flamman naplova

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#30 november 04, 2015, 08:48:25, flamman
Mára amondó vagyok, hogy nyer az

Atletico Madrid
Real Madrid
Tappara

Karpat
Middlesborough
Man Utd


Sahtar meccs over 2,5
Benfica-Galata meccs 1. félidő over 0,5
Novara-Pescara meccs under 2,5

Az utóbbi idők legszebb szelvénye.
Ma már rengeteget nyertem, estére a BL-re kis téttel fogok tenni néhány szelvényt.

Mára van egy jó tippem: Al Ahli Dubai - Al Wasl H 2.05 oddsért.
Félősebbeknek 1X 1,333-ért

Ezen kívül jó tippnek tartom a Lengyel-Izland H-t (1,65 odds), Lewandowski óriási formája szerintem itt is vagy 3 gólt érhet.

Luxemburg-Görög vendéggyőzelem 1,50


Al Ahli 1X bejött...
Lengyelek nyertek, Lewandowski 2 gólt is lőtt.
Többi tipp szar volt. Azaz a tipp jó volt, csak a görögök szánalmasak.

De mára jó lesz a Karpat hazai 1,55-1,60-ért, ki hol akar fogadni rájuk.

A Karpat legalább jó tipp volt, hendikeppel is bejött (3-1)

Ma ismét játszik a Karpat, de ma nem merek fogadni rájuk. A héten már két győztes meccsen vannak túl, legutóbb épp tegnap győztek idegenben, ráadásul az egyik legjobb ellenfél otthonában (volt is 4000 Ft tétem a 2,40 oddson). Két nap egymás után játszani, talán ez már belőlük is kivesz. Bár lehet, hogy a 2.-3. soruk is megveri a többieket fél kézzel.

Mielőtt úgy tűnne, el kell mondanom, hogy nem szeretem a jégkorongot. Sőt... Azon sportágak közé tartozik (van még pár...), melyekből egy meccset sem néznék meg, még akkor sem, ha a világ két legjobb csapata játszik egymás ellen. Egyszerűen csak figyelemmel követek pár bajnokságot, pár csapatot, és a Karpat igencsak kimagaslik a finn bajnokságból. De jégkorong lévén, általában elég jó szorzókon lehet rájuk fogadni, talán szintén a jégkorong sajátos mivolta miatt, hogy bárki képes kikapni bárkitől. A bajnokságokból kimagasló csapatok sem kevés vereséggel hozzák le a bajnokságot, míg ha pl. megnézzük a kézilabdát (Magyaro.), focit, pl. a skót Celtic most 14 meccsből 1 vereséggel, 11 győzelemmel áll, Karpatnal ugyanez 22 meccsből 7 vereség..., az egyharmada.

És még egy megjegyzés: a magyar hokibajnokságban (amire sajna csak Tippmixen lehet fogadni, már amennyire én tudom) elég jól szokott jönni a papírforma.

#36 november 23, 2015, 15:10:54, flamman
Nahát, még ha fogadtam is volna... 4-2 lett a vége, tényleg jól kikaptak :) Ezek lennének a legjobb tippek, amikor az ember a papírforma (oddsok szerinti papírforma) ellen fogad. Még szerencse, hogy a hétvégi kínálatot nem néztem (elutaztunk), mert vasárnap is volt egy hazai meccsük, ahol még gólt sem ütöttek, 0-3-as vereség. Igazodjon ki az ember.

Ahogy néha a focin vagy egyében is. Az este hazaérve tanulmányoztam még kicsit az eredményeket, egyebeket, és egy faceboookos tippoldalon volt egy tipp: Kolumbia, Pasto-Aguilas vendéggyőzelem 6-os oddsért. Nem tettem rá, de megnéztem a statisztikájukat, és mindkettő gyenge középcsapat (az Aguilas még rosszabb), viszont az utolsó 5 meccsüket az Aguilas nyerte kivétel nélkül. Most pedig 0-3 lett a vége, nem semmi, bejött volna a jó odds.


Mára 2 tipp:

Bahrein liga

A Hala - Al Muharraq under 2,5, odds 2.10

Indoklás: a Hala gólaránya 3 meccsen 1-1... (a másiké sem túl fényes). talán 1 gólos kiszenvedett vendégsiker lesz. Vagy nem.

Másik:

Rosztov-Ufa (0-1) H 2,95

Ok: nincs. Sajnos túl gyanús, hogy mindenki a Rosztovra fogad, ezt nem szeretem, de most talán bejön a sokak által fogadott tipp, remélem vastagon.

Az arab meccsen egy lyukas garast sem adtam volna a tippért, amikor kb. félóra alatt már 0-2 volt az állás, de annyi is maradt. Vagyis az bejött. Az orosz meccsen elveim ellenére mégis arra fogadtam, ami a leggyanúsabb volt, és nem is jött be. Igaz, 1-0-ra ment a Rosztov, de a második gólt nem ők, hanem az ellenfél rúgta, így a sima győzelem sem jött be, nemhogy a hendis.

Mára egy jó tipp: Al Shabab - Al Ahli V 1,80-ért (Sportingbet)

Al-Ahli szuper volt.
Néztem fordítóban, mit jelenthet az Al-Ahli, de ha jól következtetek, egy bank neve a régióban (Google-keresés alapján), és szinte minden arab országnak van egy Al-Ahli nevű csapata:
Al Ahli Dubai
Al Ahli Saudi
Al Ahli Doha
Al Ahli Dibba
meg ki tudja. Nemrég, pár hete volt olyan, hogy egy nap 3 Al Ahli nevű csapatra is lehetett volna fogadni.
Mindenesetre kezdenek a kedvenceim közé jutni, nem ez az első nagyobb tétes nyerő szelvényem tőlük. (egy másik szelvényen az over 2,5-ükre is fogadtam, az is bejött, vége 1-2)

#40 november 30, 2015, 08:40:12, flamman
Hétvégén kevésbé kerülök gép elé, ezért ide nem szoktam beírni tippeket, még ha fogadok is (pl. telóról stb.)
De most találtam 25 tippet, amit ideírok, kíváncsi vagyok saját százalékomra is, mennyi jön be. Előttük a Tippmix-azonosító. Némelyiket teszem online is, azaz többségét.

24414 H 1,25 Bayern-Hertha (0-1) H
03699 H 1,65 Vojvodina
19021 H 1,40 Karpat
23661 V 1,70 Crystal Palace-Newcastle over 2,5
15792 H 1,25 PSG-Troyes (0-1) H
20281 H 1,60 FTC

30158 V 1,65 Genk-Gent over 2,5
17462 H 1,35 P. Belgrád-Galata vízilabda
26013 V 1,80 Grödig-salzb. (1-0) V
34353 V 1,55 Raymond Barneveld darts

34596 V 1,55 Feyenoord over 2,5
26027 H 1,70 Basel

34973 V 1,55 Ajax over 2,5
25346 H 1,22 Cruzeiro
33173 H 1,22 Olympiakosz

12090 V 1,55 Leverkusen over 2,5
34372 H 1,70 Montpellier-Szeged H
08395 H 1,30 Besiktas
32195 V 1,45 Real Madrid over

02448 H 1,35 PSV
32675 H 1,50 Roma
34352 V 1,60 Phil Taylor darts
17041 H 2,05 West Ham


És 2 bónusz:

16436 D 4,30 Skelleftea-Brynas hoki
09995 D 3,85 Brynas-Skelleftea hoki...


Utóbbi kettőből valószínűtlen, hogy mindkettő bejönne, de talán egyik igen.



Pfff

Ajaj, de fos arány... Sajna a szelvényeimen is rosszul voltak összeválogatva a tippek, így még a tét sem jött vissza, minimális veszteséggel zártam.

De ma az Al-Ahli - Al Jazira H-ra (1,44) teszek vagy százezret :)

Meg élőben a Sparta Praha U21-re, a hendikepjükre, valamint az over 2,5 over 3,5-re, meg amire sikerül.

Na most ilyenkor mi van?:

Az Al-Ahli első oddsa 2 fölött volt ma. Aztán később 1,571, onnan pedig folyamatosan emelkedve 1,75-ön állt meg. Otthon játszik a mögötte állóval. Szerintem nyerni fognak, bár ma nem fogadok rájuk.

A bahreini Al Muharraq - Manama H is egész magasról ment le 1,363-ra. Ők nem egy világverő csapat, nem értem ezt a kicsi oddsot, ennyiért pláne nem fogadok rájuk.

#43 december 17, 2015, 09:35:01, flamman
A végén tettem egy 10-est az előző postbeli Al Ahli tippre, és elég rendesen be is jött.

Tegnap tettem tippmixen egy 4/3-as szelvényt igen kicsi oddsokkal, nyertem is kb. 5700 Ft-ot (over 1,5ös tippekkel, meg egy holland over 2,5).

Mára ezekkel próbálkozom:

Napoli-Verona
Stuttgart-Braunschweig
Heracles-PSV
Kozakken-AZ Alkmaar
Achilles-Utrecht
Nürnberg-Hertha
Augsburg-Dortmund


mind over 1,5

valamint Sopron-Lille V

8-ból 8 jó tipp, ezt már szeretem :P

+4.540 Ft