BetVictor (Victor Chandler)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A bónusz csak azoknak érvényes akik rendelkezek feltöltött számlával. Legalábbis én így értelmezem.

Ma reggel ezt a kedves levelet kaptam tőlük:

Dear Mr ,

We are contacting you today to advise that a business decision has been taken by our Senior Traders and I must inform you that betting Account Number .......... has now been closed and no further business may be executed on your behalf.

The total balance of the Account €....... is currently in the process of being paid back to Neteller and can take 3-6 working days to reflect on your banking statement.

The balance of this Account now stands at zero with no outstanding bets.

Please be advised that no bonuses will be payable on any previous activity on this account and any promotional balance in your account at the time of closure has been removed.

As explained in our Terms and Conditions, a Traders decision is final and will not be over turned. I have taken the liberty of copying this below.

BetVictor reserves the right to refuse the whole or any part of any bet request for any reason. Once a bet has been confirmed, it cannot be changed or voided other than in exceptional circumstances. We also reserve the right to close any account without obligation to state a reason.

We would like to take this opportunity to thank you for your past custom.

Should you have any further questions, please do not hesitate to contact us.

Kind Regards,


1-200€-val fogadtam náluk, néha élőben 5-10-el.
Pénz kivétem eddig egy sem volt, igaz az utóbbi időben elég sokszor nyertem ide.

#77 december 30, 2014, 23:35:50, stdavid
Sose volt még gondom az irodával, a kedvenceim között volt eddig, gyorsan fizettek, remek szorzók.

Most viszont nem tudok belépni, mondván:

This account is currently suspended ,for further information please email [email protected].

Van náluk egy függőben lévő long-term fogadásom, emiatt írtam rá tegnap a chatre, hogy másolja be nekem annak a részleteit, mert az open bets menüpont nem megy nálam. Azt mondta a support, hogy mailben elküldi. Küldi azóta is..

Most meg ez. Szemétkedtek már mással is így? Rájuk írtam most mailen, de lövésem sincs mi lehet ez. :)

Engem kitiltottak azután, hogy arb közeli csökkenő oddsokat játszottam náluk, és nyertem pár 100 eurót. Nem nagyon szeretik a kelet-európai játékosokat sajnos, pedig nekem is bejött az iroda.



Én csak követeltem a kezdő bónuszomat, a konkurens oldal ügyintézője még beszélt is velük.
Gondoltam rendben lesz minden. Erre be sem engednek lépni a mai napig.
Jó lehet, hogy valami arb közeli dologra rápróbáltam  én is egyszer, és ennyi.

Szerintem őket is blokkolják. Én csak zenmatel tudok belépni egy-két hete.

Idézetet írta: Lancer Dátum március 22, 2015, 18:02:57
Valaki fogad itt mostanság?
Régóta vagyok itt,néha fogadok is.Simán be tudok lépni,nálam nincs blokkolás.

#84 március 28, 2015, 17:24:54, alexthebest
Másnak akad problémája a mai ezres freerollal? Nem enged regelni a retek, de ahogy látom másokat sem igazán, legalábbis eddig meglepően kevesen vannak. A kliensben meg lehet nézni a raked handeket, ennél a freerollnál 72-t ír, a napira 34-t (wtf), a követelmény meg 25 tehát nem vágom. Chaten meg Antonin 8 perce eltűnt  ;D

szerk: Na helyrejött, valami technikai gondjuk volt.  :knuppel2: Megúszták  :D

Jött ma e-mail, hogy 10 FS van ma a Starburst, South Park vagy a Gonzo játék egyikére. Kemény 10 eurocentet adott


 :bash:Ez akart lenni a vége, csak a TAB néha meghülyül.

Valaki bejátszotta magát a mai Carnevalos freerollokra? Én nagyon csúnyán benéztem, nem figyeltem hogy már 14.-én véget ért a promó  ;D Pedig az a második szint is nagyon tetszett, nekem így marad az első, coinflipes ratyi, ahol tuti nem leszek makker  ;D Sok sikert aki részt vesz!

72 leosztás, pedig én 100-nak számoltam.
Szerintem meglehetősen sok esély van 9k versenyzőből az első százban végezni egy SHT-en ;D
Sok sikert!