Skrill (Moneybookers) - az internetes bank

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


És ha megváltoztatom a nevem az ö nevére??? Persze csak ugy hogy ö is tud rola???
erre van lehetőségem???

Idézetet írta: Latika Dátum január 30, 2010, 18:07:47
És ha megváltoztatom a nevem az ö nevére??? Persze csak ugy hogy ö is tud rola???
erre van lehetőségem???

Meglévő számla hasonló adatait nem lehet megváltoztatni (legalábbis én úgy tudom).

Viszont egy bankba bemehetsz, hogy átutalj pénzt a számládra, csak arra légy figyelmes, hogy az átutalás megjegyzés mezőjébe írják oda a saját referenciaszámodat, amellyel az MB azonosítani tud.

Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy hónapokkal ezelőtt tudtam utalni és nem volt semmi gondom, de most nem megy.
Angliában élek és Barclays-es számlám van, amiről ez előtt tudtam utalni, konkrétan a Bwin-re, de most azt  írja ki hogy a tranzakciómat a bankom visszautasította és  hogy lépjek kapcsolatba a bankommal, erre gondoltam megpróbálom a moneybookersen keresztül utalni fel de ott is ez a helyezet.
Természetesen pénz van a kártyán...

Vkinek vmi ötlet?

Előre is köszönöm!

Üdv Mindenkinek!
Új vagyok ebben a Moneybookerses dologban és arra lennék kíváncsi, hogy a fogadóirodák kb mennyi idő alatt teszik vissza a pénzt a Moneybookerses számlára? Bocs, ha már volt kérdés, nem olvastam vissza mindent.
üdv
Almos

Ez kb. 1-2 munkanap alatt valósul meg.  ;)

Idézetet írta: cypher Dátum január 31, 2010, 13:04:12
Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy hónapokkal ezelőtt tudtam utalni és nem volt semmi gondom, de most nem megy.
Angliában élek és Barclays-es számlám van, amiről ez előtt tudtam utalni, konkrétan a Bwin-re, de most azt  írja ki hogy a tranzakciómat a bankom visszautasította és  hogy lépjek kapcsolatba a bankommal, erre gondoltam megpróbálom a moneybookersen keresztül utalni fel de ott is ez a helyezet.
Természetesen pénz van a kártyán...

Vkinek vmi ötlet?

Előre is köszönöm!
Ha a moneybookers tranzakciót is visszadobja, akkor a kártyával lehet valami gond a banknál. Kérdezz rá.

Sziasztok.
Új vagyok a fórumon, remélem jó gombra nyomtam a "válasz"-ra. :)

Infóra van szükségem a Moneybookers-szel.
Van euró számlám a Raiffeisen banknál. És regisztráltam a MB-nál eurós számlát, majd leveleztem velük és megadták a MB frankfurti Commerzbank számlaszámát, ami euróban van vezetve, ugyanis a magyar Commerzbank forintban van vezetve és csak azt láttam feltüntetve az oldalukon.

Tehát az euróban utalás (konverziós költségek nélkül) ezzel tiszta.

Viszont azt olvastam az oldalukon, hogy

"Withdrawal requests to banks in Hungary are always carried out in HUF. Please provide your details for a bank account denominated in HUF."

vagyis a kifizetés Magyarországra forintban történik

Meg is írtam ezt nekik, aztán ők válaszoltak:

"we would like to kindly inform you that all withdrawals for Hungary are processed in HUF.

Please note that for transactions involving currency conversion Moneybookers adds 1.99% to our wholesale exchange rates for foreign currency."

vagyis ha jól értelmezem hiába van EURO beállítva a MB számlámon, ennek ellenére a kifizetés Ft-ban történik és 1,99%-os felárat számolnak a konverzióra az EUROszámlámra? Nem is értem ezt az egészet!  :o Én eurós számláról akarok utalni és és erre is szeretnék pénzt kivenni, nem akarom a forintot belekeverni egyáltalán. A konverziós költséget nem akarom kifizetni, mert minek ha egyszer euróban adtam meg?

De mi lesz akkor ha kifizetést kérek? Mégis közberaknak egy forintos konverziót?
Légy szíves segítsetek az ügyben!

Más szavakkal:

Eurót szeretnék a MB-re odautalni és kiutalni mindenféle más devizára váltás nélkül.
Hogyan kivitelezhető ez?

Hajhó Emberek!

Rövid leszek és velős, hogy a jó életben lehet a moneybookersen lévő pénzem a saját -ott már elfogadott- VISA kártyámra lekérni?
Bementem a withdraw-ba követtem az utasításokat majd közölte, hogy error és nézzek be a jövő héten....
Mindent jól töltöttem ki, és mindent elfogadtak, pénzt még nem vettem le, tehát a limitet sem léphettem túl...
Ha a számlámra kérem az kb hány munka nap?
Előre is danke
Böhm

Idézetet írta: Böhmbácsi Dátum február 04, 2010, 16:38:49
Hajhó Emberek!

Rövid leszek és velős, hogy a jó életben lehet a moneybookersen lévő pénzem a saját -ott már elfogadott- VISA kártyámra lekérni?
Bementem a withdraw-ba követtem az utasításokat majd közölte, hogy error és nézzek be a jövő héten....
Mindent jól töltöttem ki, és mindent elfogadtak, pénzt még nem vettem le, tehát a limitet sem léphettem túl...
Ha a számlámra kérem az kb hány munka nap?
Előre is danke
Böhm

Max egy hét, de vedd ki úgy hogy elküldöd egy sportfogadó céghez ahol van ingyenes banki kifizetés (pl. Sportingbet)  és onnan kiveszed a számládra.


Kösz! Bankszámlára kértem és 2 munkanap alatt megjött, úgyhogy egy szót sem szólhatok...
Üdv:
Böhm

Háló

Azt meg lehet csinálni hogy törlöm a MBs számlámat, és utána nyitok egy másikat másik mail címre ugyanazzal a bankkártyával?

(ha volt már kérdés akkor bocs, csak nem bírtam 30 oldalt végigböngészni)

Szia,

Nem lehetséges. Egyáltalán miért nem jó a mostani?

Sziasztok!  Pókertermek között szeretnék pénzt átvezetni Moneybookersen keresztül,elég ha az egyik teremből rakok rá pénzt,vagy először mindenképp kell hozzá egy banki utalás,vagy kártyás befizetés a Moneybookers számlára?               

A bónuszokra utaznék többször... 8)