PartyPoker - Sportfogadas.org Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


PartyPoker - Sportfogadas.org Freeroll

Egy újabb Sportfogadas.org freeroll versenyre fog sor kerülni, melyet ezúttal a PartyPokeren rendezünk meg.

Verseny neve: Ghidpariuri/Sportfogadas Freeroll
Időpont: Augusztus 22, 19:00 CET
Belépés: jelszóval (Latzka-tól kell kérni privátban, de csak 2 órával a verseny előtt lehetséges...)
Buy-in: 0
Regisztráció: Nyitva
Díjazás: 50$-os nyereményalap
Követelmény: Minimum 10 valós hozzászólás a Fórumon!

Ha még nincs PartyPokeres számlátok akkor ide kattintván nyithattok egyet.

Ha bármilyen kérdésetek van akkor azt ebben a témában tegyétek fel.

Sok sikert kívánok mindenkinek!  :beerchug:

Remélem szerencsém lesz!:) Azért szurkolok mindenkinek! Már látom előre AA!  ;)

Milan hátsón billenthet majd, de aki holnap kezd ilyen nyilvánvaló hozzászólás gyűjtésbe (ide is vakkantsuk valami semmit mondót-oda is) annak biztosan nem fogom kiadni a jelszót :bash:
Sőt, Milan ha vagy még, nem lehetne még hozzátenni egy minimum 30 napos regisztrációt a követelményekhez?

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 21, 2010, 19:29:58
Milan hátsón billenthet majd, de aki holnap kezd ilyen nyilvánvaló hozzászólás gyűjtésbe (ide is vakkantsuk valami semmit mondót-oda is) annak biztosan nem fogom kiadni a jelszót :bash:
Sőt, Milan ha vagy még, nem lehetne még hozzátenni egy minimum 30 napos regisztrációt a követelményekhez?
Ha itt is lehetne bejegyzést lájkolni, mint Facebookon, most menne egy Latzkának... ;)

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 21, 2010, 19:33:25
Ha itt is lehetne bejegyzést lájkolni, mint Facebookon, most menne egy Latzkának... ;)

Már javasoltam Milan-nak a köszönöm gombot, de ez a lájkolás is jó lenne, menne részemről is a hsz-re :ok:

Én nem azért regeltem...:) De szerintem is igazságtalan lenen egy tőzsgyökeres taggal szembe hogy beregelnek és már mehet is...:)

Idézetet írta: Bindzsula1 Dátum augusztus 21, 2010, 19:37:09
Én nem azért regeltem...:) De szerintem is igazságtalan lenen egy tőzsgyökeres taggal szembe hogy beregelnek és már mehet is...:)

Itt igazából senki se foglalkozott azzal, hogy ki mikor és miért regelt, Latzka csak tett egy javaslatot, de így, hogy rögtön védekezel, holott senki se támad, kicsit elárultad magad. :)

Megnyugodhatsz nem fogok indulni a versenyen...:) Kajak nem azért regeltem! Csak Latzka gondolom, ahogy meglátott engem és azért írta...:)

Idézetet írta: Bindzsula1 Dátum augusztus 21, 2010, 20:03:35
Megnyugodhatsz nem fogok indulni a versenyen...:) Kajak nem azért regeltem! Csak Latzka gondolom, ahogy meglátott engem és azért írta...:)

Csak részben te voltál az írásomnak az oka, ugyanis minden ilyen org-os free előtt hirtelen megszaporodnak az új accok. Azokhoz az emberekhez képest most szimpatikusan nyilvánultál meg, így ha holnap 17 után (nem hamarabb!) küldöd a jelszó igénylő üzenetet, meg fogod kapni. És akkor úgymond alattad meg is húztuk a vonalat az újakat tekintve.

De kár hogy a PartyPokeren lesz,ott aktiválni kell a accountot:)
De aki indul annak sok sikert!:)

Valóban el lehetne képzelni jobb termet a várva várt újboli fórumos freenek.

De azért örülünk  ;)  és megpróbálunk ott lenni  :)

:cya:

Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 21, 2010, 21:54:23
De kár hogy a PartyPokeren lesz,ott aktiválni kell a accountot:)
De aki indul annak sok sikert!:)

Milan, tényleg, ezzel mi a helyzet? Mert én is regisztrált vagyok, csak éppen még nem fizettem be. Ez az amit említettem neked, oszt mondtad, hogy majd megkérdezed, hogy ilyenkor mi van. Sikerült megtudni valamit?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 21, 2010, 22:40:12
Milan, tényleg, ezzel mi a helyzet? Mert én is regisztrált vagyok, csak éppen még nem fizettem be. Ez az amit említettem neked, oszt mondtad, hogy majd megkérdezed, hogy ilyenkor mi van. Sikerült megtudni valamit?

Nos, sajnos erről nem tudok sokat mondani. Én őszintén nem is tudtam, hogy aktiválni kell valamit.

csacsa44, írj majd egy privátot hétfőn a dologgal kapcsolatban, s akkor én megkérdem tőlük.

Ma egész nap nem leszek fent, mert utazom, de ha bármilyen gond van, akkor írjatok ide, hátha valaki okosabb az illető dologban, s segíteni fog.

Sok sikert mindenkinek!  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 22, 2010, 00:28:49
Nos, sajnos erről nem tudok sokat mondani. Én őszintén nem is tudtam, hogy aktiválni kell valamit.

csacsa44, írj majd egy privátot hétfőn a dologgal kapcsolatban, s akkor én megkérdem tőlük.

Ma egész nap nem leszek fent, mert utazom, de ha bármilyen gond van, akkor írjatok ide, hátha valaki okosabb az illető dologban, s segíteni fog.

Sok sikert mindenkinek!  :beerchug:

Okés, azért megpróbálok holnap belépni / kérek majd kódot /, aztán meglátjuk mi lesz, majd leírom, hogy mit tapasztaltam. Jó utat! :)

Húúú gyerekek! Nem akarok hülyeséget írni, de nekem úgy rémlik nem kell befizetni a számlaaktiváláshoz, elég ha a szokásos módon igazolod a lakcímedet (fel lehet tölteni a képeket az oldalon), de lehet az igazolványt is fel kell... Már nem emlékszem pontosan. De 90%, hogy nem kell hozzá befizetni! Legalábbis így emlékszem.