt, a spanyol labdarúgó-bajnokságban jelenleg 16. Racing Santander vezetőedzőjét. Az 55 éves szakember irányításával legutóbbi hét mérkőzésén nyeretlen maradt az együttes, ezért a klub új tulajdonosa, az indiai Ahsan Ali Syed úgy döntött, új trénerre van szükség. Spanyol sajtóértesülések szerint az a Marcelino Garcia lesz az új vezetőedző, akivel az együttes 2008-ban a hatodik helyen végzett és bejutott az UEFA Kupába.

Arra kíváncsi leszek, hogy mi a terve az öreg indiainak, ezzel a játékoskerettel szerintem maximum a tizedik hely lehet reális cél. Ősszel nem voltak rosszak, legalábbis a hazai találkozókon, csak időnként nem jött ki nekik a lépés, de idén tényleg nagyon hullák voltak.