csatarid tippjei @

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


TÖRÖKORSZÁG: Super Lig - 13. forduló
20.12.2020 17:00
Besiktas - Erzurum BB
Tipp: 1
Odds: 1.50

Intert tettem félidő/vége 1/1 -re. Hát nem kaptak egyből egy gólt az elején? Mondom ilyen nincs.. De ezzel még nem volt vége, lőttek kettőt gyorsan, hátradőltem. Majd összehoznak egy tizit 2-2 a félidő.  :bash:

Ekkor már sejtettem hogy kb. 5-2 lesz a vége... hát 6-2 van. 

Inter lövi az 5., 6. gólt elkaptam, de ez így még akkor is csak nullára lett kihozva.  :crazy:


Még az Atletico Madrid és a Napoli kellett volna, ha azok jönnek kabbe inter.

#1772 január 19, 2021, 13:00:44, csatarid
Élőbe teszem

Horvát - Japán  (6-10)
Félidő Japán / vége Horvát
2.70

:'( Szomorú, pedig már 1,40 is volt az odds a hajrában.


NÉMETORSZÁG: Bundesliga - 17. forduló
19.01.2021 20:30
Mainz - Wolfsburg
Tipp: 2
Odds: 1.80
Indoklás guruban  :ok:

Leicester 10ből 9x ver gólt, persze ma volt azaz egy alkalom amikor nem. Így estére durranthatok egy új mixet..

OLASZORSZÁG: Serie A - 21. forduló
07.02.2021 20:45
Lazio - Cagliari
HT / FT 1/1
2,10

Sabalenka, Aryna - Kuzmova, Viktoria
Játékok száma 19,5 alatt
1.41


A 22 éves Fehérorosz lány elképesztő éveket tudhat maga mögött. Élete legjobb teniszét játssza, így jelenlegi legjobb pozíciójában világranglista hetedikként vág neki a Melbournei kalandnak. Pár napja Kanepi ellen egy brutál hosszú veretlenségi szériát szakított meg, zsinórban három kemény pályás tornagyőzelmet követően. Ezt betudom egy kis taktikának, hiszen az Emirátusokban kellő képpen felkészült a GS-re, nem akarta magát fárasztani még egy tornán pár nappal az Australian Open előtt, ahol mindenképpen nagy durranásra készül főleg miután tavaly nagy meglepetésre az első körben búcsúzni kényszerült egy hasonlóan brutális éve után. Remekül szervál, a brutális ütőerő mellé pedig kellő pontosság is társul ami meghozta neki az áttörést, hiszen előtte sem a power hiánya volt a baj sokkal inkább hogy világgá ütött minden labdát. Úgy tűnik benőtt a feje lágya és bár a nőknél még nehezebb eltalálni a végső győztest a sűrű mezőnyben, én biztosan megkínálom őt 13,00 oddson. Nyert ő már GS-t nem is olyan rég az US Openen, megvan benne minden ami ahhoz kell hogy újabb nagy sikert arasson.

Kuzmova megúszta a selejtezőket hiszen még éppen a top100ban van, de ha ezt a gyenge formát folytatja hamarosan búcsút mondhat ennek. A legutóbbi hét mérkőzését úgy veszítette el hogy játszmát sem tudott nyerni, több mint fél évet kell visszamenni az időben (Cincinatti 1.forduló) hogy győzelmet találjunk a statisztikájában. Január utolsó napján próbálkozott itt Melbourneben formába lendülni de Gavrilova ellen csupán két játékot tudott nyerni (2-6 0-6) ami nem túl jó előjel hiszen az egyik végső esélyes ellen kell kezdenie.

Teljesen esélytelennek tartom, simán nyer Sabalenka!

Tipp: 6-3 6-2

Idézetet írta: csatarid Dátum február 08, 2021, 08:42:49
Sabalenka, Aryna - Kuzmova, Viktoria
Játékok száma 19,5 alatt
1.41


A 22 éves Fehérorosz lány elképesztő éveket tudhat maga mögött. Élete legjobb teniszét játssza, így jelenlegi legjobb pozíciójában világranglista hetedikként vág neki a Melbournei kalandnak. Pár napja Kanepi ellen egy brutál hosszú veretlenségi szériát szakított meg, zsinórban három kemény pályás tornagyőzelmet követően. Ezt betudom egy kis taktikának, hiszen az Emirátusokban kellő képpen felkészült a GS-re, nem akarta magát fárasztani még egy tornán pár nappal az Australian Open előtt, ahol mindenképpen nagy durranásra készül főleg miután tavaly nagy meglepetésre az első körben búcsúzni kényszerült egy hasonlóan brutális éve után. Remekül szervál, a brutális ütőerő mellé pedig kellő pontosság is társul ami meghozta neki az áttörést, hiszen előtte sem a power hiánya volt a baj sokkal inkább hogy világgá ütött minden labdát. Úgy tűnik benőtt a feje lágya és bár a nőknél még nehezebb eltalálni a végső győztest a sűrű mezőnyben, én biztosan megkínálom őt 13,00 oddson. Nyert ő már GS-t nem is olyan rég az US Openen, megvan benne minden ami ahhoz kell hogy újabb nagy sikert arasson.

Kuzmova megúszta a selejtezőket hiszen még éppen a top100ban van, de ha ezt a gyenge formát folytatja hamarosan búcsút mondhat ennek. A legutóbbi hét mérkőzését úgy veszítette el hogy játszmát sem tudott nyerni, több mint fél évet kell visszamenni az időben (Cincinatti 1.forduló) hogy győzelmet találjunk a statisztikájában. Január utolsó napján próbálkozott itt Melbourneben formába lendülni de Gavrilova ellen csupán két játékot tudott nyerni (2-6 0-6) ami nem túl jó előjel hiszen az egyik végső esélyes ellen kell kezdenie.

Teljesen esélytelennek tartom, simán nyer Sabalenka!

Tipp: 6-3 6-2    :ok:

Bejött simán, de azért Sabalenka tett róla hogy kicsit felmenjen a pulzus. 6-0 5-2 re vezetett aztán érthetetlen módon felforrt az agyvize és minden pontot azonnal első ütésből beakart fejezni, így Kuzmovanak volt is labdája az 5-5 höz. Ha nem nyugszik meg egy kicsit nem lesz ebből GS win, pedig ha tudna türelmesebben játszani egyes esetekben jó esélye lenne rá... A kommentátor is többször mondta a meccs végén hogy calm down Aryna...

Vipers - Fradi
Vipers -1.5
2,00
Tét: 50eu

Idézetet írta: csatarid Dátum február 08, 2021, 17:28:16
Vipers - Fradi
Vipers -1.5
2,00
Tét: 50eu

Beszarás hogy ennyire gyengék tudtak lenni a norvégok kétszer egymás után. Lunde 0, Mörk 0. A Fradi kapusát meg mindig telibe lőtték.. 50 eu kuka, plusz még mellette is tettem rájuk élőbe.  :bash:



#1781 február 11, 2021, 11:17:05, csatarid
Éjjel Fucsovicsnak szerintem véget ér az Au Open. Erre durrantunk keményen.

ATP - EGYÉNI: Australian Open (Ausztrália), kemény - 1/32 döntő    :noway:
10.02.2021 02:00
Wawrinka S. - Fucsovics M.
Wawa nyer
1,40

Így beszopni de tényleg... Nem hiszem el.  3 meccslabdarol.  :bash:

#1783 február 11, 2021, 11:17:15, csatarid
ATP - EGYÉNI: Australian Open (Ausztrália), kemény - 1/32 döntő
10.02.2021 09:40
Kyrgios N. - Humbert U.    :ok:
Tipp: 3,5 szett felett
Odds: 1.50

Kérges elmebeteg, nem merek a győzelmére tenni de hogy ő sem fog 3-0 ra kikapni az is fix. A szett over nagyon adja magát ide aztán meglátjuk. Mindenesetre ezt nézni kell jó meccs lesz!  :beerchug:

#1784 február 11, 2021, 11:18:09, csatarid
Kyrgios nyer  2,00   (5-7 6-4 3-6 6-6)    :ok:

Meccslabdákról jött vissza ráadásul fogadóként. Lélektani előny nála. Ennyit megér nekem.