PartyPoker - Sportfogadas.org Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most akkor kell külön kérni jelszót, vagy elég ha itt kérek?

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 30, 2010, 18:30:18
Szigo meghackelted a Partyt? :D Még csak most kezdek osztogatni.

Én találtam ki az új jelszót ;D ;D

#107 augusztus 30, 2010, 18:43:07, umekumek
Idézetet írta: umekumek Dátum augusztus 30, 2010, 18:29:26
hehe, bohóckodok én is egyet, gl

mégsem
most nézem még csak pontosan 1 hónapja vagyok itt, nem 2  :)

ui: aki játszik, az ne a "Freerollok"-nál keresse a versenyt, hanem a "Speciális"-ban.

Én is játszanék egyet, csupán a jelszó hiányzik  ::)



Hello

Szeretnék egy jelszót kérni.

Hihetetlen de nem tudok privát üzenetet küldeni.  :-\

Talán kezdésig meg tudom fürdetni a gyereket!

Ahoi

#112 augusztus 31, 2010, 08:25:21, mgabesz07
Grat a srácoknak, különösen oakland Kollégának.

Nehéz negyedikként kiesni, de remélem, hogy lesz még alkalmunk összecsapni.
És hogy Varda64 is ott lesz.

Mi lett az eredmény?

Rólam annyit, hogy mentem volna szívesen, elvileg itthon is lettem volna de PSZF nagytesó elintézte egy gyors jegybeírással, csak fél8-tól este 7ig voltam így a suliban, de legalább meglett :)

Grat a győzteseknek, amikor hazaértem láttam, hogy benikun és Szigo bent voltak a Top4-ben. Mgabesz után a 4. játékos ismeretlen volt.

Igyekszem a következőn végre ideérni...

Sziasztok!
Én is szívesen olvasnék a tegnapi versenyről egy pár soros beszámolót, ha valaki megtisztelne vele. A kliensbe kerestem a befejezett versenyek között reggel mikor hazaértem, de már nem találtam meg.

13 induló volt és ez sokkal jobb verseny volt, mint a múltkori; nem volt "idegen". Azt hiszem szigo, oakland és benikun lett a TOP3, de azt nem tudom, hogy milyen sorrendben.

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 31, 2010, 09:51:26
13 induló volt és ez sokkal jobb verseny volt, mint a múltkori; nem volt "idegen". Azt hiszem szigo, oakland és benikun lett a TOP3, de azt nem tudom, hogy milyen sorrendben.
Köszi Latzka!  :ok:  Természetesen gratulálok a győztesnek és a helyezetteknek!  :great:

Adminokhoz egy kérdés: lesz-e még hasonló verseny a közeljövőben? (akár itt, akár más teremben) Mert én továbbra is remek kezdeményezésnek tartom.  :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 31, 2010, 10:00:45
Köszi Latzka!  :ok:  Természetesen gratulálok a győztesnek és a helyezetteknek!  :great:

Adminokhoz egy kérdés: lesz-e még hasonló verseny a közeljövőben? (akár itt, akár más teremben) Mert én továbbra is remek kezdeményezésnek tartom.  :beerchug:

Csatlakozom Várdához, annyival kiegészítve, hogy Buy-in-es verseny is jöhetne, added prize-pool-lal. Tudom én mondom, aki most egyiken se volt, de önhibámon kívül esett meg ez a dolog.


Részemről nagyon tetszett a verseny és szerintem elég jól sikerült, sajnos tényleg csak 13 induló volt, de nekem megérte azt a 2 órát ameddig leültem a gép elé. A Final Table volt a cél  :D és egy jó szereplés, az sikerült. Az utolsó 4-ben sokáig kardoztunk még elosztottuk a pénzes helyeket. Top3-ban volt szigo a majom és én. Szigoba rosszkor toltam bele a stackem, de a szerencse nekem kedvezett és így maradt a HU. Nos ez a HU eltartott egy ideig gyűrtűk egymást, sőt a következő szünetig ment a vita a fődíjon, aztán a 600/1200-as vakszinten eldőlt a verseny 44-el estem ki K9-ellen. Gratulálok innen is mégegyszer a győztesnek, oaklandnak!

Hogy Latzka szavait idézzem: "remek kezdeményezésnek tartom."