frostling

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Sziasztok!! Wink

Rólam...

2007. okt. végén, HALLOWE'N éjszakáján kezdtem pókerezni. Első játékom 1 freeroll volt, persze lövésem sem volt, h. mi az a PÓKER Grin A Pokerstars-ot néztem meg poénból és éppen 1 OMAHA freeroll kezdődött, amire tök véletlen beneveztem és a KEZDŐK szerencséjével (és amit írtatok, h. a KEZDŐK NAGY KEDVÉVEL és LELKESEDÉSÉVEL, ez totál pszichológia) mindjárt 74. lettem kb. 2000 (!!!) játékosból és NYERTEM 1 ticketet a 7végi FREEROLL döntőre $2.000 összdíjjal. Izgulva vártam a 7végét, azonnal be is toltam a TICKETem és azonnal EL IS BUKTAM, ah. illik Grin

Ettől kissé beparázva átálltam a PLAY CHIPS nudli verzióra, ahol kb. 3 v. 5 hónapot szórakoztam, de élveztem, aztán 1 barátom(aki amikor beszéltünk, már akkor 300ezret emelt le pókeres számlájáról, amiAkor kellet Neki pénz!!!) tanácsára BEFIZETTEM az első $50 kezdőtőkém a POKERSTARSon, ez kb. 2008. márc.ban volt, sokat játszottam, de csak LEFELE menetem Angry, a vége ez lett:$0.  Nos, kb. 2 hónapig sikerült félretennem a pókert. Aztán 2008. máj.ban megint BEFIZETTEM, megint $50, megint POKERSTARS. A rekordom kb. $80ra mentem fel, de aztán megint a vége: $0 Cry

Így kezdődött a pókerkarrierem. Eldöntöttem, POKERSTARS NEM az én SITEom Cheesy

Néha még most is indulok, de nem szándékozom befizetni semmit, így csak FREEROLLokon indulok a POKERSTARSon.

Szóval van még FOLYT., de csak is engedelmetekkel angel

Üdv,

1 pókeres, frostling

To BE CONTINUED ;D or NOT ???

lol :angel:

2008 július (kb.)

POKERSTARS   a befizetett $50 - ből , lett $80, majd júl.ban jött a FEKETELEVES:   $0.    TURNPOINT a pókerkarrieremben , eldöntöttem TÚL ERŐS A MEZŐNY nekem a POKERSTARSon, na és főként -$100-al nem zártam a nyavalyás POKERSTARSt a szívembe ;)

2008 július  - december

BREAK - 1xerűen kiszálltam, akkor úgy tűnt abbahagytam, felhagytam a pókerezéssel...na de ezt NEM lehet abbahagyni ;)

2008 december

RETURN  - a NAGY VISSZATÉRÉS!  Újra elkezdtem játszani, most az EVERESTet teszteltem, ill. főleg magam, tök jól ment eleinte, a szokásos BEKEZDÉS ;)

Magyar Freeroll, az ELSŐ Magyar Freerollom, mindjárt a megtisztelő 3. hely, amiért a $0 accountom, felment $35-re!!! Akkor ezt fel sem fogtam, h. mekkora SIKER így bekezdeni!

$35   kb. 2 nap játék után:  $0 :'(

A kedvem szegte durván a NAGY BUKÁS :crazy:

2009 január - március

SZÜNET

2009 április

Újra EVEREST, azért EVEREST, m. tudomásom szerint a mai napig az az 1len pókercég, ahol $0-ról és $0-val LEHET pénzt nyerni!!  SIT & GO 2 változata is lehetőséget ad erre!!! Persze Fixed Limit Hold Em, amit tudjuk , h. halál unalmas! Viszont nem tudsz nagyot bukni!!! ;)

Elhatároztam , h. $0 - ról , mint a NAGYOK ;D, megpróbálom felküzdeni magam $10-re!!!!

L8er, TO B CONTINUED ;)

#5 augusztus 30, 2010, 22:27:07, frostling
Szóval 2009 április

Ismét EVEREST, m. a POKERSTARS lenullázott. Sokat játszottam EVERESTen több kevesebb sikerrel, a legnagyobb eredményeim kb. $3 - $5 -ra tornáztam fel a pénzem $0-ról!! Azért ezek szép eredmények voltak, így utólag visszagondolva! Persze a vége sajnos mindig ugyanaz lett lenulláztam magam és 1-1 hónapot kihagytam.

A következő komolyabb nekiveselkedésem 2009 dec.re datálódott.


2009 december

Ismét KOMOLYAN nekivágtam a póker rejtelmeinek elsajátításához, rengeteg játék , de max. $1-ig tudtam felküzdeni magam és utána lenullázás, kedvszegés,kihagyások.

2010 április

2-3 heteket kihagytam soxor, amikor ismét KOMOLY elhatározás, persze még mindig EVEREST, kitartó vagyok! CÉL: $0-ról kb. $10-re FELKÜZDENI magam!!!  Lássatok CSODÁT 1 HÓNAP alatt SIKERült!!!

2010 május

$10       ezt teljesen , totál $0-ról értem el!!!!  Erre nagyon büszke vagyok még ma is!!!

2010 június

Persze a vége mi lett?? Mér tudod is a választ kedves olvasó: $0 :'(

Itt elszakadt a cérna, h. szerencsére v. nem, a frász tudja, majd talán jövőre megmondom ;)

$22          Azaz feltöltöttem a számlám, életemben először az EVERESTen...a vége mi lett?...úgy is tudod ;D

2010 július

$0     szóval bukó. Aztán ismét begurultam!!!

$22   aminek a végét tudja mindenki, aki olvassa ;D

$0     ajaj :'(

$22    és itt volt az XTRA mélypontom, m. 1 nap alatt kivégeztem az újabb(!!!) $22-öm!!

-$66  hát nem túl fényes, de őszinte vagyok, nagyon is!

$5 bonus, m. rengeteget játszottam és valljuk be buktam, és ezzel az $5 bonusszal játszogattam, ezt mindenki tudja, h. ez így kissé, sőt, komolytalan volt. :-\

2010 júl. vége

$22   ISMÉT BELEVÁGTAM A NAGY KALANDBA, tehát összesítve ekkor:

-$88-om volt EVERESTen is, itt el kellett gondolkodnom, h, ez NEM az én játékom! :'(

2010 augusztus

BREAKTHROUGH   -   ÁTTÖRÉS,  na végre, MEGNYERTEM 1 Chip  & Chair Tourney-t és vele $35!!! Még maradt valami a legutóbb beinvesztált $22-ből és:

$44       Na ez már valami, tudom, h. nudli itt sok JÓ JÁTÉKOShoz képest, de nekem már nagy szám és ez számít!!

Többnyire SIT & GO játékos vagyok, de elég sokat játszom SATELLITE TOURNEYkat is, néha CASH gamezek, de csak is nagyon alacsony téttel, m. az nem igazán a műfajom (még nagyon kezdő vagyok). Rengeteget kell még tanulnom és játszanom, de talán valami elkezdődött, 1 biztos KITARTÓ vagyok és nagyon szeretem (persze amikor veszítek épp az ellenkezője!!) ezt a játékot!

2010 augusztus 23.

$50.40             ez  áll most a számlámon, szerintem 1 tanulótól  nem is olyan rossz.



Most lehetséges, h. pókerszünet jön megint az életemben, m. összejött az ÉLET, sok a teendőm, így sajna hanyagolnom kell a pókert. Viszont, ha lesz 1 kis időm benézek ide.

Mindenkinek GOOD LUCK és NYERJETEK sok-sok  $$$$$!!! ;D

Egy kérdés!



Hogyan tudok KÉPeket feltölteni ide az írásokhoz, pl. h. a számlám, h. áll, illetve asztalon játékomról stb.  ??  ???


Légyszíves segítsen valaki, aki tudja! Köszi! :angel:

#8 augusztus 24, 2010, 12:31:41, csacsa44
Idézetet írta: frostling Dátum augusztus 24, 2010, 12:03:53
Egy kérdés!



Hogyan tudok KÉPeket feltölteni ide az írásokhoz, pl. h. a számlám, h. áll, illetve asztalon játékomról stb.  ??  ???


Légyszíves segítsen valaki, aki tudja! Köszi! :angel:

Szia frostling!

Mikor írod a hozzászólást, a keret alatt van egy felirat: További opciók..., na arra klikk, oszt utána már csak tallóznod kell. Az ingyen van, csak a hozzászólásokért kell minden hónap utolsó napján átutalni a pénzt, de gondolom elolvastad a felhasználási feltételeket. Remélem tudtam segíteni, sok sikert! Gl

a fizetés csak hablaty..  ;)

Szia Csacsa44!

Köszi szépen az infót!!! :D

2010 augusztus 24. (kedd)

EVEREST


Így hiteles a dolog. ;)


Idézetet írta: frostling Dátum augusztus 23, 2010, 14:47:47


Újra EVEREST, azért EVEREST, m. tudomásom szerint a mai napig az az 1len pókercég, ahol $0-ról és $0-val LEHET pénzt nyerni!! 

Ha még nem fizettél be, akkor PKR-en is lehet (itt pot limit holdem a játék), illetve a Merge hálózatban is vannak háromlépcsős SNG-k amelyek végén 1 igazi ropogós dollárt nyer a győztes. Persze elnézve az Everest accountodat, lehet, hogy ezekre már nem fogsz rászorulni...

Idézetet írta: söprű Dátum augusztus 24, 2010, 15:53:18
Ha még nem fizettél be, akkor PKR-en is lehet (itt pot limit holdem a játék), illetve a Merge hálózatban is vannak háromlépcsős SNG-k amelyek végén 1 igazi ropogós dollárt nyer a győztes. Persze elnézve az Everest accountodat, lehet, hogy ezekre már nem fogsz rászorulni...


Szia söprű!

Köszi a biztató szavakat, a sok - sok bukó után nagyon jól esnek ;)

Bízom benne, h. lesz annyi ÖNFEGYELEM bennem, h. ezt a szintet tartani tudom, ill. tudok TOVÁBBFEJLŐDNI, m. sok - sok pókeres éjszakám van benne már abban az $50.40 -  ben :D

Úgy érzem azért rengeteget TANULtam az asztaloknál. ;)

GOOD LUCK mindenkinek és sok - sok $$$$ ;)

SOS!

Hogyan tudok KÉPET feltenni a nevem mellé?? ???

Ok, már meg is van! ;D